Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kāoēc Roan tik ļoti lētāks par Emmaljunga?

inese_

inese_

Skatos, ka lietoto ratu sludinājumos no klasiskajiem ratiem ar pumpējamiem riteņiem visvairāk ir Emmaljungas un Roan rati. Pēc aprakstiem un bildītēm skatoties, radies priekšstats, ka rati ir vienādi, bet Roan tomēr vismaz 2x lētāki kā Emmaljunga. Vai iemesls ir tikai zīmola vārds vai ir arī kādi praktiski aspekti?

Emmaljungi ir praktiski nenokaujami visurgājēji. Roan ir labi, bet mazāk kvalitatīvi. Vienu bērnu izvizinās labi, pie nākošā braucēja jau sāk dažas detaļas bojāties, bet arī ne vienmēr. Man ir bijuši poļu rati, sūdzēties nevaru, ir ērti, ar labu amortizāciju un izbrauc visas ziemas šļuras un jūras smiltis vienā mieriņā.

Lācis

Tas tā pat kā Škodu ar Audi salīdzināt.

Roan vēl varbūt ir ok vienam bērnam, pārejiem jau tur defekti līdīs ārā. Emmaljunga ir super kvalitatīva. Man ar radinieci vienā laikā bija ratu periods. Man bija Emmaljunga - viņai Roan. Nu atškirība lietošanā bija ļoti izteikta. Viņai tie rati arī vājprātā čīkstēja.

Lācis
Čīkst tie rati, jā, bet to var atrisināt, laiku pa laikam sapūšot kustīgās daļas ar silikonu.

Simbinja

inese_
Mēs izbraukājām ar Roan ceļus, neceļus, bet bija problēmas. Tā pati čīkstēšana, ko protams, var atrisināt, bet mīnuss tas ir, liecina par ne tik labu kvalitāti, plus sāka riteņi krist nost. Nu nav tās kvalitātes tur. Arī salīdzinot, kā braukt ar vieniem un kā ar otriem, var just atšķirību. Mēs toreiz nopirkām Roan naudas dēļ. Būtu vairāk līdzekļu, pirktu Emmaljungu. Domāju tas arī varētu būt izšķirošais, jo kvalitāte Emmaljungām ir daudz labāka.

Magnee123

Pilnīgi piekrītu, ka Emmaljunga ir kvalitāte. Nekas nečīkst, nekratās un negrab. Braucu visur, kur acis rāda (arī pa nelīdzenu tīrumu, pļavām un mežu bez takas).

BTango

Mazliet nepiekritīšu par viena bērna izvizināšanu.

Mūsu Roan izvizināja trīs bērnus un jau tika pirkti (maz)lietoti. Pie trešā lietotāja nepareizas glabāšanas rezultātā kulbas audumā iemetās pelējums Ja ne tas, noteikti vizinātu vēl kādu bērnu (ne mūsu, protams )

Jā, čīkstēja riteņi, tas tiesa. Vīrs pūta ar kaut kādu līdzekli (baidos samelot - WD-40?), tad bija miers un klusums Bet nu čīkstēšanas periodā, piemēram, veikalā varēja uzreiz dzirdēt, kurā ailē vīrs klejo

Visas lietošanas laikā pāris reizes tika novērots arī mūkošā riteņa sindroms. Nezinu, kas viņam nepatika, jo nebija tā, ka visu laiku kristu nost, bet tās dažas reizes acīmredzot bija uzmetis lūpu un muka prom

Man nav bijis tas prieks iemēģināt Emaljungu. Kā jau te meitenes minēja, varbūt tiešām ir liela atšķirība kvalitātē. Naudas izteiksmē varbūt vieglāk nosvērties par labu Emaljungai, ja plānojat vairākus bērnus un ir iespēja glabāt ratus tā, lai nesabojājas - tad izdalot uz 2-3 bērniem tā summa vairs neliksies tik briesmīga

Kopumā - manām prasībām Roan atbilda pilnībā un biju ļoti apmierināta (vēl apmierinātāks bija mans maks ), Emaljungu neprasījās (bet atkal - varbūt tāpēc, ka neko saldāku par burkānu nebiju ēdusi, nezinu)

elysian

Pilnīgi piekrītu BTango

Mans Roans diviem bèrniem. Pirkàm jaunu, apskatījàm arī Emmaljungu, bet 1000 vairàk negribèju tèrèt. Rati mazliet pačīkst, vīrs sapūta un ir ok. Riteņi nemūk, visur var izbraukt, mès laukos un ir ļoti labi rati. Pilsètà laikam izvèlètos citus.

Man ar bija Roan Emma, divi bērni izvadāti un ratiem nekādas vainas, pie meistara nav bijuši. Tagad pēc tādām pastaigām lielākais remonts būtu ādas roktura pielabošana, bet citādi viss ok.

Arī Emaljunga plīst, nav jau tā ka nesalaužami. Viss atkarīgs no lietotāja. Citiem Roan rati pat 4 bērnus izvadājuši, tik drēbe paplakusi, ritošā daļa pāris reizes apkopē bijusi.

Es drīzāk domāju, ka daudziem gribas izrādīties, tāpēc pērk brendīgos ratus.

Ir dzirdēts, ka ritošā daļa abiem brendiem tiek ražota vienā rūpnīcā. Tā ka izdari secinājumus pati. Ja ir lieka nauda un vēlme tērēties, kāpēc gan nepirkt Emaljunga?

Hiacintte

Mūsējie Emmaljungas šobrīd vizina sesto bērnu un veikta vien neliela apkope pirms sestā vizināšanas, nenokaujami un iet tik mīksti un gludi. Draudzenei bija Roan, nu ir atšķirība. Protams, var jau sakost zobus un cenas dēļ pieciest čīkstiņu, bēgošos ratus vai vēl ko, bet var arī labus lietotus Emmaljungas iegūt savā īpašumā, neiztērējot 1000

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427287