Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvnieks alerģiskam bērnam

jāņtārpiņš

Ņem tādu, no kura nav alerģijas. Sfinksiem ir specifiska smaka, jo viņi svīst. Jāmazgā reizi 2 nedēļās. Taču, ja dēlam ir alerģija uz kaķi, tad izvēlētos kaut ko citu.

kapibara
Tikai nevajag, ja! Trusis tieši nav stulbs salīdzinot ar žurku. Man ir Siāmas pundurtrusis, paņēmu no ğimenes, kur cilvēkam alerğija. Atvedot mājās, trusenīte mācēja spēlēt bumbu un spēlē katru dienu! Iemācījās nokārtoties kaķa mājiņā, kurā beru cementējošās smiltis. Vakaros nesu uz citu telpu gulēt, bet ne būrī, uz pleda. Viņa jau saprot,jūt un saprot kad taisos nest, tad mūk zem gultas, galda u.c. Bet pamainīju taktiku, vairs nemūk! Viņa līdzīgi kā kaķis guļ cilvēkam blakus. Nevajag visus " bāzt vienā maisā," tā lūk. Mana trusenīte visu dienu dzīvojas pa istabu kad esmu darbā, būrī nelieku jau jau vairāk nekā 3 gadus.

Paldies visiem par padomu.

Tomēr palikām pie pundurtrusīša "auniņa" - šobrīd pusotrs mēnesītis.

minka03
Vai vari padalīties - kā panācāt, lai nokārtojas kaķa mājiņā. Mūsējais vēl mazs. Būrīti nokārtojas visās malās. Tāds variants, kā Jūsu būtu ļoti pieņemams, taču līdz tam "jāizaug" .

jāņtārpiņš
Savu pundurtrusenīti paņēmu no vienas ğimenes, kad viņai bija 11.mēneši. Zināju, ka trušiem patīk rakt. Tad sāku domāt, kā kaut kādu rakšanu varētu noorganizēt. Man mājās bija palikusi kaķa mājiņa no mūsu mīluļa. Tad iebēru cementējošas smiltis, kas skaitās bez smaržas un zaķenīti tur ieliku parakt. Rokot spiriņas tur sakrita un tad zaķīte laikam saprata, ka tur var nokārtoties Tā teikt, apvienot patīkamo ar lietderīgo. Būrī mūsu zaķenīte praktiski vairs neiet. Kad sagribas, tad šad tad iekāpj parakt sienu. Varbūt, kamēr jums zaķītis ir mazs, ik pa laikam vajag iecelt mājiņā, lai pamazām pierod. Būs lielāks, gan jau sapratīs, ka tur var nokārtoties.

minka03
Milzīgs paldies . Kāda izskatās kaķa māja? Lai saprotu, kāda nepieciešama.

jāņtārpiņš
Parasta plastmasas kaste, bet ir noņemama otra daļa no kastes, t.i. jumts ar virināmām durtiņām. Ir dažāda lieluma, zoo veikalos vai internetā var nopirkt.

river

kā cilvēks, kuram ir alerģija no kaķiem, suņiem, žurkām, bet kuram mājās ir visi minētie un piedevām trusis, teikšu, ka ir alerģijas un alerģijas. man pampst kontakta vietas un niez, bet tikai drusku šķaudu. attiecīgi, kad izčamdos ar dzīvnieku, pietiek, ka kārtīgi ar ziepēm nomazgājos un pampums ātri noiet. man tie zvēri ir šīs neērtības vērti. kā būs bērnam, nu patiesībā var uzzināt tikai eksperimentējot. jāiet ciemos katru dienu pie kāda suņa. visas tās šķirņu lietas ir dziļi subjektīvi, imho (es tagad gribu ši-tcu šķirnes suni, viņiem ir mati, ne spalva, ceru, ka man varētu būt vēl mazāka reacija).
ktrā ziņā, ja to dzīvnieku tiešām gribās, viss ir risināms. un gana gudri gadās gan truši (mans, protams, tāds ir! ), gan var sastapt stulbu suni (viss, kā ar cilvēkiem ).

vispār tēma jau gana "veca", ziņkārojos, ir kāds dzīvnieks iegādāts? kā iet?

„Ненасилие — не удел трусости, оно всегда героизм.“ —  Махатма Ганди

river
viss kārtībā. Paņēmām pundurtusīti "auniņu", kuri pēc rakstura esot mierīgāki un apdomīgāki. Pirmā nedeļa pagāja diezgan saspringti. Bija ļoti bailīgs, vairāk slēpās mājiņā, nekā bija redzams ārpusē. Dēls pārdzīvoja, ļoti gribēja samīļot, nācās skaidrot, ka jādod laiks , lai iedzīvojas. Daudz lasīju internetā pieejamās mājaslapas - kā pundurtrusis.lv, mājastrusis.lv, un vēl bija zakulietas.lv. Tad, kad iepazīsti konkrētā dzīvnieka paradumus, daudz kas "saliekas pa plauktiem". Mūsu gadījumā šis ir ideāls dzīvnieks, par cik dēls apmaklē gan skolu, gan mūzikas skolu, nav tik daudz laika, lai veltītu dzīvniekam vairākas stundas pēc kārtas. Pa dienu trusītis diezgan daudz guļ. Komunicējam iespēju robežās, cik nu varam. Dēls starplaikus starp skolām darbojās ar trusīti + mēs vecāki- no rīta un vakarā, protams, brīvdienās vairāk. Brīžam nākas dēlu apturēt, lai "nepārmīļo trusi". Viņš mums vienīgais bērns ģimenē un , godīgi sakot, tikai tagad saprotu, cik ļoti ir gribējis mājdzīnieku. Redzot dēla dzirstošās acis, saprotu, ka tas viss ir to vērts

zzz_kids

jāņtārpiņš
Mums mājās bija identiska situàcija. Gan man, gan dēlam alerģijas no kaķiem, suņiem. Arī tiem, ko tev te piedāvāja. Jo mums no siekalām. Arī bija 2 reizes truši. Pēdējais bija auna pundurtrusenīte. Izaugs gan tik liela kā normālais auna trusis. Nezinu, laikam pārbarojām. Toties nodzīvoja pilnus 9 gadus. Supper mīļa un gudra trusenīte bija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426135