Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uztura speciālists vegānam.

Armadetta

viedaminka

Emmy71
Cik gadus Tu esi vegāne?

viedaminka
Manuprāt, ja reiz cilvēks ir pieņēmis lēmumu būt vegāns, tātad ir bijis kāds spēriens/iemesls, kāpēc.

2020.gada beigās pievienojos divām ''facebook'' Vegan grupām. Burvīga vieta, kur iegūt jaunas receptes, padomus, jaunumus ikdienu. Vērtīgs motivācijas avots.

Nevajag strīdēties, nevienam no tā labāk nekļūs. Autores jautājums taču bija konkrēts.

Armadetta

Ai, meitenes-nestrīdamies, lūdzu. Katrai mums ir savs viedoklis, cienīsim viena otru. Es esmu visēdājs, meita vegāne un es turpināšu viņu atbalstīt.

Man svarīgi,lai viņa ar savu uzturu jūtas gan paēdusi, gan dabūjusi organismam visu nepieciešamo.

Plānoju vizīti, pie šeit ieteiktās uztura speciālistes.

Papildināts 12.03.2022 13:53:

Emmy71
Ar ko varētu aizvietot kokosa pienu?

Papildināts 12.03.2022 13:54:

elysian
Veģetārietis nav vegāns. Vegāni nelieto neko no dzīvnieku valsts-pilnīgi neko.

cherrypick

Armadetta

Ar vegānu uzturu organismam nav iespējams uzņemt visas nepieciešamās uzturvielas, tas vnk nav iespējams, vienalga kā censtos, vienalga pie kādiem uztura speciālistiem ietu un kādas receptes taisītu. Es Tev jūtu līdzi, ka Tev ir tāda situācija, grūti noskatīties, kā bērns savai veselībai dara pāri, tur laikam neko ieskaidrot nevar, pašam viss jāizdzīvo līdz saprot, ka cilvēka organisma bioloģiju nevar atcelt un izmainīt ideoloģijas vārdā.

Armadetta

cherrypick
Nu man viens uztura speciālists-gaļēdājs gan apgalvoja,ja ēd sabalansēti, tad var visu uzņemt, bet jāēd ir tiešām daudz un labi.Pliki salāti un pupas-nav sabalansēts ēdiens.

Jāskatās dzelzs, B12 vitamīns, D vitamīns.

Kukazhaa

Ir vegaani kas olas eed... jo neapaugljotaas olas, ir taa teikt paarpalikums, vistas taas deej neatkariigi no gailja klaatbuutnes. Principaa ideja ir: zero waste. Ja cilveeks taas olas neapeediis, sapuus vai kaads zveers apeediis. Dazhi vegaani tur paariiti vistu savam priekam, un lieto olas... kaa.. blakusproduktu.. taapat kaa ja beerni no vistu spalvaam indiaanju galvas rotas taisa. Principaa jau nekas netiek vistai atnhemts vai ar varu spiests. Ceru ka doma skaidra.

Vit B12 laikam var buut probleema? Vai B6... neatceros.

Armadetta

Kukazhaa
Man meita saka,ka neēdīs to,kas vistai pa kloāku nācis laukā.

Nodeva analīzes, nu es teikšu, man kā gaļēdājam analīzes ir sliktākas...

Visi vitamīni normā. Dzelzs normā.

Jātiek pie tā uztura speciālista beidzot.

Kukazhaa

Armadetta
Man meita saka,ka neēdīs to,kas vistai pa kloāku nācis laukā.
sorry.. tur psichdakteris driizaak vajadziigs. Visi tie lauki no kuriem naak tie vegaanie labumi, tiek laistiiti un meesloti ar suudiem.... ja kas.

Sarandiels

Kukazhaa

Tie, attiecīgi, ir ovoveğetārieši. Vegāni neēd pilnīgi nekādus dzīvnieku izcelsmes produktus.

Ad noctem festinamus!

Kukazhaa

Sarandiels
tur jau taa lieta ka nav.. vinji pateeree taas neapaugljotaas olas no vistaam kuras paziist,t ur pashi, vienkaarshi lai resursi neaizietu pa pieskari. Zero waste. Kaa vistu tureeshanas paarproduktu, paarpalikumu. Tas jau liidziigi kaa ar medu... nu bites vinju sanes... un ja daudz sanes.. pashaam pietiek un paari paliek... Laukaa mest vai?? Vai ja aitas noceerpj jo preteejaa gadienaa vilna vienkaarshi saveljas, un aitai gruuti...Un ko ar vilnu .. mest aaraa? Arii vegaaniem ir dazhaadas pieejas, uzskati.

Bet nu tad jaacer ka Armadettas meita, need neko no dabiigi meeslotiem laukiem un dod priekshroku kjiimijai? Ja? Vai tik dabiigi kompostaa audzeets?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426215