Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze ar mīłākajiem/mīłàkajàm

Rumblerx

mikausite

Interese9
Laikam grib dzirdēt, ka iesaka, ka viss čiki, ka baigi forši, gūst asas izjūtas un pēc tam svētlaimīgi cep pīrāgus ģimenes lokā.

Papildināts 21.01.2022 22:34:

Rumblerx
Par ko tad brīvās ne?

Papildināts 21.01.2022 22:35:

Vispār man pašai personīgi liekas, ka cilvēk8 tomēr pamatā nav monogāmas būtnes, bet tas mans personisks viedoklis.

Vot nesaprotu, kā var būt tik garlaicīga dzīve (tukša galva?), lai speciāli izdomātu šitādas izklaides, nu tā, ka tas pirmais prātā ienāktu, kā sevi izklaidēt. Varu saprast, kad kas tāds nejauši sagadās un ievelk, bet mērķteicīgi? Dīvaini..

A mīlnieks, paskatās, īpašums ir un noziņo vīram.

mikausite

dezavu
Arī var būt . Visādi čp var būt, tas tik neprognozējami.

Es vienīgi domāju, ja vīrs bieži prom, tad tak taisni jābūt kārtīgai kaislei satiekoties. Vai arī kāds jūrnieks, kad pavisam reti mājās?

Bet tā, vai brīvajā laikā ir pietiekami daudz interesantu nodarbošanos? Kādi hobiji?

Lensa
tas tadel ka tu noteikti caka klasika un sekss ka teicu cita tema - starp iepirkumu sarakstu un puteklu noslaucisani no skapja. Sievietem tradicionali gribas stabilitati - partneri, ar ko drosi but blakus un audzinat bernus. Drosibi. To, protams, veicinajus vesturiska loma, ka sievietem naudas mazak, berni jauztur. Ta ka saprotu, ka lielai dalai sis liekas stulbi, jo nendod dievs, pazaudes to viru. A kur tad visa drosiba. Man jaj liekas ka ka berni palielaki un pati pelna labi, tad nav jatric ka pazaudes viru. Viriesiem vesturiski ta drosiba nav tik svariga, ta nu vini grib adrenalinu un staiga apkart.
autorei - ja esi gatava ka naks gaisma un laikiba bus kaput, tad go for it. Man jau liekas ka sados gadijumos verts runat par atvertam attiecibam oficiali.Lai gan latviesiem patik laist pa kreisi - otram izlikties ka neredz (ko padomas kaiminj Anna) nevis godigi izrunat ka monogamija nav mums. Un es ar personiski uzskatu ka monogamija nav dabiska - ta ir radita sabiedribas intereses ka modelis, kurs labaks bernu audzinasanai.

Papildināts 21.01.2022 22:54:

aaa, un pieredzes nav Diemzel. Vai vel ne. Bet ari 14 gadi attiecibas.

Lilith
Man kā reiz nekad nav bijis vajadzīgs vīrietis stabilitātei. Ir vīrietis, ar ko forši kopā - super! Ja nav forši kopā - šķiros. Ir forši kopā, bet garlaicīgi pašai, vajag vēl kādu vīrieti?! - šito es nesaprotu! Es teiktu - autorei vajadzētu kko pamācīties un mazliet paplašināt redzesloku, ir tik daudz interesantu lietu pasaulē, lai sevi izklaidētu nepiečakarējot citus (un visdrīzāk arī sevi)

daudzi runā par brīvām attiecībām.. neticu, ka tas ir populāri un tiek plaši ieviests risinājums pāru krīzēs. Tāda parunāšana, mums tas nav raksturīgi. Izklaidēties pa kluso, jā, drīzāk tā.

ja viss ir neciešami vienveidīgs un jaunas izjūtas ar parneri šobrīd neiespējamas, var mēģināt atrast interesantu sarunu biedru. Tas kutina nervus un sajūtas, rosina fantāziju. Salīdzinoši nekaitīgi, ja ievēro robežas un jādomā kā tas uzlabo attiecības nevis pretēji. Ja man būtu jāmeklē partneris, kad der fiziski un ne tikai... neiespējams mērķis. Zemākas prasības, ok, jāklis parastais un pieskaitiet mani turpat. Nais

dezavu
já,kàtad, ar zemesgràmatu un konta izraxtu padusè dodàs pie mīlnieka

mikausite

jurnieks tas par traku priekš manis

kārtīgai kaislei satiekoties - tas jau ir tik rutinizēti - aizbrauca/ atbrauca atbrauca/aizbrauca

janvaris_
brivas attiecibas nevar ieviest ja ir krize lauliba - tas ir naves spriedums. Brivas attiecicbas darbosies tikai loti labas attiecibas starp diviem cilvekiem - vairaki petijumi apliecina so. Ka brivas attiecibas stiprina jau stipras laulibas kuras abi ir godigi par savam velmem un vajadzibam. Ir uzticiba. Bet ja so ierosina jau brukosas attiecibas ar merki aizlapit caurumu - tad ta sir nolemts neveiksmei.

Lensa
Tu nesaproti, un? pilns tinders precēto,nu tak gan jau pilns arī,kuras atsaucàs izklaidēm. Tikai càlī vienas godīgàs. Màcījusies esmu pietiekami,redzesloks arī pietiekami plašs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425941