Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mūžīgā mamuta stiepēja

Magma

Dienā ir 24h, 8 guļ, 8 strādā, 8 velta citām lietām. Kad guļ tad naudu nevajag. Ja darbs nesagādā prieku, tad sanāk ka 8 stundas zobus sakodis dari darbu, lai daudzmaz jēdzīgi pavadītu tās citas 8 stundas. Reizēm ir prātīgāk pelnīt drusku mazāk, bet tā lai arī tās 8 darba stundas sniedz gandarījumu.

Un jau arī sievietes kam vienmēr būs par maz..zāģēšana noteikti nepalīdz vīrietim pelnīt vairāk!

Dizelis
Jā, ir traki, ja ir šāda situācija. Es gan mīlu savu darbu. Ja dari to, ko mīli, tad nauda arī kaut kā sāk nākt.

frivolous

Pieņemot, ka viss šis nav fantāzijas auglis... IMHO, protams, ka pelnīt tādu naudu LV, un starp darbu un ģimenes dzīvi atrast laiku sūkstīties forumā ir ļoti forši. Malacis, ne katram tas ir iekšā un autore pavisam noteikti nav nekāda vidusmēra LC! Kas nav forši, ir nenovērtēt vīru kā vīrieti un tēvu. Viņš jau pelna virs vidējā valstī. Nevar un nevajag visus salīdzināt ar sevi, un nenolasās, ka viņam būtu red flag cienīgi netikumi, kurus varētu likt mainīt ģimenes emocionālās labklājības vārdā, gluži pretēji. Es laikam būtu no tāda tipa tirāna, kas regulāri uzstāj uz X ciparu mēnesī par nemateriālajiem ieguldījumiem aizmirstot, aizlaidusies.

Pragmatiskāk domājot, varbūt vīram būtu vērts padomāt par pierādījumu vākšanu par finansiālo un emocionālo vardarbību, ko apgrieztā situācijā viņam noteikti piedēvētu. Bez tam, BKA var doties uz īsāku laiku, var arī formēt uz tēvu. Šķiet, ka satori un myfirstyeartoo insta kontā ir stāsti, par to, kā ģimenēm sokas ar tēvu kā primāro aprūpes personu no zīdaiņa pusgada vecuma, biedrība Tēvi arī par šo ir daudz runājuši. Izlasot visus autores komentārus, rodas aizdomas, ka te partnerī nekas, nekad nebūs gana labi, lai ko viņš darītu. Nav slikti, bet ideāli arī ne, un tādēļ ir nepietiekami, a la kontroldarbā ir 8 - kādēļ nav 9 vai 10? Mana māte, šķiet, ir līdzīgs cilvēks.

Tā vietā, lai bērni uzaugtu ģimenē, kur var redzēt, ka viens vecāks tiek kkādā ziņā noniecināts, varbūt vērts dzīves atdalīt un neuzkavēties ilūzijās par to, ka bērni to, un nepiepildāmās mātes ambīcijas neredz. Redz, un apzinātā, pieaugušo dzīvē cīnās ar dažāda smaguma psiho - problēmām, citi atklātāk, citi pa kluso. Nobeigumā - nauda jau nu gan nav viss. Ja 3-4 cilvēku ģimenei ir problēmas izdzīvot ar 3k mēnesī, tad par būtiskāku problēmu uzskatu, acīmeredzami, nesakarīgās prioritātes un trūkstošas prasmes saimniecības lietās.

bumburums

frivolous
Pieņemot, ka viss šis nav fantāzijas auglis..
Ņemot vērā, ka šis IR fantāzijas auglis, tad šeit tiek atainots kariķēts tēls, kuram piemīt nevis finanšu, bet gan gara nabadzība vispārākajā pakāpē.

Saržā ieskicēta hipotētiskās LC dzīvesziņa "katrs pats savas nelaimes kalējs", kur galvenā emocija ir nepiesātinātība, mēra sajūtas trūkums, kura izpaužas patoloģiskā nespējā novērtēt to, kas ir.

