Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mūžīgā mamuta stiepēja

Magma

kikii_

Lasot šo tēmu nerodas iespaids par labu, mīlošu ģimeni. Vīrs parādīts, kā nīkulīgs podkablučņiks, bet sieva vispār - pretīga zāģētāja. Fuj.

Bet vīru tas viss, acīmredzot, apmierina.

Magma
piedod, bet tev 2 varianti - skiries vai ej pie terapeita. Nauda tev tam ir. Un arste savus tarakanus un steriotipus, atrodi kur aug kajas slimigam uzstadijuma, cik tad obligati virietim japelna. Savadak bus tik sliktak - tev pacels algu, a vinam ne. Un motorzagis turpinasies. Nemoci sevi un vini - un bernus pa vidu. Tie ir tavi tarakani. Un tam nav vispar nekada sakara ar berniem - tiem ir pilnigi vienalga, ka mamma pelna tik, tetis tik. Nauda attiecibas ir svariga, bet tas slimigums ar kadu tu celies bezjega par to ka viram japelna tik cik esi iedomajusies sava galva, liecina ka tev nav okay attiecibas ar naudu in general. Bet laba zina - ar tadu algu vari atlauties labi psihoterapeitu.

mikausite
Man ir izglītība pamatprofesijā, kur arī strādāju. Te nav tas stāsts, kuru visi dzied "zudīs finansējums projektiem, visu pazaudēsi". Es domāju 10 soļus uz priekšu un esmu tam nodrošinājusies.

kikii_
Nav plāna nākotnē zem citiem strādāt. Savs biznesa plāns ir, šobrīd strādāju pie starta kapitāla, ar kuru sākt.

Papildināts 17.06.2022 10:42:

Šobrīd tas ir kas ļoti specifisks un pieprasīts, kur pieprasījums ir nesamērīgi liels pret piedāvājumu. Bet tam vajag manu šī brīža izglītību un pieredzi.

Papildināts 17.06.2022 10:52:

kikii_
Plus, kas ir šie ienesīgie darījumi, ja ir divi mazi bērni? Te gan jādomā. Šeit ir svarīga stabilitāte, paredzamība un maksāti nodokļi ar garantētajiem ienāmumiem BKA laikā, jo visādi citādi dzīve ar 2 maziem bērniem nav paredzama. Ienesīgos darījumus CV neierakstīsi.

magoņmaizīte Berta

Šobrīd tas ir kas ļoti specifisks un pieprasīts, kur pieprasījums ir nesamērīgi liels pret piedāvājumu.

Cāļa foruma animēšana? Izklausās dikti ticami, tikai nezināju, ka tik labi maksā

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Magma
Viss čikiniekā, tikai pacietību. Uzsāksi to savu biznesu, pieņemsi vīru darbā par firmas vadītāju un maksāsi viņam to savu sapņu summu. Un būs tev miers un laime un sapņu piepildījums.

S.Kamis

Interesanti, ka satraukumu un neziņu par ienākumu izmaiņām BKA laikā pauž persona, kam pēc leģendas nesen beidzies iepriekšējais BKA.

magoņmaizīte Berta
Anonīms forums mani neaizvaino, bet dod labu iespēju pasmīkņāt gan. Domāju, ka laba ideja būtu šeit komentētājām pašām pastāstīt, kādos darbos strādā un kādas izglītības iegūtas. Varbūt tad es beidzot saprastu, ko daru nepareizi strādājot zinātnē un pamatprofesijā. Un kāda mārrutka pēc tas doktora grāds bija vajadzīgs. Izrādās, ka te smalka publika Cālī apgrozās, jo te vairums iesmej, ka tas ir nekas īpašs.

Papildināts 17.06.2022 11:21:

S.Kamis
Nu, pastrādāt jau paspēšu. Zināms, ka nākamais pabalsts nevar būt mazāks kā iepriekšējais. Bet laiks ir uz priekšu, ienākumi aug.

mikausite

Magma
Tas ir ļoti forši, ka var zinātnē tādu algu nopelnīt . Es neaizgāju zinātnes ceļu tieši dēļ bažām, ka tur iet ļoti dažādi ar naudām un liela daļa sitas vienkārši entuziasma dēļ.

mikausite
Piekrītu, ka pēdējos gados ir mainījies daudz kas. Kādreiz zinātne tiešām asociējās ar ko maz pelnošu. Bet ir jāskatās uz pasauli, daudz ko finansē gan Eiropas robežās, gan ārpus tās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426527