Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāls "bezvēsts pazudušās"

Xara

Grietina1

Pēdējā sērija bija laba, salīdzinot ar pirmspēdējo; tieši kā vajag- visi galvenie dzīvi, vēl nervus kutinošais un humorīgais Pāvela gājiens ar bisēm "manu mauriņu nobradāsi!", bet nu ideju nesapratu - ka Henrijs būtu slims, tas ekspromtom izdomāts- citādi visās sērijās vajadzēja kaut kā iepīt. Un Dr. tak uzreiz beigts, ko tad kavējās vairs, ja nav ārsta. Drīzāk Konstantīnam atmiņa iztīrīta - ka nevarēja pārdzīvot sievas atmiņas dzēšanu. Labi, ka Valdim ar Maskavu ok , tas riebīgi, ka ģimenei ar bērniem būtu pastāvīgs stress, ka kāds var atrast melnajās mašīnās.

Nu gaidam III daļu!

MioMioMio

Biju diezgan vīlusies pēdējā sērijā, daudz kas galīgi nepārdomāts.

Ja viņiem tur it kā mūsdienas, kāpēc kaut kādi ekstra svarīgi dokumenti glabājas vienā fiziskā kopijā kaut kādā mapē, kas fiziski jāņem rokās un jāved uz Rīgu? Kāpēc nav vairākas kopijas mākonī un kāpēc apdraudējuma brīdī nevar ar telefonu safočēt un jau kādam nosūtīt, ja ar tevi un mapi kas notiek? Kāpēc pirms publicēšanas jāplātās sektai "Heeei, man par tevi ir atmaskojoši materiāli!"

Pašas beigas nesapratu, ko no visa tad Henrijs ir izdomājis, ko nē. Nepatika.

Smieklīgi, ka 6 vai 7 cilvēki, kas skrien pakaļ Tomam un Helēnai, neiedomājas sadalīties uz abiem, bet visi uz vienu. Un tad ilgi skrien pakaļ visi vienā virzienā un vienā ātrumā.

Šķita galīgi lieki, ka Pāvels esot mīlējis Ingu. Jā, viņam varēja zem bravūrīgās būtības slēpties maiga dvēsele, ok. Bet pret Ingu nekāda mīlestība tā nebija. Nesapratām arī, kāpēc vispār Irma nodūra tieši Ingu. Nu vienīgi, lai spraigāks sižets. Bet kur loģika? Viņa taču nav muižai nekāda īpašniece, nekas, parasts apkalpojošais personāls.

Pēcsērija patika, laba noskaņa. Un, lai gan man 1.sezonas scenārijs nu tā-tā, baigais wow Leldei par uzdrīstēšanos Nav jau viņa īsti pieredzējusi rakstniece, kaut ko uzrakstīja, mēģināja visur kur to piedāvāt, izdomāja, ka varētu spēlēt visādi slaveni aktieri un beigās viss tā arī notiek. Kā pēcsērijā kāds, šķiet, Rēzija Kalniņa, teica "Dream big!"

ennya

MioMioMio
Piekrītu tev, arī bija tādas pašas domas. Tikai es domāju, ka Ingas nogalināšanai bija 2 mērķi - pirmais - nomelnot viesnīcu, lai ātrāk paliek tukša ( sekta nezināja par Pāvela ģeniālo plānu tajā ziņā) un otrs - kaut kam jau bija jānotiek, lai Pāvels mainītos. Tam, ka mīlēja es arī gan neticu.

Kopumā seriāls patīkami pārsteidza, negaidīju, ka būs tik aizraujošs, latviešu seriāli pārsvarā nepatīk. Gaidu 3. sezonu.

Ravina

Bet kāpēc Kristīne Henrijam teica,ka nav nevienam istabu izīrējuši. Konstantīns tak īrēja.

Ļaunums nekad nepaliek nesodits,bet dažreiz sods paliek slepenībā.

Leila.

Ravina
Henrijs it kā iztēlojies to savā prātā. Tā es sapratu. Bet kopumā, nez vai tur būs tik vienkārši.

MioMioMio

Jā, Henrijs to ir izdomājis. Kā saprotu, redzējis vienkārši netālu no muižas to cilvēku un savā galvā izdomājis visu to stāstu par izmeklētāju, kas bija 1. sezonā. Bet tad uzreiz rodas jautājums, ko no visa seriālā rādītā vēl viņš ir izdomājis un kas bija pa īstam.

Cooper

Par noslēguma ainu - lasīju intervijā, ka šo sezonu pilnībā sarakstījis Vlads (Leldes vīrs, režisors) un Lelde negribēja atstāt beig aspārāk banālās, happy end, tāpēc pierakstīja klāt vēl tās beigas. Tā ka tā tiešām tāda pēdējā brīža ideja. Es tur nemaz nepūlos kaut ko mēģināt izdomāt, saprast, jo skaidrs, ka iepriekš tāds pavērsiens nemaz nebija ieplānots.

Un no kurienes info, ka būs 3.sezona? Intervijā "Unā" viņi teica, ka neplāno šo projektu vairāk turpināt. Negribot vairs atražot sevi. Grib kaut ko jaunu, citu.

MioMioMio

Nu pēc tāda nobeiguma būtu dīvaini neturpināt. "Tas, ko jūs visu tikko 2 sezonas redzējāt, īstenībā nenotika, bet neko tālāk ar šo nedarīsim un neskaidrosim."

Lasījusi viņu viedokli gan neesmu.

Ravina

Mana draudzene filmējas tajā seriāla. Un kāds no komandas galvenajiem teicis ka vasarā plāno filmēt 3 sezonu.

Ļaunums nekad nepaliek nesodits,bet dažreiz sods paliek slepenībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426597