Apakšpunkti mēra sajūtas trūkumam ir:
1) skaudība uz visiem apkārtējiem - kas citiem ir, to man arī vajag, lai sajustos "pārāks un vērtīgāks";
2) nespēja personīgajam psihiatram (jānomaina uz derīgu!) skaidri pajautāt vadlīnijas tuvinieku izmantošanai savā labā tādā vīzē, lai viņi vēl paldies teiktu. A tā viņi vēl nez kāpēc vēl spirinās, nepiekrīt krustdūrienā izšūtajam "Ko man sagribās iegūt - to citiem vajag man dot".

Pēdējās izmaiņas: bumburums, 17.06.2022 15:56.

Change your mind and the rest will follow!

vecis35

Magma
Un kāda mārrutka pēc tas doktora grāds bija vajadzīgs.

Man subjektīvais viedoklis - doktora grāda iegūšana ir viena no neadekvātākajām investīcijām dzīvē.

Magma
Ja dari to, ko mīli, tad nauda arī kaut kā sāk nākt.
Skolotājas pēc sirds aicinājuma šobrīd drusku kaut ko nesaprot. Es arī.

Pufis
Skolotājas pēc sirds aicinājuma šobrīd drusku kaut ko nesaprot.

Mūsdienās ar attālināta darba iespēju, skolotājs var pasniegt privātsdindas kaut Ņujorkas miljonāru berniņiem. Būs tev mīļais darbs un ari nauda nāks. Tik druksu pie tā jāpiestrādā!

vecis35
Kam nederīga investīcija, kam derīga. Piemēram, vizīte pie kardiologa, kam ir doktora grāds, ir dārgāka. Un tā var turpināt.

Pufis
Daudzi skolotāji paralēli uzsāk strādāt augstskolās. Un tas jau paver iespējas starptautiskā līmenī.

Visu nelasīju, bet autori saprotu. Laikā, kad Eiropā bija samilzis islāmam piederīgo bēgļu jautājums, lasīju viedokli - šajās jaunajās iebraucēju kopienās iet grūti, jo vīrieši darbu atrast nevar, bet sievietēm ir piedāvājumi, tādēļ viņas pretēji ierastajam modelim iet strādāt, bet vīrieši vairs nesaprot savu vietu ģimenes hierarhijā un kļūst depresīvi, agresīvi.
Kaut kāda doma tajā ir, un arī mūsdienu modernajos apstākļos un it sevišķi Austrumeiropā, kur sieviete lai i nedomā nestrādāt pilnu slodzi arī ar ašpadsmit bērniem, pēc sajūtām liekas, ka tomēr vīrietim jābūt galvenajam ģimenes finansētājam. Jo sievietei ir miljons pienākumu - bērni no iznēsāšanas procesa līdz aprūpei entos gadus pēc tam, māja - grīdas, trauki, veļa, ēdiens. Zinu, ka kaut kur eksistē saprotošie, modernie zviedru tēta tipa vīrieši, kuri no tā visa atslogo, bet es savā ģimenē trīs paaudzēs nevienu tādu tā arī neesmu satikusi.

Arī es esmu situācijā, kur pelnu un vienmēr esmu pelnījusi daudz vairāk par otru pusi, un jūtos tiešām neērti un pat kaut kā pazemoti - it kā ar savu finansiālo neatkarību un stabilitāti (ko nodrošinu mums abiem un vēl arī bērniem) būtu "nopirkusi" piekrišanu būt ar mani kopā. Jo redzu - citām ir dāvanas, ziedi, kopīgi ceļojumi, lutināšana, bet man nav pilnīgi nekā, tikai priviliģētā iespēja maksāt pusi rēķinu pilnas summas vietā. Citiem vārdiem sakot, dzīvokļa biedri ar gultas benefitiem.

Duujaa

claire
Tu savu vīru sauc par dzīvokļa biedru ar gultas bemefitiem? Un tas ir viss, kas viņš tev ir?

Vīrietim var arī pastāstīt un pamudināt kaut ko darīt, protams, ja viņš vispār ir no darītājiem, redz, ka sievai grūti utt. Ja tikai dīvānā sēdētājs, nu tad jāskatās, vai vērts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426527