Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Besis

Ketelin

Rokko
Jā, tā tas ir. Sieviete-zirgs cieņu no partnera nesaņems. Viņai siena salmus pasviedīs, ne rozes. Gan burtiski, gan pārnestā nozīmē.

Papildināts 21.03.2022 21:02:

Un vecis bieži vien vēl papildus visam sāk arī krāpt šo 'visvareno' sievieti, jo viņam arī gribas no sievietes vieglumu, flirtu un spirgtu seksualitāti, nevis izbesījušos kentauru.

Papildināts 21.03.2022 21:04:

Ketelin
Izkustēties ejiet abi ar vīru uz parku, kafejnīcā/restorānā pasēdēt utml. , nepazaudejiet iemīlēšanās sajūtu, kad viņš ir vakariņas pagatavojis un dzīvokli savācis /nu cik tur tā darba bez bērnu pārim /.

Meauk
Oj, jāiet sava tēma uztaisīt, lai nav autores jāpiesārņo.

Ketelin

Iegalvo 2 lietas : 1) līdzko tu atsaki kādu darba izdarīšanu, ko vīrietis iesācis vai piedāvā darīt pats - 10000 % tu turpmāk to darīsi viena un viņu pie darīšanas vairs nedabūsi.

2. Vīriešus ir jāslavē par to, ko viņi ir paveikuši! Tad viņi centīsies vēl vairāk un labāk,

Es parasti savās diskusijās galvā palieku pie tā, ka labāk lieki "necepties" jo galu galā, ja vīrs slikti jutīsies, tad man jau ar viņu būs jādzīvo un pati varēšu strebt to putru. Domāju, ka viņš pa dzīvi pesimists, cenšos neņemt galvā un ļaut pašam "savā sulā vārīties", bet tas, cik sūdīgi pēdējā laikā jūtos, parāda, ka tāda taktika baigi nestrādā.
Nav pat tā, ka baigi tagad rukāju, īsti pat neko negribās, ne atpūsties, ne kaut ko darīt, universitātei lietas darīt arī nav motivācijas, tā kā daru absolūto minimumu.

Ketelin
Un tu joprojām nesaproti lietas būtību?

Palasi manu ieteikto grāmatu, varbūt tev viss saliksies pa plauktiem.

mikausite

Ketelin
Tev varbūt vajag vairāk satikt citus cilvēkus? Un par to pesimistu - tāds bijis visu laiku? Zinu, ka man būtu ļoti grūti diendienā ar pesimistu.

SanSu

Ketelin
Vīra noskaņojums (ikdienas, nevis patiešām kas slikts noticis) tavu noskaņojumu regulāri pamatīgi velk uz leju. Tu to gribi visu savu dzīvi?

Tulip

Ketelin
Man liekas, ka Tu juties vainīga, ka viņš pārcēlies pie Tevis uz svešu valsti. Bet nevajadzētu. Tu taču ar varu nepiespiedi pārvākties. Gan jau izrunājāt kā būs, kas un ko darīs, tāpēc jau viņš mācās, pilda savu norunas daļu, bet vai Tu apsoliji visu vilkt? Vai izrunājāt ko darīsiet, ja Tu piekusīsi, vai kaut kas būs par grūtu? Man liekas, ka jums vajadzētu piesēsties un mazliet pārplānot ceļu uz mērķi. Jo iespējams otrs nemaz nezin, ka Tev paliek par grūtu, jo radi iespaidu, ka Tev patīk Tavs vezumiņš?

Piparlapa

Gan jau vīrs arī nejūtas baigi laimīgs. Hobiji, draugi ir? Vajag, katram cilvēkam vajag.

mikausite
E vispār ar pesimistu nevarētu kopā dzīvot... Tas ir par traku. Es neesmu tik stipra un ikdienā par psihoterapeitu nealkstu būt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427347