Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mūžīgā mamuta stiepēja

Magma

BTango

magoņmaizīte Berta
nedomāju. Kraujas tēmās stundas laikā būtu 15 lapas, puse no tām ar visu klasisko "gul dīvānā, rij, nesmuki izsakās, nekas neinteresē, sexa nav, izaugsmes nav" uzskaitījumu

Papildināts 09.02.2022 16:04:

es drīzāk lieku uz Baltajām Botām.

Kraujas vīram (bija) parādu pilna pēcpuse, bet uz darbu gan gāja un ksut kādu nebūt mamutu stiepa.

magoņmaizīte Berta

BTango

Žēl gan. Ja Krauja tēlā Sieva50 gada laikā bija evolucionējusi līdz tam, ka jāsavāc pakaļa un jāiztiek bez seksa, tad šai tēmā moš varētu uzvedināt viņu uz domu savākt augšu un mazāk ēst...Cēlonis tādām tēmām jau līdzīgs - no vīra Nebūs un kā ar to samierināties.

A tam otram variantam ar Botām ieteikt varētu tikai kaut ko ļoti Rupju.

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

BTango

es drīzāk lieku uz Baltajām Botām.

Sen nav bijušas temas par viņu.

Nav ko plātīties ar savu naudu. Saki, ka vot - ir 600 eur/mēn, piemēram, un viss. Pašas izlutina savējos un tad raud. Ah, es te tik laba, še vīriņ pusdienām, te aliņam un te vēl sapirkšu jaunas drēbītes. Man neviens nekad nav zinājis par manām piemaksām vai prēmijām. Un arī neprasa. Iztikuši esam, bet ar daļu savas naudas daru ko gribu - kaut zeķē glabāju.

BTango

magoņmaizīte Berta
Tu nu gan tici brīnumiem

vanadzeens
Ko pati esmu darījusi? Gadiem palīdzu meklēt labāk apmaksātu darbu, arī mācībās. Nesekmīgi.

Frivole
Problēma, ka pelnu šobrīd 4x vairāk kā vīrs, bet mani ienākumi turpina augt ar katru mēnesi. Tuvākos gados būs klāt vēl daži tk. Ir mazs puika mājās.

viedaminka

Magma
Un kur problēma? Ja vīrs pelnītu 4x vairāk kā tu un tevi zāģētu par to, ka viņam vienam viss jāvelk, kamēr tu ne velna nevari nopelnīt?

Nozares, profesijas, amati atšķiras, arī darba spējas katram savas.

Piparlapa

Krāj lieko, ieguldi kādā īpašumā (tikai pareizi sakārtojot papīrus). Daudz naudas taču ir labi, pilns cālis ar tēmām, ka sievietes nevar aiziet no visādiem trakiem vīrišķiem, jo nav ne kapeikas pie dvēseles. Cerams, ka vīrietis ieguldās savādāk, tur, ar bērnu darbojas, ar praktiskām lietām, mājsaimniecibu vairāk. Ja sēž uz dīvāna un lūr TV, tad jāskatās, vai ir jēga attiecibām. Ja vecim ir minimālā alga un autorei 4x vairāk un tikai viens bērns, tad taču jābut normālai dzīves kvalitātei, lai neskatitos ar kaulainu aci, cik lielu mamutu kurš atnes. Citreiz nepārstresojies,nenomocījies partneris ir vērtigāks par pāris simtiem ģimenes budžetā. Ja vecis sapelna haltūrās tikai 150 eiro un autorei ir 4x vairāk, tad, protams, cita lieta, jo reāli mazs budžets.

lielaiskartupelis

Jāieliek iepazīšanas sludinājums pelnu tik un tik tūkstošus ar ikmēneša pieaugumu tik un tik procenti, meklēju vīrieti ar līdzīgiem ienākumiem un ikmēneša pieauguma procentiem...

Nu priecājies par sevi un neatskaities vīram, plus zeķē vai citos ieguldījumos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426527