Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvnieks alerģiskam bērnam

jāņtārpiņš

Labdien,

Ļoti nepieciešams padoms no zinošiem cilvēkiem.

Puika 13 gadi ļoti vēlas suni, taču par cik agrāk bija alerģija- nodeva asins analīzi uz dzīvniekiem ( precīzāko variantu, cena zem 30 eur) . Rezultātos uzrādīja spēcīgu alerģiju uz suni ( skala 5 no 6) , kaķi 2,5 no 6. Nav alerģija uz trušiem, žurciņām, kas arī būtu variants. Bet pirms to izskatam, atrada ka suns Basendži šķiene nav alerģiska. Vai kādam ir bijusi saskare un tiešām tā ir? Vai ir vērts interesēties par šo šķirņu?

Un kurš no dzīvnieciņiem- pundurtrusis vai dekoratīvā žurciņas dzīvokl ī ir ērtāk uzturams un mīļāks ?


Aube

Donskojs jeb Donas Sfinkss


Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Lolipops

Žurciņas ļoti maz dzīvo, tā foršas.

lauvux

Abi forši, jūrascūka vēl foršāka. No kaķiem - sfinkss.

Žurkām mīnuss, dzīvo ap 2 gadiem un aiziet no onkoloģijas, tas ir pasmagi. ir pieredze ar 4....

Papildināts 28.01.2022 18:23:

Trusim tomēr vajag izkustēties, ja esi ar mieru laist pa dzīvokli un vākt dāvanas ir ok, vajag palielu būri. Žurka var dzīvot mazākā būrī, vajag izklaides, kur staigāt, grauzt, sagrauž visas atrakcijas, turklāt, ātri, nemitīgi jāatjauno.

Mans favorīts cūciņa, ļoti komunikabls lopiņš, būri var mazāku kā trusim, bet, protams, kaifos, ja varēs izkustēties. Vienīgā, ar kuru var sarunāties un kura atbild.


kapibara

Jāskatās uz ko tieši alerģija , iespējams uz vienu suņu šķirni būs alerģija un citu nebūs , jo spalvas struktūra ir savādāka. Labākais variants aiziet ciemos pie tā paša basendži un paskatīties kā bērns jūtas.

Žurka ir forša , gudra , interesanta , bet ļoti īss dzīves ilgums. Smagi.

Trusis smuks mīļš , bet stulbs salīdzinājumā ar žurku. Toties dzīvo ilgāk.


Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.

jāņtārpiņš
Ja starp žurku un trusi, izvēlētos žurku. Bija trusis, otro reizi nē. Bet tā, jorkšīras terjeriem arī spalvai ir cita struktūra kā pārējiem suņiem. Un vēl jau ir Ķīnas kailais suns.

Papildināts 28.01.2022 19:19:

jāņtārpiņš
Ja starp žurku un trusi, izvēlētos žurku. Bija trusis, otro reizi nē. Bet tā, jorkšīras terjeriem arī spalvai ir cita struktūra kā pārējiem suņiem. Un vēl jau ir Ķīnas kailais suns.

zance

No kaķiem sfinkss der tad,ja alerģija uz kaķa spalvu.Ja alerģija uz kaķa olbaltumvielām,tad nederēs neviena kaķu šķirne.Opcija,kā uzzināt,vai būs alerģija uz konkrēto šķirni,dotiesciemos pie audzētājaun komunicēt ar kaķiem.

kino

Pūdeļi skaitās piemēroti suņi alerģiskiem cilvēkiem. BET! Noteikti nevajadzētu paļauties uz "pliku" informāciju. Kā jau te ieteica arī par kaķiem - noteikti aizdoties ciemos pie audzētāja. T.i. - "draudzīgi alerģiskiem cilvēkiem" nenozīmē, ka bez alerģijas riska, vienkārši, tas ir daudz mazāks.


Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Piedodiet, bet nu svinkss ir ļoti "na ļubiteļa". Es toč neizturētu uz to katru dienu skatīties.

Par basendži - sameklējiet kādu audzētāju, sarunājiet iespēju apciemot, pārbaudīt un pie viena būs info par alerģijām


Minna73

Tas ka kakjis vai suns bez spalvam, nebut nenozime ka no shita nebus alergija. Bus gan, tapat kaa gandriz vairums sunu un kakju. Alergija ir ne tikai no spalvam bet ari siekalam, sviedriem , aadas izdalijumiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426135