Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Palīdziet atcerēties grāmatas nosaukumu

Cookie_Monster

Izmeklējos internetā visādi, bet atrast tā arī nesanāk. Varbūt vēl kāda ir lasījusi un var palīdzēt atcerēties nosaukumu. Kad biju tīņa vecumā ļoti patika, lasījusi esmu vairākas reizes, bet nu jau 20 gadi pagājuši, nekādi nevaru atcerēties. Arī pats stāsts jau vairs knapi palicis atmiņā, ne visu skaidri atceros, bet īsumā:

Kaut kāda vieta, kur aiz smagām durvīm zem zemes ir labirints. Jauna meitene pa kluso pēta to labirintu (tur viss tumsā). Vienā tunelī, ja nemaldos, bija bezdibenis vai cits dziļš caurums. Virs zemes ir arī lūka, kur ir kāpnes, pa kurām nonāk vienā no labirinta istabām. Kādu dienu, kad meitene grib rāpties pa lūku lejā, viņa tumsā ierauga mazu gaismiņu, kas viņai liek saprast, ka tur kāds ir, jo tur vienmēr ir tumšs. Izrādās, ka labirintā ir kāds vīrietis. Viņs tur maldās vairākas dienas (un tā meitene, man liekas speciāli vēl viņu māna uz vietām, lai viņš apmaldītos, jo viņa domā, ka viņš tur ir, lai nozagtu kaut kādu dārgumus). Vīrietis bez spēka, neēdis nonāk kaut kādā labirinta istabā, kur meitene viņu iesloga(?). Ar laiku sāk ar viņu runāties, nest ēdienu un kaut kā viņiem rodas kontakts. Beigas neatceros.

Ceru, ka kāda man var palīdzēt saprast, kā saucas grāmata. Ļoti gribētos vēlreiz izlasīt.

Flokse

Ja vēl aktuāli, tad aprakstītā grāmata ir Atuānas kapenes no Ursulas Le Gvinas Jūrzemes cikla.

Liels paldies! Tiešām īstā! Jau biju samierinājusies, ka iespējams nesanāks atrast.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426179