Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sagaidi velosezonu ar svaigām velotiesībām kabatā

Observer

Mikaa

Observer
Kādreiz varēja mācīties noteikumus internetā (gatavoties eksāmenam), varbūt tev ir links?


Ir lapa - berniem.csdd.lv

Kaut kas tur ir, neteikšu, ka viss, bet nu ir. Ja ir paredzēts tikai nokārtot eksāmenu paša eksāmena pēc, varētu derēt. Jāņem gan vērā, ka eksāmenā ir virkne tādu jautājumu, kuru jēgu īsti nesaprotu (un atbildes uz kuriem arī nebūs atrodamas tajā minētajā lapā) - piemēram, ar kādām tieši riepām jābrauc pa dubļainiem ceļiem? Un ar kādām pa asfaltu? (itin kā vairumam bērnu nebūtu vienīgais ritenis ar vienīgajām riepām)

Noteikti pēdējā posmā (kad jau pamati apgūti) vajadzētu parullēt satiksmes noteikumu testu, tas gan, protams, nav mācību līdzeklis, bet nu vismaz radīs priekšstatu par to, kāds būs tas eksāmens.

Mikaa

Observer
Gribas tiesības, un gribas, lai padomā par drošību, daudz ko, protams, jau paši mācam un stāstam. Apmeklēt mācības nav laika un īsti nav arī vietas tuvumā, kur. Likās, ka bērns viens pa Rīgu nebrauks, bet ir sācis to darīt, tāpēc vismaz kautkas jādara lietas labā.

Mikaa
Mjā, nu tad ar to bērniem.csdd būs par īsu

Negribu aģitēt (jo mums tas pasākums mēdz nokomplektēties ļooti ātri, nupat plānoto divu grupu vietā mācījās sešas, bet vasarā tik daudz laika nav, jābrauc praktiski), bet visai iespējams (ja iziesim projektu konkursu), ka mums viens mācību kurss būs jūnija sākumā - intensīvais, divas nedēļas katru darbdienu. Bez maksas. Praktiski Rīgas centrā.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426643