Vai visās skolās ar skolas testiem karantīnāāā...

Peleka

Slēdza Peleka: "Jauni noteikumi, skolas tests der , bez labo..... 25.01. pienemtie lemumi.".
blussiņa

ninona
nuuu manējais testu taisa manā uzraudzībā stingri sekojot instrukcijām. Lai vai kā stiepšu uz antivielām kkad drīzumā, apskatīsimies kas tas bija... Principā ja uzrāda pozitīvu, bet patiesībā nekas nav, tas vēl tā - štruntīgāk ir ja uzrāda negatīvi - bet izrādās pozitīvs. Kkā baigi neprecīzi - baigās naudas izlietotas par kko "visādi var būt" + skolotājiem papildus pienākumi ar balstoties uz šādu varbūtības teoriju. Katrā gad. man personīgi tas šķiet visnotaļ dīvaini. Jēga testēties ar testiem kuri principā ir laimes spēle - būs precīzi vai nē..


Četri vēji

JA ĢIMENĒ IR SASLIMŠANAS GADĪJUMI:- Bērns var ierasties skolā, ja iepriekš veicis mājās antigēna testu un tas ir negatīvs- Katru dienu skolā tiek veikts antigēna tests, kamēr bērnam beidzas kontaktpersonas statuss no SPKC puses.
Pats SPKC gan raksta (un pie esošā lipīguma tas arī ir loģiski):

!!! Ja kontakts ar Covid-19 pacientu noticis mājsaimniecībā un tas turpinās, tas nozīmē, ka inficēšanās risks ir daudz lielāks salīdzinājumā ar gadījuma kontaktu vai kontaktu, kurš ir pārtraukts (piem., darba vai izglītojamo kolektīvā). Tāpēc kontaktpersonai, kurai kontakta ar infekcijas avotu turpinās, ir ieteicams:

  • palikt mājās, ievērojot mājas karantīnu (papildu karantīnu), kamēr Covid-19 pacientam, ar kuru kontaktpersona dzīvo kopā, nav beidzies izolācijas laiks;

  • beidzoties inficētās personas izolācijas laikam, no nākamās dienas tiek skaitītas dienas mājas karantīnas turpināšanai;

Papildināts 30.01.2022 10:49:

un kurš tad fiksēs, ka bija "slims" (priekš statistikas vai citādi)
Baidos, ka sen jau neviens nekā reālo situāciju nefiksē, un skaitļi, kas ir publiski, ir labi, ja trešdaļa no reālajiem. Skolā medmāsa piefiksē.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18425907