Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaķene neko neēd

mirte

Paldies visiem par padomiem!Kaķeni pie ārsta neaizvedu,jo kaut kā viņa sāka pamazām ēst- sākumā atklāju,ka grauž tos kaķu kārumu spilventiņus,tad vienkārši zoo veikalā nopirku citu barību,Tā ari tagad ēd gan konservus,gan sauso barību.Nesaprotu,kas viņai varēja būt noticis.Bet par noķeršanu un aizvešanu uz klīniku nevar būt vispār nekādu runu.Pēdējo reizi,kad to darījām viņa skraidīja panikā pa visām istabām,saplēsa aizkarus,aiz bailēm notaisīja palodzes utt.Un kad izdevās ar viltu ievilināt būrī un aizvest uz klīniku,vetārste mani gandrīz vai izlamāja,ka tādu mežoni un nezvēru redzot pirmo reizi.Bet nu kad es redzēšu,ka viņai tiešam ir traki ,tad rezerves variantā man zināms vetārsts,kurš atbrauc uz mājām un tiek galā arī ar tādiem ,,mežonīšiem,,

mirte

Jauki, ka šoreiz viss labi beidzās! Ilgu veselību kaķītim!

teite

mirte
ui, tik ļoti tevi saprotu. Bija viena kaķene, kuru arī bija izdevies aizvest pie veta, bet izdemolēja kabinetu tā, it kā tur būtu satrakojies dzērīšu bars ārdījies bez aiztures. neiespējamā misija.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite
Nu,beidzot vismaz kāds mani atbalsta,citādi dzirdu gandrīz tik vien to,ka nevērīgi izturos pret kaķi.

Nomaini, pirmkārt, vetārstu. Cilvēks, kas netiek galā ar "mežoņiem", nav profesionāls ārsts. Agresīviem un panikojošiem dzīvniekiem pirms vetārsta dod nomierinošus pilienus, ūdenī sapilina. Tad brauc pie ārsta nosvērts un mierīgs. Tas bija pirmais, kas bija vetārstei jāizdara, kad uzzināja, ka jums dzīvnieks trako. Jo gluži bez vetārsta pakalpojumiem visu dzīvi neiztikt.

Papildināts 10.04.2022 09:51:

Mans kaķis saņem šādus pilienus, jo viņš citādi var apēst vetārstu Mājās mīļš un draudzīgs, pie vetārata tīģeris cilvēkēdājs.

Vetārsts kurs atlaujas gandrīz vai izlamāt dzīvnieka saimnieku...

Zeme atveries... viņai jāstrādā tad par bulciņu pārdevēju...

kādus tik mēs neesam mežonus nesuši pie mūsu vetārstes pa taisno no ielas, kas rokas kož nost...

nu beidziet... izklausas reāli stulbi... kaut gan sitādu es zinu vienu vetārsti kurai arī nevajadzētu par vetārsti strādāt, kas nepaņems ielas kaķi rokās...

tas ka pati nevari paņemt kaķi aiz skvarnika un ielikt būrī... nu vienkārši Tu to kaķi vispār neņem rokā tapēc arī tāds puzmezonis dzīvo mājās...

ar dzīvniekiem ir jāstrādā un jāaudzina...

es šobrīd nodarbojos ar viena pilnīgi absolūta mežoņa pieradināšanu kurš tiešam kož pirkstus nost... nekas mēs jau pēb mēneša esam stadijā ka ar pušķīti jau var sānus parubināt... vēl kādas pāris nedēlas un tad rokās un satin pledā un murca tik ilgi kamēr pierod pie rokām...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18426839