Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze ar mīłākajiem/mīłàkajàm

Rumblerx

Lilith
oi, tur robeža starp mau%#bu parasto un it kā stipras laulības 'stiprināšanu' būs tiks smalka... nu tik smalka : D var droši bāzt vienā maisā


Rumblerx
Tu nesaproti, un? pilns tinders precēto,nu tak gan jau pilns arī,kuras atsaucàs izklaidēm.

Vispār jā, Tev taisnība! Es vnk nesaprotu un no tā nekas Tev saistošs.

Mēs ar savu vīriņu gan dzīvojam kā cimds ar rociņu. Nevaru pat iedomāties, ka man varētu pieskarties kāds cits vīrietis. Vīriņš apmierina visas manas vajadzības.

vīriņš

Sprīdi garš vīriņšSenjoritaNo
Vīriņš zina, ka senjorita vienos naktī iedziļinās tēmās Pieredze ar mīļākajiem?


black sand 03.11.2017 Tad varbut tiec gala ar viru un vina iesīkstējušiem aizspriedumiem nevis uzbrūc cāļa dāmu klubiņam! - https://calis.delfi.lv/forums/tema/18362447-httpsatorilvarticleesari/80/

NDE https://www.youtube.com/watch?v=uXrVbuF3Ksc

Rumblerx
Tev pašai jāsaprot, ko gribi un kāpēc. Un kāds būs plāns B un C. Asas izjūtas noteikti dabūsi, jautājums tikai cik asas un kurās dzīves jomās.

Vai esi gatava zaudēt vīru? Vai esi gatava mainīt savas dzīves rutīnu pret nezināmu haosu?

Raudene_21

Rumblerx

Pasaki vīram, ka gribi tikties ar citiem cilvēkiem, ieviešot poliamoriskas attiecības. Jūs viens otram esat galvenie partneri, bet ir kāds cits katram, kas arī ir viņu cilvēks. Var nospraust robežas un noteikumus, lai ir skaidrs, cik un ko var darīt ar to citu cilvēku. Bet tāds modelis strādā tikai atklātās attiecībās.

Ja viņa negrib brīvās, atklātās, atliek slēpti, tik jāatrod kandidāts.

Reina

Cilvēks tā nogarlaikojies un jūtas savā dzīvē tik nepiepildīts, ka meklē pašamierināšanos cālī. Vienīgā diskusijās jēga - pievērst sev uzmanību un ķert kaifu, ka izprovocējusi kādu uz rakstīšanu. Diezgan nožēlojami, bet lai jau tiek, ja bez tā dzīvot nevar.


Pa kluso, vīram nenojaušot, lai piespēlē vīram mīļāko, būs reāls pamats ieviest sev mīļāko. Pat ja sev neieviesīs, būs asas izjūtas un nekādas rutīnas. Interesanti, ja zinātu, ka vīram mīļākā, tas būtu ok un "laimīgā" ģimene turpinātu pastāvēt arī ja kāds krāpj otru?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425941