Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāls "bezvēsts pazudušās"

Xara

Xara

Kā jums patīk? Riktīgi traks, bet nu vakardienas sērija man sķiet, ka aiziet jau par tālu - par nežēlīgu - cilvēki ugunskurā un jauno čaļu slīcināšana vannā. Gaidu, protams, pēdējo sēriju, bet kaut kā paskarbi; vajadzēja taču kādam gaišam cerīgam virzienam aiziet. Priekš kam tur Gerdas aizbraukšanu filmēt, vairs jau tam nav jēgas, ja abi čaļi beigti.

Bet nu 1. sezona ar psihiatrijas intrigu bija negaidīta un man patika.

Ravina

Traki iepatikās. Tagat pēc pēdējās sērijas, kāds pateiks Toms ar Henriju IR DZĪVI VAI NĒ....

Papildināts 11.02.2022 19:52:

Bet Pāvela tēls man patīk pat sasmējos riktīgi. AR KOKAĪNU MAN NAV PROBLĒMU, MAN VIŅA IR DAHUJA

Ļaunums nekad nepaliek nesodits,bet dažreiz sods paliek slepenībā.

Dzeerveniite

Ļoti kvalitatīvs seriāls. Un baiss. Bet jā- tā Ingas slepkavība, veči ugunskurā, Toms un Henrijs- tas ir pārāk nežēlīgi. Man pēc tam naktīs murgi rādās. Fascinē Pāvela tēls- viņa uznācienus es gaidu. Marija arī- it kā slima, bet nu kā tiek atveidot- mīlīga kā lelle. Pirmā sezona gan bija baudāmāka. Pēc tās tā kā gulēju labāk.

pupuzupa

Redz tikai TET klienti?

Dzeerveniite

pupuzupa
Laikam. Bet parasi kādam paziņam paroli. Lai gan ir to vērts, lai samaksātu uz vienu mēnesi un noskatītos visu pēc kārtas

Ravina

Zinu ka iet arī pa TV S.tv ceturdienas.

Papildināts 12.02.2022 17:20:

Bet pēdējās sērijas beigas mani traumēja, nu kā tā var. Tik jauki un labi zēni

Dzeerveniite

Ravina
Gan jau viņi izdzīvos

MioMioMio

Man otrā sezona patīk daudz labāk kā pirmā. Pirmā šķita ļoti klišejiska un pārāk daudz nenobeigtu sižeta līniju - kaut kādi cilvēki parādās, kaut ko dara, bet beigās tam nekādas tālākas jēgas un nozīmes kopējā stāstā nav. Otro sezonu tiešām interesanti skatīties. Un vairākiem aktieriem tiešām lielisks tēlojums. Gan Niklāvam Kurpniekam visu laiku, gan Žagara&Nevarauskas dialogs pēdējā sērijā bija pilnīgi izcils.

Par vardarbību piekrītu, ka pēdējā manai gaumei drusku par skarbu. Bet nu murgi nerādās. Ja tik traki, palasiet par filmēšanas aizkulisēm, lai nostiprinātu sajūtu, ka tā ir tikai filma - https://www.apollo.lv/7434413/bildinajums-un-aizdedzinati-aktieri-ieprieks-nezinami-fakti-par-seriala-bezvests-pazudusas-aizkulisem

Papildināts 12.02.2022 23:54:

Biju domājusi, ka kāds jau drīz vien iebrāzīsies vannas istabā, tāpēc bija diezgan pārsteigums, ka rāda tomēr it kā mirušus. Bet toties interesanti skatīties. Domāju, ka nenomirs abi, ka tomēr atdzīvinās.

Ravina

MioMioMio
Bet ja nu neatdzīvina...

Dzeerveniite

Ravina
Ja neatdzīvina, tad tā tikai filma

Bet 95% domāju, ka izdzīvos. Izglābs šos kāds.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426597