Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaķene neko neēd

mirte

Sveiki,mums mājās trīs kaķenes,visas sterilizētas..Pēdējās trīs vai četras dienas viena no viņam gandrīz neko neēd,es sāku uztraukties.Vakar nopirku kaķu zāli,nu vismaz to pagrauza ,un vēl dažus kārumu graudiņus,tas arī viss.Staigā man apkārt un ņaud,tā kā grib kaut ko,bet visādas barības mēģinu,nekā,Nesaprotu,kas noticis.Pirms šīs neēsanas pāris dienas arī vēma.Trakākais jau tas,ka šī man ir tā kaķene,kura ļoti bailīga,vispār nedodas rokās.Tā kā uz klīniku vest atkrīt.Nezinu,ko iesākt.Varbūt viņai tās spalvas kaut kur saštopējušās kuņģī,vai kas tamlīdzīgs.Pilnīgi nezinu,ko iesākt.

Lusesita

mirte

Tomēr noķer un ved pie ārsta.

Samael

Ved nu gan minci pie daktera.

Mums neēšana bija vispirms diabēta pazīme, pēc tam zarnu iekaisums.

Kā man daktere teica (arī biju sadomājusies, ka varētu būt spalvu kamols): spalvu kamola gadījumā vemšana būtu traka un teju nepārtraukta.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Man kaķene arī švakāk ēd, bet ēd. Tā ir parasti, kad ziemas kažoks iet nost, salaiza daudz spalvas. Gadu atpakaļ, vispār pārstāja ēst. Otrajā dienā, sāku uztraukties, beigās tikai gulēja. Aizvedu uz klīniku, ārsts apskatīja un pateica ka vīruss. Needa jo mutē bija čūlas, t, un atūdeņošanās. Pielika pie sistēmas, sadeva zāles un izārstēja manu minku.

Avene77

Vai kaķene dzer un čurā? Man gan runcis mājās, bet viņam neēšanu un vemšanu pavadīja arì nečurāšana. Sazvanījos ar vetārstu, teica max 24 stundas var turēt mājās, ja neatiet, jāved uz klīniku. Nākamajā rītā jau gaužām švaks kaķēns bija, klīnikā knapi atkačāja. Bija pamatīgs urīnpušļa iekaisums un sākusies aknu un nieru mazspēja. Pavadīja pie sistēmām nedēļu un vēl 3 nedēļas mājās ārstēju. Vedu uz Limbažiem uz Zālīša vet.klīniku - vienmēr atrisina visas problēmas par saprātīgu cenu un konsultē arī telefoniski.

Paldies par ieteikumiem.Es tiešām būtu viņu sen aizvedusi uz klīniku,taču tas ir neiespējami.Kad pirms 5 gadiem vedām uz sterilizāciju,viņas noķeršana bija dramatiska(ar saplēstiem aizkariem,no bailēm apķēzītām palodzēm utt.) Kaķeni atvedām no patversme ,nu ļoti tramīga un bailīga,var tikai pag;audīt un paķemmēt ,Šodien izviku no saldētavas līdakas gabaliņu-to apēda,pagrauza arī dažus kārumu kraukšķus un Miamor vitamīna krēmu.Tā ka īsti nevaru saprast,kapēc neēd pārējo.Nu redzēs,kā būs rīt,iedošu vēl līdakas gabaliņu,zinu jau ,ka to nedrīkstot,bet labāk tā,nekā nekā

mirte
Vai kaķītis ir attārpots?

Lutetia
Jā,tikko janvārī iesmidzināju skaustā,viņai gan visa ampuliņa varbūt netrāpīja,jo ,kad sajuta kaut,uzreiz aizšmauca.Nu tikko redzēju.ka padzērās ūdeni.arī tas ir labi.jo tās vairākās dienas nemanīju.ka dzertu.Rīt iedošu līdakas gabaliņu,un jādomā vēl kādu citu sauso barību pamēģināt.jo kārumu graudiņus viņa ēd.bet tos jau arī nevar bezizmērā dot

kristel

mirte
Iedod slapjo barību vai gaļu mazos kumosiņos.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

mirte
Tas labi. Ja ēd līdaku un co, jāattārpo regulāri.

Ar zobakmeni vissir labi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426839