Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Palīdzība Ukrainai

NobodyIsPerfect

NobodyIsPerfect

Informācija par iespējām palīdzēt Ukrainai.

Šajā tēmā var ievietot arī jūsu rīcībā esošo informāciju.

Ziedot.lv

Palīdzība Ukrainas bēgļiem Latvijā.NobodyIsPerfect

zagaja

www.palidziukrainai.lv ir vieta, kur var pieteikties palīdzēt kā brīvprātīgie, piedāvāt Latvijā izmitināt cilvēkus, būt tiem, kuri brauc uz robežu un vēl visu ko citu. Bet lūgums ir tiešām pieteikties un gaidīt, kad sazinās, nedarīt pašam uz savu galvu kaut ko. Ja vēlaties ziedot mantas, vislabāk sazināties ar koordinatoriem un noskaidrot, kas ir nepieciešams.

Kādam kurš tur aizpildījis anketu, ir reāli zvanījuši izmantot piedāvājumu?


Mobile

Mani interesē - kur es kā privātpersona varu nodot pamperus/maisījumus priekš bērniem Ukrainā?

Sakura

Fledermausis
Ja esi facebookā, meklē info pie biedrības "Tavi draugi", viņi organizē palīdzību un pieņem ziedojumus arī no privātpersonām, no telefona nemāku ielikt saiti

Šeit:

https://www.facebook.com/tavidraugi/

Pēdējās izmaiņas: Sakura, 10.03.2022 13:53.

NobodyIsPerfect

Portāls Cālis.lv ir apkopojis nepieciešamo informāciju tiem, kuri gatavi sniegt pajumti bēgļiem no Ukrainas. Raksts:

Vēlos uzņemt bēgļu ģimeni savās mājās. Kas jāzina man un cilvēkiem, kas pie manis dzīvos?


esenif

Viena no iespējām, kā tieši palīdzēt Ukrainai, ir finansiāli atbalstīt fondu Piligrim. Tā ir kristīga komūna, kuras vadītājs ir Genādijs Mokhņenko, kas ir savā ģimenē uzņēmis 35 bez vecāku gādības palikušus bērnus. Viņi atrodas pie Mariupoles un visus gadus, kopš Krievijas iebrukuma, ir bijuši iesaistīti palīdzības nodrošināšanā. Arī šobrīd gan sniedz atbalstu karavīriem, gan palīdz cilvēkiem tikt prom no aplenktās pilsētas un visa veida atbalstu nodrošina.


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

magoņmaizīte Berta

Pārkopēju no fb. Izskatās, ka šobrīd ļoti aktuāla vajadzība.

"Ideja vecākiem bērniem un pusaudžiem - savākt nevajadzīgus koferus, mugursomas, vairs nevajadzīgas ceļojumu somas un vasaras apavus un apģērbus, kas stāv un krāj putekļus vai arī vasaras mantas, ko mēnešiem ilgi nevarat pārdot andelemandelē … un aizvest uz autoostu.
Ideja māmiņām - padalīties ar ierakstu un pievienoties Young Folks LV ( viņiem ir superīgie Erasmus + braucieni tīņiem ).
Ļoti lūdzu saņemties , un veltīt vismaz pusstundu, lai šo izplatīt visās jums zināmas grupas. Par to, ka ne valsts ne pašvaldības nevar palīdzēt arī tranzītbegliem un koncentrējas uz tiem bēgļiem, kas paliks Latvijā un strādās Latvijas labā - nekādu pārmetumu valstij - tā ir pareiza valstiska domāšana. Bet reāli - palīdzības tranzītbegliem ir nulle!!! Tas ir tikai cilvēcīgi ja mēs, rīdzinieki un liepājnieki , palīdzēsim viņiem tikt līdz Liepājas prāmja pabarotiem, izmazgātiem, ar koferiem, nevis maisiem un ar smaidu sejā un labam atmiņām par Latviju.
Ko mēs varam darīt ?
Rīdzinieki :
1) izplatīt Aleksandrs Morozovs pēdējas publikācijas par Ukrainas tranzītbegliem, lai cilvēki ziedotu un ziedot pašiem. Tādad ieradīsies 140-200 cilvēki un lai viņus pabarot līdzekļu vairs nav.
2) padomāt , varbūt jums vai jūsu paziņam, kolēģiem un tt ir nevajadzīgi koferi un vai nu pašiem aizvest uz autoostu vai uzrakstīt personīgi Sergey Snegirev un viņš palīdzēs aizvest.
3) padomāt, varbūt jums ir nevajadzīgie, bet vēl labi un vasarai piemēroti apģērbi.
Liepājas iedzīvotājiem :
1) ziedot Liepājas brīvprātīgiem un pašiem palīdzēt vest bēgļus līdz prāmja
2) uzcept viņiem kaut ko garšīgi -kurzemniecisko, varbūt sklandraušus, lai labas atmiņas par Latviju
3) pavisiem izmocitiem vai gadījumā, ja netiks uz prāmja - iespējams, ka piedāvāt naktsmītni vai palīdzēt tikt līdz naktsmītnei
4) dalīties liepājnieku grupās
Tiem, kam šerot kontentu krieviski Latvijā ir izaicinājums, lūdzu, šoreiz tomēr nošerot, jo šī ir palīdzība Ukrainas bēgļiem."


Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427083