Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze ar mīłākajiem/mīłàkajàm

Rumblerx

Nelda
Māja uz mana vàrda, un vīram ir kur iet, ta ka par to vari nesatraukties. Càlī gaužas asaras neliešu,ka esmu ar pliku dē uz ielas.

solar wind

Vīra darba specifikas dèł, nebūtu pàrsteigta, ka ir jau kkur paspaidījies.

Par to drebēšanu, lai nenāk gaismā, man vajadzētu precētu,tik pat ieinteresētu, lai nenāk gaismā.

tabidze

Rumblerx
Var triperi noraut

tabidze
saku, precētu vajag, tad daudz maz droši

Rumblerx
miedz ar aci pie kartupeļu stenda Rimi

reģistrējies tinderī, definējot mērķi

nav tādu satikšanās vietu, kur precētie turpina medīt. Ja paskatās no citas pusas, principā der visas iespējas. Kino ar bērniem, flirts benzīntankā - tas var gadīties. Netiries pretī, dabūsi, ko gribi. Ja trūcīga fantāzija, izvērtē, vai vajag sākt... vēlāk būs problemātiski prezentēt dzejas krājumus savai pusei

Evdokija

Rumblerx
Mēs Tev ļaujam! Sameklē tādu labu un nāc pastāsti! Būs vismaz beidzot cālī lasāmviela!

Rumblerx
Kas pietrūkst vīram, kvalitatīvi neveic vīra pienākumu?

BTango

Baigi jau viss ar viru kartiba, ja ta chilina pazino, ka nebrinitos, ka jau paspaidijies, galu gala - maja uz pasas varda, viram ir kur iet, pati mekle milako.

Nu patiesi - viss kartiba

Rumblerx

Parunā ar vīru, varbūt viņam arī kas pietrūkst un tad par risinājumu vienosieties abi un legāli, nebūs jāslapstās.

mikausite

Es teiktu, ka desa, bet, ja nē, tiešām tad tas variants par brīvām attiecībām būs vislabākais.

Interese9
Vīra pienàkumu veic.Bet Gribas uzsist asini, kà te teica, vai, asas izjūtas. Kko nezinàmu? pēc vairàk kà 15gadu laulības vairs nenes jumtu nost. Un vīra darba specifika paredz bieži nebūt màjàs, daudz brīva laika domàm un fantàzijam sievai atliek vai zinies

Papildināts 21.01.2022 22:06:

mikausite
desa? Vèlèšanàs dzirdèt citu pieredzi? Ta nu gan.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425941