Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Riski ne-klātienes mācībām

shodien

bumburums

Observer
Kad beidzot ieskaidroju skolotājai (tas jau bija citā skolā), ka mans bērns neiet uz skolu ne tāpēc, ka es viņu nepareizi audzinu, bet tāpēc, ka ir smaga depresija un ka pusaudžiem tā vidējā vai smagā formā ir 7%, viņa novilka - ā, tad tāpēc mums te tās divas pašnāvības bija!
Brrrr. Lai gan it kā, strādājot skolā, viņa varētu būt visvairāk zinoša un informēta.

Pieļauju, ka autore vienkārši nesaprot, cik bīstamā situācijā atrodas viņas bērns.
Tā var būt.


Change your mind and the rest will follow!


Nu gan laiki pienākuši - negrib iet skolā un neiet. Tas visas mājmācības taču ir pilnīgas muļķības. Ir taču dzīvē arī jāiemācās tādas lietas kā discpilīna, piespiešanās, sociālās prasmes galu galā.

bumburums
Pilnam komplektam - skolas direktors vienā un tajā pašā datumā (jau pēc minētās sarunas) parakstīja divas vēstules attiecībā uz manu bērnu: vienu par to, kā organizēt ilgstoši slimojošo bēnu apmācību un otru, kā risināt jautājumu par ... klaiņošanu un nemācīšanos. Dabūju ar visu plauškarsoni nesties uz attālu policijas nodaļu skaidroties, citādi piedraudēja ar bāriņtiesu un iespēju atņemt bērnu. Pazīstama psihoterapeite silti ieteica rakstīt sūdzību par skolu, bet nu no tās skolas aizgājām uz citu (kur bija iespējama tā ilgstoši slimojošo mājmācība) un vairs nebija spēka kasīties.

bumburums

Observer
Pilnam komplektam - skolas direktors vienā un tajā pašā datumā (jau pēc minētās sarunas) parakstīja divas vēstules attiecībā uz manu bērnu: vienu par to, kā organizēt ilgstoši slimojošo bēnu apmācību un otru, kā risināt jautājumu par ... klaiņošanu un nemācīšanos.
Drausmas.
It kā jau prasās ierosināt dienesta izmeklēšanu, jo acīmredzami tika parakstīti papīri, neskarot smadzenes un direktors ir tikai zicdirektors, izkārtne - reāli skolā notiekošo noteica citi cilvēki.
Bet saprotams, ka paša bērna veselība dārgāka un laimīgs, ka dzīvs ticis prom.


Var tikai cerēt, ka šādā garā turpinot agri vai vēlu tās skolas kolektīvs uzrausies uz principiālu vecāku, kuram būs resurss izpurināt korupciju pa visām vīlītēm.


Change your mind and the rest will follow!


Sima

Nelasīju visu, vnk ir neliela pieredze, ar kuru varu padalīties.

Mans bērns cieta no klasesbiedru mobinga. Mēģināju to atrisināt skolas ietvaros, nesanāca. Tad mācību gada vidū pārcēlu uz tālmācības skolu. Vasarā sameklēju citu klātienes skolu. Tur kolektīvā iekļāvās un vairs nekādu problēmu nav bijis. Tā tālmācības iestāde bija Komercskola. Tur viss apmierināja, tikai gribēju pamēģināt vēlreiz, jo zināju, ka mana bērna vainas iepriekšējā kolektīvā nebija. Vienkārši toreiz nepaveicās.

Ja vēlreiz būtu kam tādam jāiet cauri, nevilcinātos ne mirkli. Tas mēnesis pusotrs, kad marinēju viņu vēl vecajā skolā bija ļauna un absolūti nevajadzīga pieredze.

Papildināts 19.01.2022 17:36:

Observer

Arī par manu bērnu skola bija nosūtījusi ziņojumu sociālajam dienestam. Turklāt jau pēc tam, kad biju izņēmusi dokumentus un pārcēlusi un tālmācības skolu. Bija jāiet skaidroties. Visticamāk, viņiem kaut kādas vadlīnijas vai protokols, kā rīkoties, kas tiek ievērots, īpaši neiedziļinoties konkrētajā situācijā.

bumburums

Sima
Visticamāk, viņiem kaut kādas vadlīnijas vai protokols, kā rīkoties, kas tiek ievērots, īpaši neiedziļinoties konkrētajā situācijā.
Rodas jautājums par vadlīniju vai protokola esamību kā rīkoties gadījumos, kad skolā kā minimums ir noziedzīga nolaidība.


Change your mind and the rest will follow!

frivolous

bumburums
Par skolu neizdarībām ziņo IKVD. Viņi uzrauga izglītības iestādes..

shodien
Ja jūs māc šaubas un nav pārliecības par bulinga un citas vardarbības skolā ietekmi uz tavu bērnu, tad ļoti ieteiktu apmeklēt www.uzvediba.lv un palasīt tur esošo info, nopirkt kādu vebināru, jo tur ļoti daudz tieši pievēršas agresijai klasē, skolā. Ļoti noderīga info vecākiem! Arī tiem, kuru bērni ir tie agresori klasē, nevis tikai upuri.

Iesaku!

reitings ne visur var iemācīties socializēties. Ir skolas kur skolotăji paši baidās no varmācīgiem, agresīviem pusaudžiem, visbiežāk arī viņu vecăki ir agresīvi. Skolotăji piever acis un visu atļauj. Un tādu ir daudz, jūtīgiem bērniem ir grūti tādā vidē. Un darīt tur neko daudz nevar, ja kautkur sūdzēsies būs tikai sliktāk.


burbuliitis

Bezmaksas tālmācība ir Rīgas 84.vsk., viņi gan īpaši nereklamējas, bet viņu mājas lapā ir informācija. Skola laba, gan klātienē, gan tālmācībā, pazīstami ir beiguši abus variantus.

Ja ir tāds stāvoklis klasē, tad obligāti ir kaut kas jādara, bet galvenais tikt prom no tās vides. Sociālizācijas prasmes un biezā āda ir bulš**s, saku to kā cilvēks vecumā 30+, skolas traumas joprojām liek sevi manīt - aptuveni visus 9 gadus fiziska un emocionāla vardarbība (vienu skolas gadu ar mani klasē nerunāja neviens, tikai stundā skolotāji izsaucot atbildēt), kā kautrīgs bērns no dabas, nekad tā arī neiemācijos par sevi pastāvēt, to jūtu vēl tagad. Atrisinājās tikai pēc 9. klases aiziejot uz citu mācību iestādi. Skolotāji ļoti bieži neredz vai izliekas neredzam un nedzirdam kas klasē notiek, pat ja bērns ir vērsies pēc palīdzības.


Pa gaisu, pa gaisu vien!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425601