Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mūžīgā mamuta stiepēja

Magma

Patricia L

Ja pieņem, ka minimālā alga tagad ir cik?! 500 eiro un vīrs strādā algotu darbu un vismaz to arī saņem, tad autores alga jau tagad ir svētie cāļa 2000 tkst., pēc pāris gadiem 4000 tkst. Nu piekrītu, ka varētu tas vīrietis līdz štukai uzvilkties. Bet, ja nu vīra alga 1tkst. un autorei 4tkst. Ko tad?

Nē, nu naudas it kā nekad nav par daudz, bet...gribētos zināt, kas tas par amatu vai veiksmīgu biznesu.

Nu šķirties tikai tāpēc, ka mazāk (ne maz) pelns, kaut kā jocīgi.

shit transit gloria mundi

Magma
Ko darīt? Priecāties par saviem panākumiem! Tiklab tā būs visu mūžu, tiklab lomas mainīsies.

Šepat no cāļa zinu dažlabu brīnišķīgu beibi, kas pie skaidra prāta un apzināti devusies laulībā, kurā vīram vienmēr būs mazāki ienākumi. Ne visām profesijām ir iespējama milzu izaugsme finanšu ziņā, ne visi cilvēki tā ir iekārtoti.

Tā ir ģimene. Ja visam pietiek, ja neviens nav pārstrādājies, ja pārējās jomās ir līdzvērtīga atdeve, ja darbojas un nesēž uz kakla, kas tur ko santīmus skaitīt? Savukārt, ja uzradusies vēlme prātot par atšķirīgiem ienākumiem, varbūt vajag ciešāk ielūkoties savā sirdī, kazi, nauda nemaz nav vienīgā raize?

tici man. es stāstu pasaciņas.

HelenasTante

Tāds paradokss. Kā samierināties ar izvēlēm, ko pats pie pilna prāta esi veicis, hehe. Nezinu, apsveicu ar pieugušā dzīves iestāšanos, katru dienu jādomā, ko ēst, ko vilkt mugurā, pelnīt naudu un tā līdz mūža galam

Don't grow up! It's a trap

Autore var jebkurā brīdī pārstāt iet uz darbu un problēma būs atrisināta. Darbs nav obligāts, ka mēs to esam sapratuši.

BTango

Ja nav noslēpums, cik vīrietis pelna? Un vai viņš PATS vēlas pelnīt vairāk?

Kāpēc Tev šķiet, ka viņam būtu jāpelna vairāk? Jo objektīvi pietrūkst vai subjektīvi (lasīt, sievasprāt) tā "ir pareizi"?

Sievietei ir svarīgi lai vīrietis nav labi iekārtojies.

\  /  _   __ o |  __
\/  |_|_ _\ | |< _\

man gan nebūtu iebildumu, ja es pelnu vairāk (mums abiem ļoti līdzīgi ienākumi). ja pāris ir laulāts, tad vispār ir vienalga, kurš pelna vairāk, jo tāpat viss skaitās kopīgs. galvenais, ka darbs patīk

Magma.

Kādēļ tu gadiem meklē vīram labāk apmaksātu darbu, kādēļ vīrs pats nemeklē?

BTango

dezavu
visticamāk, jo autorei svarīga mistiska izaugsme/ambīcijas un/vai nevar pieñemt, ka vīrietim tas ir mazsvarīgi, ja objektīvi naudas pietiek.

Bija arī Cālī pāris, kur sieviete visu laiku uzsvēra, ka dzīvo VIÑAS mājā, lieto VIÑAS mēbeles utt.

Ēd no viņas bļodiņas un guļ viņas gultiņā.. Šausmas

Vīrietis uzvēdās kā Sniegbaltīte pasakā par 7. rūķīšiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426527