Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nokarenās petūnijas

minchuxxx6

Chiepina

Galotņošana ziedēšanu aizkavē par aptuveni 2 nedēļām, taču tas ir tā vērts, jo ziedi veidosies arī uz sāna dzinumiem un viss krūms būs vienos ziedos, arī puķes virspusē, nevis ziedēs tikai puķes apakšpuse.

Es audzēju kalibrahojas, tās man vairāk patīk, jo nav jālasa nozedējušie ziedi, ikdienas skriešanā un ravēšanā stāvēt pie podiem un knibināt nost ziedus, galīgi nav ne laika, ne gribēšana, bet arī tās es vienmēr galotņoju.

Let your smile change the world, Dont let the world change your smile.

Have a good day today, because today will never repeat.

Šodien dažas iesēju, dabūju lampu. Bet tai lampai jādeg tagad visu diennakti, kamēr uzdīgst, vai var slēgt ārā? Dabīgā gaisma man tur nebūs, ieliku sekcijā aiz stikla, jo uz palodzes neko nevaru likt dēļ kaķi.

Katram savs

minchuxxx6
Pa nakti slēdz ārā. No kādiem 6 līdz 22.

Dabīgā gaisma man tur nebūs, ieliku sekcijā aiz stikla, jo uz palodzes neko nevaru likt dēļ kaķi.
Dārgas tās petūnijas sanāks. Kad būs jau palieli stādiņi, vai sekcijā pietiks vietas? Nevar uz palodzes kādu kupolu uzmeistarot virsū? Man vietām noder caurspīdīgās toršu kastes.

kupolu nevarēs, palodzes nav lielas, lai gan ideja nav slikta, varētu piemeistarot klāt kādu dēli, kā pagaidu palodzi. Kad paaugsies, itkā ir doma nest uz priekšnamu, tagad tur pārāk vēss.

Dianne

minchuxxx6
Vienu gadu pie palodzes uzslēju gludināmo dēli, lai ir kur stadus salikt

Dianne - bet tad tāpat kautkas būtu jaliek virsū, mans kaķis ir diezgan traks visur uzlīst un, ja kautkas ir podiņā ar zemi, tad vispār

Kaut iesēju pirms četrām dienām, redzu, ka vienai sēklai jau ir parādījies pavisam mazs, zaļš asniņš. Kautkur lasīju, ka tad, kad uzdīgst, jāliek vēsākā vietā. Taisnība vai nē? Un šāds minimāls asniņš skaitās uzdīgšana?

Papildināts 23.02.2022 23:44:

izrādās divām sēklām tomēr tas asniņš

Sveika,kā veicas petūnijām?Man arī iesētas,bet tik lēnu aug,tagad ir pirmā īstā lapa,bet liekas nu tik leeeenu,cerams šīs saņemsies.

Dianne

Adzaaa
Šodien bija tāds mākoņaināks, ta sasēto kasetīti aiznesu uz siltumnīcu šodien - cerams neapvainosies - naktī tur nedaudz vēsāks, kā istabā

Siltumnīcu kurinu.

Tuvākajās dienās gribu pārstādīt mazajos podiņos - daļu uzreiz pa vienai no katras krāsas vienā, lai neaizņem tikdaudz vietu un vēlāk tāpat kòpā stādu vienā lielajā podā

Papildināts 03.03.2022 23:32:

Sētas pirms mēneša aptuveni.

Šogad iesēju tikai divas šķirnes

Papildināts 03.03.2022 23:34:

Sākumā vinas tādas lēnīgas un "trauslas", tad, kā ieskrienās, spēj tik podus vienu no otra atbidīt tālāk

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426297