Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dīzeli vai benzīnu

tuksnesaroze

Kukazhaa

Autore tak taisaas bik viikendos apkaart pabraukaat.. kaada tur vispaar noziime.. ja diizelis maksaa 3500 un benziinnieks 3000, tad pareekjinam cik jaanobrauc lai saaktu atmaksaaties, un .. manaa krajaa diizelis ir dargaaks kaa benziins piedevaam ( nezinu kaa lv). Cik km gadaa jaanobrauc lai taads mazs un leets auto saaktu atmaksaaties un vai naaksmo tehnisko vispaar izies..

Leetu benziinieku un pie lielaakaam probleemaam tirgot nost, pirkt naakamo ceriibaa ka buus ok.

Ar tīzeli tā ir .. ka tam vajag garas distancs, bet ar ātrumu nezinu... nemēdzu skriet. Starpcitu, mums ir izgrizts kaut kād stur filtrs, lai nebojātu dzinēju pilsētas brauksāan..

Norma Džīna

Grūtības pieļaus ziemā dīzeli, es atceros no 90.gadu beigām. Vai tiešām vēl mūsdienās cilvēki saskaras ar šādām problēmām, vai tas ir urbānais mīts? Pašai man ir dīzeļauto un nekad nav bijis grūtības ziemā pielaist.

Papildināts 15.04.2022 12:37:

Pielaist!!!

Kumparsita

Norma Džīna
Dīzelim ir svarīgi, lai būtu labs akumulators. Ja ir švaks akumulators vai nedabū pietiekami uzlādēties, jo brauc īsus gabalus - tad būs problēmas iedarbināt.

Podzina

Manā pieredzē benzīns izmaksāja dārgāk par dīzeli. Daudz ko izteica mašīnas modelis, dzinēja jauda un manā gadījumā pat ražošanas gads.

Tā kā nebija blakus zinoša vīrieša un pati arī no mašīnām sapratu tikai tik ka smuka, tad nācās paļauties uz citu padomiem.

Pirmo nopirku benzīnieku ar smagu bundžu bet mazu motoru. Benzīnu rija kā traks. Ziemā pāris reizes dabūju meklēt kas ievilks. Rezerves daļas bija zelta vērtē, jo tās lūza bieži un bija maināmas tikai komplektos (tur kur citiem modeļiem nomainās viena daļina, šeit viss bija vienā lējumā). Mēdza noslāpt visnepiemērotākajās vietās. Vārdu sakot nauda ripoja uz urāāā. Nomainīju uz dīzelīti. Motors lielāks, bet degvielas patēriņš mazāks. Rezerves daļas varbūt nav diez ko lētākas, bet toties ir iespējams nopirkt vienu detaļu atsevišķi. Ziemās nav pievīlis ne reizes, kaut ir reizēm nostāvējis pat vairāk kā nedēļu bez darba.

Tāpēc domāju ka šeit nav tik daudz jautājums par dīzeli vai benzīnu, bet par konkrētu auto modeli un lielu daļu veiksmes, pērkot lietotu auto.

Kukazhaa
20 000 gadā ir maz.

Kukazhaa

Hmm... nomainiiju auto... uz volvo v50 2.0D pareekjinaaju, ka ietaupu 5 € uz 100km, gadaa ap tuukstoti un nopirku diizeli, jo sevishkji deelj cenas. Taa kaa kondishka darbojas, logi ciet, nekaadu troksni nedzirdu, uzraaviens labs, iet viegli. Nekas nesmird... iet super viegli, mieriigi. Esmu nedaudz paarsteigta, daudz stereotipu apgaazhas.

Papildināts 16.05.2022 21:19:

Kumparsita

Par akku... uz benziinnieku tas pats. It kaa baterija jauna, bet ja visu nedeelju tik bernu uz skolu un atpKalj, bik raustiijaas, braucu 45min pa autobaani turpatpakalj lai uzlaadeejas.

TrakaAnna

Kukazhaa
Hmm, nez, kā var ieaupīt 5 eiro uz 100 km, ja DD ir dārgāka?

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Kukazhaa

TrakaAnna

Mans bmw ( 1995 gada320i tourings), eeda 3l vairaak .. benziina. Shitais volvo ir ar liidziigiem parametriem, kombi, zs utt.. eed diizeli bet 3l mazaak..

Papildināts 18.05.2022 12:08:

Un nee... man nwbija resursu lai pirktu hibriidu. Un opcijaka peerku mazu fiksu mazeedaaju ae nepastaav: man vajag kombi, bez variantiem ( ipashberna ekipeejums a la rati piemeeram). Labs hibriids manaa krajaa maksaa dubultaa. Man paietu kaadi 5 gadi liidz cenas starpiiba saaktu atmaksaaties.

teite

TrakaAnna
Uz l/100. Man bijuši 2 identiski auto, viens benzīna, otrs dīzelis. Benzīnu rija teorētiski 10/100, praktiski visi 12/100. Kamēr dīzelis ofic 7/100, reāli bieži rāda 5-6/100 ("pateicoties" sačakarētajam Via Baltica, kur iespējas garām pabraukt daudzos posmos limitētas. Sanāk glauns kapeiku sipēju režīms

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427297