Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dīzeli vai benzīnu

tuksnesaroze

Sveiki. Vajag ieteikumus. Vēlos nopirkt auto, budžets niecīgs līdz 2000e, mazauto. Brauktu brīvdienās. Darbam nevajag, bet brīvdienās gan gribas pabraukāt apkārt. Draugi saka dīzeli, bet vai iedarbināšu ziemā, ja darba dienās nebraukšu. Ar dīzeli pieredze nav, vīrieša nav. Būšu pateicīga arī kuru marku. Patik Toyota Jaris, Ford fiesta, Opel corsa, W Polo (šim ceļa nodoklis lielāks).

Sviestabeka

Ja plānots braukt maz, jāņem benzīns. Dīzeli var ņemt tikai tad, ja brauc daudz un ātri. Ja brauc maz un lēni (tikai pa pilsētu), dīzeļiem dzinēji (vai kas nu tur, neesmu speciāliste) ātri aizsērē. Tāpēc arī esot problēmas ar tehnisko apskati, atgāzēm. Tā man vīrs vienmēr skaidro. Viņš ir automehāniķis, dīzeļus vispār neatbalsta arī no daudziem citiem viedokļiem.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Hiāra

tuksnesaroze
Par cik braucu katru dienu un arī palielus gabalus, ņēmu dīzeli, jo ir ekonomiskāks. Ja ņemsi samērā pajaunu auto, nebūs problēmu ar auto pielaišanu arī lielos mīnusos. Vienīgais nosacījums-ļoti labs akumulators.

Par atgāzēm, ja normāli brauksi, nevajadzētu būt problēmas ar atgāzēm, jo sevišķi,ja auto ir pajauns.

Katram dzinējam ir savi plusi un mīnusi.

Hiāra
Autorei budžets līdz 2000 Eur, un viņa nebrauks katru dienu.

teite

tuksnesaroze
Ziemā nekustināts dīzelis var niķoties. Bet tas tiešām pie lieliem mīnusiem. Ja tomēr regulāri nobraukusi ārpus pilsētas vienā piegājienā vismaz 100 km, tad var mēģināt. Man nav pretenziju. Salīdzinoši ar benzīna auto, kurš bija identisks tagadējam dīzelim, degvielas ietaupījums ievērojams. Bet, ja nebrauc daudz, tad to tā nejutīsi. Skaties kāds katram auto degvielas patēriņš 1/100.

P. S. Dīzelim nav nekāda sakara ar vīrieti atrodi sev tīkamu servisu un tas risinās problēmas, ja tādas būs.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

TrakaAnna

Viens motora remonts un visa dīzeļekonomija ir vējā.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

teite

TrakaAnna
Nu, jebkuram var nepaveikties. Arī benzīnniekam. Padsmit gadus braucu ar dīzeli svilpodama. Toties neaizmirsīšu kā 2000-o sākumā par benzīna motora remontu noliku 350 latus. Ok,pieņemu, ka mani toreiz kā dižu auto nezinātāju arī drusku apskaitīja, bet jebkurā gadījumā tas nebija ne lēti, ne ātri.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

TrakaAnna

teite
Jā, bet, ja skatās statistiku, tad dīzeļiem ir lielāki nobraukumi, defekti ir vairāk. Es arī braucu ar dīzeļiem svilpodama, bet līdz vienam brīdim. Protams, laimes faktors nav noliedzams, bet, ja akurāt katru dienu nav 100 km jābrauc, tad stipri jādomā.

Ne jau mainīji sprauslas, turbīnu vai augstspiediena sūkni par tiem 350.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Brīvdienu izbraukumiem izdevīgāk paņemt nomas auto. Vismaz nesāpēs galva par veca auto uzturēšanu un remontiem.

vivalavida
Man šo citi pazīstamie arī saka, bet interesējos un nav tik vnk. Drošības nauda 200eiro uz mēnesi, ja neatnāk soda kvītis, tad atmaksā. Ja kāds bojājums gadījies ceļā atvelk no tās naudas. Nemaksāšu tak katras brīvdienas 200eiro, ja gribēšu uz jūru aizbraukt vai uz kādu dabas taku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427297