Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dīzeli vai benzīnu

tuksnesaroze

lielaiskartupelis

Itkā benzīns way to go...

Tomēr der atcerēties, ka fsi tipa benzīna dzinēji uzbūvē un remonta izmaksās neatpaliek no dīzeļa.

Pēdējie mokihāņi, kuri nav prasīgi un lēti remontā ir mpi benzina dzinēji.

Apzīmējumi katram ražotajam var atšķirties, ņēmu pa piemēru vw grupas lietotos apzīmējumus.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

teite

Aube
man patīk kā cilvēki, kuri brauc tikai ar benzīnu, izsakās par dārgo dīzeli ekspluatācijā

jau rakstīju. Padsmit gadus katru dienu braucu ar dīzeli, stipri lētāk gan degviela, gan remonts, salīdzinot ar identisku benzīna variantu. Biju laimīga, kad nomainīju, manāms ietaupījums. Bet nu, visādi var gadīties. Ja pērk lietotu, tad var pamatīgi ieberzties gan ar dīzeli, gan benzīnu.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Magnee123

Viennozīmīgi benzīnu. Lielākoties nav tādu remontu kā dīzeļiem, ziemā drošība. Protams, var neveikties, bet ja auto daudz maz kārtībā, tad mazāk kreņķu. Dīzeļiem motori, turbīnas, milzīgi nobraukumi un līdz ar to arī lielāki remonti. Neredzu tur nekādu dižo ekonomiju.

teite

Magnee123
tak rakstu latviski it kā. Man ir pieredze gan ar benzīnu, gan dīzeli. ilgtermiņā dīzelis jau n reizes atmaksājies. Tā ir mana personīgā pieredze kopš 2000 sākuma līdz šodienai. Kādam varbūt cita pieredze, Bet apgalvot, ka benzīns sanāk lētāk, ir stipri subjektīvi.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Kukazhaa

Es nopirku pirms 3 gadi benziinnieku, pa 3300, 25 gadus vecu bmw, automastu, braukasju 20 000 gadaa. Liidz shim tik rudenii un pavasarii mazo servisu... kaadas lampinjas pa vidam nomainu, ellju ieleju... gaidu uzaicinasjumu uz tehnisko, tad domaashu taalaak, jo buus pamatiigi jaaiegulda. Bet auto forsh.... dilemma.

Magnee123

teite
Es arī latviski rakstu un man arī ir pieredze gan ar benzinniekiem, gan dīzeļiem. Man ar dīzeļiem vienmēr bija problēmas, kas ilgtermiņā izmaksā vairāk nekā ekonomija par degvielu. Tāda ir mana pieredze. Šķiet, ka katram te ir atļauts paust savu subjektīvo viedokli, ne tā?

Nu viena lieta ir ekonomija.

Otra lieta ir troksnis no dīzeļa. Ķēpa ar pielaišanu - sveču sildīšanu, ja izlīst degviela - tā ātri neiztvaiko.

Tad vēl visi kvēpu filtri, Ad-Blue... Kvēpu filtrus servisā mēdz nozagt.

Nevajag domāt tikai par ekonomiju. Tā var sanākt maza vai vispār nesanākt. Kopumā to novērtēt ir grūti.

teite

Magnee123
Nu sorī, tavs izteiksmes veids nolasījās kā vienīgā patiesība (kas tā noteikti nav ).

Vasiks
Nu. Padsmit gados ir novērtēts kopumā. Būs gana pamatoti par labu dīzelim Bet kā jau teicu, katram savs. Ieberzties var gan ar dīzeli, gan benzīnu.

Katram savs

Vasiks
Otra lieta ir troksnis no dīzeļa. Ķēpa ar pielaišanu - sveču sildīšanu, ja izlīst degviela - tā ātri neiztvaiko.
Nu jau, nu jau. Tu par 1980. g. dīzeļauto runā?

Papildināts 11.04.2022 20:17:

Šobrīd braucu ar dīzeli, iepriekš visu mūžu ir braukts ar benzīnu. Ne ar vienu īpašu problēmu nav bijis. Patēriņš 7 l dīzeļa pret 12 l benzīna, līdzīga izmēra auto.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427297