Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mūžīgā mamuta stiepēja

Magma

Ja nevar tikt tam pāri, tad būs vien jāmeklē "piemērotāks" partneris. Bet ja esat īsta ģimene, neredzu problēmu. Problēma ir, kad naudas ir maz.

Pārāk maz detaļu (precīzāk, nekādu detaļu) par situāciju, lai kaut ko spriestu. Varbūt vīrietim viņa darbs ir aicinājums, varbūt viņš ir skolotājs vai ātrās palīdzības feldšeris.

Vīrs pelna 700. Pats vēlas pelnīt vairāk. Es tikai palīdzu meklēt darbu, pats arī meklē.

Es strādāju zinātnē, jomas eksperts.

Vai jums nepietiek ar ienākumiem? Vai esi ļoti piekususi?

Principā tā ir normāla dzīves situācija, un viss var mainīties vienā dienā.

Ja precēji vīrieti, kuram nav tā pati labāk apmaksātā profesija- piem. policists, skolotājs, utt un nav ļoti mērķtiecīgs raksturs, tad diezvai kļūs par ģenerāli vai izglītības ministri. Bet viss var būt.

Tulip

Protams foršāk, ja abi vienlīdzīgi, taču tai pašā laikā vispār neredzu pamatu pārdzīvot.

Ļoti daudzās ģimenēs vēl aizvien viens no pāra ir tas kurš pelna vairāk, un musdienās jau pilnīgi vienalga kurš dzimums tas ir. Nu jūsu gadījumā tā ir sieva. Ja viss pārējais ir labi, šī nu tiešām varētu kļūt par problēmu tajā brīdī, ja Tu izdomātu, ka gribi tagad sēdēt mājās un lai vīrs ir tas kurš uztur ģimeni.

Jautājums, kā pats vīrs jūtas, ka pelna izteikti mazāk par sievu. Ja tas nerada nekādu diskomfortu un kašķus ģimenē, ja līdzekļu visam pietiek, tad viss ok. Bet rādās, nav viss ok, ja jau šāda tēma. Kur tieši problēma?

sitas silda sirdi - savadak man zb jau karteja tema kur sieviete pelna minimlai un nevar izskirties. Autore - kas tiesi tevi kasa? Sabiedribas standarti, citu cilveku ekspektacijas? Nav skaidrs ko tu velies. Es pelnu mazak ka virs. Bija laiks kad vairak. Nekad nenaca prata zaget par to , nauda svariga, kamer pietiek. Ja pietiek, tad man svarigs cilveks un ka es jutos.

Petunija85

Magma.

Cik ta ir ta megasumma, ko katru menesi gimenes budzeta ienes?

Magma kāda ir vīra profesija?

atvainojos, bet man tas mazliet pēc nievāšanas izklausās... ka vīram 700, bet tu, lūk, jomas eksperte zinātnē. reāli tas neko nenozīmē.

viedaminka

Magma
Problēma, ka pelnu šobrīd 4x vairāk kā vīrs, bet mani ienākumi turpina augt ar katru mēnesi. Tuvākos gados būs klāt vēl daži tk. Ir mazs puika mājās.

Vīrs pelna 700. Pats vēlas pelnīt vairāk. Es tikai palīdzu meklēt darbu, pats arī meklē. Es strādāju zinātnē, jomas eksperts.

700x4= 2800eur. Tuvākos gados 4800eur?

Vienīgā joma, kur varētu būt tāda alga ar tādu prognozi ir Covid vakcīnu pētniecība

viedaminka
Kovids beigsies un zinātniecei būs jākar zobi vadzī

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426527