Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze ar mīłākajiem/mīłàkajàm

Rumblerx

Sharliina
Tak pilni atmiņu albūmi ar sievietēm, kas ilgi un laimīgi sagaidījušas savas zelta kāzas, lai kā arī pa vidu gājis. Mērķis - sagaidīt zelta kāzas stāv augstāk par kādām tur sirdssāpēm. Un tas skaitās cienījami. Saglābt ģimeni. Apbrīnojami. Visu cieņu! (un nevienu neinteresē kā vņa īstenībā jutās un cik spilvenus pieraudāja).

Sviestabeka

Rudā_
Mērķis - sagaidīt zelta kāzas stāv augstāk par kādām tur sirdssāpēm.
Ne vienmēr ir tā. Līdz zelta kāzām gan man vēl tālu un nav uzstādīts mērķis tās sagaidīt. Bet pērļu kāzas (30) sagaidītas bez nekādām īpašām mokām un sirdsāpēm, spilveni sausi. Un nē, nav nācies piedot viens otram ko tādu, ko nevarētu. Arī manai draudzenei, brālim ir līdzīgi.

Sharliina

Protams, ka iet attiecībās dažādi. Bet celt karogu, ka vajag mīļāko un nu tik būs dzīves baudīšana, beigās izrādās, ka sū uz kociņa vien bija. Nu vai nu dzīvo nost ar vīru, vai laiž viens otru un meklē to laimi citur.

kristii

BonoN

Un ko draudzenes mīļākais? Tie ir daudzi gadi? Vai tiešām? Kur tas ved?

Protams, visus sīkumus nezinu, bet abus viss apmierina. Nav daudzi gadi. Mēdz būt vairāk. Kur tas ved - nezinu, nav pieredzes.

Papildināts 09.12.2023 06:16:

Rudā_
Tādu daudz arī tagad. Zin, klusē. Ja pat kāds no draugiem, radiem izsaka aizdomas, noliedz, ka tā noteikti nav un nevar būt. Re, cik mēs laimīgi - bērni utt. Bieži tieši tādas visos soctīklos "kliedz" par savu laimi, lai radiem, draugiem pierādītu savu taisnību un sāpinātu mīļāko.

Katrs dzīvo pa savam. Katram sava laime. Ne mums nosodīt kādu no situācijām. Visam ir iemesls.

Papildināts 09.12.2023 06:21:

Rumblerx
Interesanti, kā pašai autorei iet.

Man viena draudzene, ko vīrs krāpa, tomēr laulību saglāba un tagad cītīgi atskaitās socīklos - mēs ar vīru teātrī, kafejnīcā un te mums kāzu jubileja...

Un cita, kuru arī draugs krāpj iet viena pati uz operu un sēž blakus ložā ar mīļāko, bet abu kopīgais vīrietis paliek mājās un deklarē abām, ka viņam opera riebjas...

kristii

Bieži tieši tādas visos soctīklos "kliedz" par savu laimi, lai radiem, draugiem pierādītu savu taisnību un sāpinātu mīļāko.

Šim varu tikai piekrist.

Papildināts 09.12.2023 10:31:

Manai radiniecei mīļākais jau sesto gadu. Viņai mazliet pāri 40. Ir vīrs, bērni. Zinu gan tikai es, jo, kā izrādās, strādāju pie tā vīrieša uzņēmumā. Izsauca pie sevis izrunāt darba jautājumus, ieraudzīju konfektes, kuras te (Eiropā) nav nopērkamas un tieši tādas tā radiniece pirms nedēļas bija atvedusi

Papildināts 09.12.2023 10:32:

Bet man pat prātā nenāk nosodīt. Pieauguši cilvēki.

Papildināts 09.12.2023 10:33:

Rudā_
Nesapratu. Sieviete ar sievieti iet un vīrietis abas pazīst?

fifsix
Vīrietis ar abăm guļ. Un neiet uz operu, lai neviena nejustos, ka iet ar otru.

Sievietes izliekās, ka nav pazīstamas...

Kukazhaa

Nez... ja cilveekiem taa labi, izdziivo savas tieksmes, manjas... kur probleema? Izskataas ka taamtikumiibas apostuleem alias LC vienkaarshi skauzh pa maz meksikaanju ziepju seriaalu

Papildināts 09.12.2023 18:06:

Man pashai ar vairaaki miiljaakie jau gadiem... nee ... neesmu iemiuleejusies un kopiigu naakotni negribu. Bet ir forshi pavadiits laiks kopaa... friends with benefits taa teikt.

Neytiri

Es neticu, ka tēma ir īsta. Negribu ticēt.

Es labāk ticu gaišajam un tam, ka cilvēki vēl nav tik sapuvuši no iekšas. Kaut arī veidot šādu tēmu "prieka pēc" neliecina neko labu par autoru.

kristii

Neytiri
Es arī agrāk dzīvoju rozā brillēs. Bet mīļākie / mīļākās ir bijuši vienmēr. Vienkārši tagad par to daudz brīvāk runā.

Cilvēki sen sapuvuši no iekšas - alkohols, azartspēles utt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425941