Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kāpēc vajag pilsētas (sporta) ratus bērnam no 1 gada vecuma?

Dollija

nu bet tāpt nav reali uzstiept ratus 7 kg un bērnu 11 kg līdz 5.stāvam, vēl iepirkumus

LivaN

3 reizes- 1.gājiens- bērns + iepirkumi, otrais- rati. Es tā dzīvoju pēdējo pusotru gadu. Neko- lieliski uztrenēti bicepsi

Papildināts 17.02.2022 17:21:

*domāts divi piegājieni

+

Es teorētiski arī varētu atstāt ratus kāpņu telpā, bet man kaut kā nepatīk tā domā, ka kāds svešs, ar nez kādas tīrības pakāpes rokām, var tos apčamdīt vai vel ko trakāku sadarit. Izvēlos pastāvīgu fizisko slodzīti

Dollija
Mierīgi var. Vispār nav nekādu problēmu.

Astoņmizu zobgrauzis

Sēžamratus vajag, es nebiju gatava visur iet bērna tempā un pašai arī gribējās ātru pastaigu kādreiz. Apvienojot to visu ar veikalu vai ko citu man derīgu.

Glabā tos ratus mašīnā. Jā, nav ērti, jā, netīrība, bet dzīvi bez tādiem ratiem es nevaru iedomāties. Varoni tēlot un to visu stiept uz 5. stāvu - to es noteikti nedarītu.

Papildināts 18.02.2022 09:07:

nu, ok, svītrojam "varoni tēlot". Negribu nevienu aizvainot. Es caca un pietika man jau ar pirkumiem un bēbjiem, ko uzstiept.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

kukainis

Ja rodas šaubas, tad nevajag. Ja būs vajadzība, tad arī sapratīsi "oooo, te noderētu vieglāki, kompaktāki rati".

Man tādi vieni bija. Atdoti. Pateicoties pandēmijai, izmantoju kādas reizes 3 un atdevu tālāk -- superīgi lielvakala rati, bet mūsu apkārtnes grantētajām ielām labāk tie paši 2in1 ar sēžamdaļu, ar lieliem riteņiem, kur vēl krietnu iepirkumu maisu var apakšā iestūķēt. Jā, man nebija nekur jānes, glabāju malkas šķūnī. Jā, specifiska situācija -- itin visas situāicjas ir specifiskas.

Dzeerveniite

Dollija
Tūlīt 10 mēneši, vēl braucam kulbā. Sporta rati ir nopirkti, tos turēsim bagāžniekā izbraucieniem.

Es uzskatu, ka sēžamos ratus vajag, jo bērns vairs negrib skatīties debesīs braucot kulbā... kā mums tas bija - vēlās un rotēja, brēca, jo bija garlaicīgi. Kulbas izmēra ziņā domāju,ka arī tagad uz gadu ietilptu...

Tā kā pirkām 3in1, tad ir tā otrā sporta daļa, bet šobrīd ļoti apsveru iegādāties atsevišķus sporta ratus, jo šie no 3in1 ir pasmagi, nav kompakti saliekami - aizņem praktiski visu mašīnas bagāžnieku un arī vienai esot nav nemaz tik viegli "izlaišami" un saliekami.

Resnā Žurka

Bērnam ratus nevajag vispār. Viņš var gulēt gultā un pārvietoties opā, kad nevar vai negrib kājām iet. Ratus vajag vecākiem, lai ir āra gulta, lai var kaut kur aiziet ātrāk un tālāk kā bērnam pa spēkam un nav bērns jānes, utt., utjp.. Attiecīgi viss atkarīgs no vecāku dzīvesveida un interesēm, lai saprastu vai un kādus ratus vajag. Dažs labs normāls sešmēnešnieks jau ir savi 9-10 kg, kur no vēl gadu vecs. Var jau kādu gabaliņu panest, bet sava mugura tomēr tikai viena un visam mūžam.

No kulbas uz sēžamdaļu pāriet, kad kulba paliek par mazu vai tai nav paceļama muguriņa sēdēšanai un bērnam vajag drošības jostas, lai neizveļas.

Papildināts 20.02.2022 17:53:

Tagad ir diezgan liels piedāvājums trīsriteņu un vieglo sporta ratu kombinācijām. Daļai bērnu tas der lieliski.

Resnā Žurka
taisnība, piekrītu par to, ka vispār jau vecākiem vajag

Mums kulbai bija paceļama mugura, bet nu pavisam stulba, jo, ja mazā paslīdēja uz sānu, tad tā muguriņa nebija stabila... nu ļoti neērti beigās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426673