Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze ar mīłākajiem/mīłàkajàm

Rumblerx

Māja uz mana vàrda, un vīram ir kur iet, ta ka par to vari nesatraukties. Càlī gaužas asaras neliešu,ka esmu ar pliku dē uz ielas.

A ja pacnīsies par pusi no tavas mājas?

\  /  _   __ o |  __
\/  |_|_ _\ | |< _\

mikausite

Rumblerx
Es vēl neesmu dzirdējusi nekad labu pieredzi saistībā ar šīm lietām. Parasti beidzas kaut kā nelabi. Zinu, ka tāpat neklausīsies, ko tev te saka. Cilvēki mācās no savām kļūdām. Pārsvarā. Ja nav bail zaudēt vīru, uz priekšu. Ja ir vienalga, ka vīram varētu sāpēt, ja uzzinās, arī uz priekšu.

Rumblerx
Ar vīru vairs neuzsitas asinis, par maz seksa, garlaicīgs?

Papildināts 21.01.2022 22:18:

mikausite
Kamdēļ desa?

Lai šļūc pa kreisi, zaudē attiecības, vīrietis satiek normālu sievieti. Bērniem, protams, pārdzīvojums, jācer vecakiem pietiks prāta saglabāt kontaktu.
ak, jā, kādam pieteūka asumiņš

skaidrs, ka neuzsitas tà, kà pirms 15 gadiem

mikausite

Interese9
Nu desa dēļ tā, ka nevar tak būt nopietni, ka cilvēks domā, ka te cālī tik daudzām sievietēm ir bijuši mīļākie, lai tā dalītos. 2.ka tās, kam bijuši, nu nāks un tā atklāti dalīsies ar savu pieredzi. 3.tak skaidrs, ka pamatā visas nosodīs un 4.nu tak pašam jāsaprot būtu, kādi riski tur var būt. Citādi kaut kā ļoti bērnišķīgi izklausās.

Papildināts 21.01.2022 22:25:

Rumblerx
Ja gribas uzsist asinis visas dzīves garumā, nevajag veidot ģimeni vai arī tiešām vienoties par brīvām attiecībām. Neko neatbildēji par šādu variantu.

Neviens par pieredzi baigās detaļas nedos. Bez tam ko gribi dzirdēt?

ka tās, kam bijuši, nu nāks un tā atklāti dalīsies ar savu pieredzi Nu bet neviens tak neliek - es Anna Bèrzina mīłàkà Jànim Ozolińam,mums bija taa un šità

Klausoties pazińàs - pilns Tinders ar precètajiem, kuri meklē "asas izjūtas" àrpus gimenes loka

mikausite

Rumblerx
Vīrieši daudz, diemžēl , bet vīrieši laikam tiešām var tā tīri sex un viss, kurpretī sievietes nereti iemīlas.

mikausite

nee, brīvàs negribu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425941