Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Besis

Ketelin

Ketelin
Manuprāt, tev vajag psihoterapiju un iespējams jāārstē depresija.

Ja pie tik neilga stāža laulībā ir tik daudz problēmu un abiem dzīve 'iet uz leju', tad būtu tiešām jāapdomā, vai tāda laulība ir tā vērta.

Un te arī vīrietim būtu jāapdomā, vai viņš nezaudē un nezaudēs vairāk nekā iegūs, atbraucot uz LV dzīvot, ja savā dzimtenē ir pavisam cits cilvēks, nevis nomocījies pesimists LV.

mikausite

Ketelin
Man liekas tu reāli esi izdegusi, plus neesi tikusi pāri visiem pārdzīvojumiem. Netikšana pie bērniņa arī sievieti ļoti iztukšo. Domāju tev ir prātīgi to akadēmisko paņemt plus šobrīd jau tev sāk vilkt uz reālu depresiju, kura var padziļināties, ja nedarīsi neko.

Domāju tavs vīrs tomēr nav no tiem, kas blakus tēmā. Vienkārši viņam jāsāk dzīvot šeit un tagad, Latvijā. Ja doma te palikt. Domāju, ja atrastu draugus, hobiju, arī būtu cits cilvēks.

Tas, ka tad, kad neko nevarēji darīt, viņš varēja pieslēgties, ir laba zīme. Vajag runāt ar viņu, ka gribi, lai arī ikdienā vairāk iesaistās.

Arī nesaprotu, kādēļ nevar dzīvot tur, kur jau ir labs darbs un atalgojums, bet izvēlas dzīvot šeit, kur viss jāsāk no nulles un uzdzen dusmas. Kuram gan neuzdzītu.

Meauk
Latviešu sievetēm ka tik iedot to saldēdienu - vainas apziņu un 'es jau to veci izcelšu saulītē".... Ēd bez sāta sajūtas un regulāri pārēdas. Un brīnās, ko tā Saule lec un riet dīvānā...

Vainas apziņai ir baigā vara! Es arī cīnijos ar savu vainas apziņu, ka "sēdēju" ar bērnu mājās, kamēr vīrs "pelna naudu". Stulba! Protams, ka ar prātu mēs sievietes visu saprotam, bet to vainas sajūtu ir grūti izdzēst no zemapziņas.

Vēl jau vainas apziņa var nākt mantojumā no mātes. Nu vismaz attiecībā uz 80-tajos dzimušajām kā es. Mana mamma bija varone, ko tik nepaspēja izdarīt un strādāja no rītausmas līdz naktij.

Rosalia

Meauk
Un te arī vīrietim būtu jāapdomā, vai viņš nezaudē un nezaudēs vairāk nekā iegūs, atbraucot uz LV dzīvot, ja savā dzimtenē ir pavisam cits cilvēks, nevis nomocījies pesimists LV.
Vīrietim jā, bet kā ar autori? Vai ārpus LV attalināti strādājot, studējot, šrubījot un šmorējot viņa jutīsies labāk? Vai viņai tur ir labas draudzens un hobiji? Vai arī pietiek ar to, ka vīrs jūtas labi, pati gan jau kaut kā.

Rosalia
Jebkuras izmaiņas dzīvē nāk ar zināmiem zaudējumiem. Nav ieguvumu bez tiem.

Vīrietim darba joma un panākumi tajā ir ļoti saistīti ar viņa pašapziņu. Vairāk nekā vidēji sievietei.

Sievietei, ja viņa vēlas un rada bērnus, tad ārpus LV tas ir arī dabiskāk īstenojams, ja viņa pārceļas, jo viņa var izpausties šajā jaunajā sfērā, iegūstot un neskumsti dikti par zaudējumiem. Nevis kā vīrietis - atbrauca un visu zaudēja. Nu, OK, ieguvums - mīla, attiecības ar sievieti, bet, ja ir pārvērties par depresīvu pesimistu, tad arī mīlu var ātri vien zaudēt.

Protams, manu šo viedokli var mīnusot un kritizēt. Bet es to izsecinu no savas pārcelšanās pieredzes un apkārtējo situācijām.

Piparlapa

Māmiņalgu un BKA ilguma ziņā Latvija ir labā pozīcijā, ja plānoti bērni, tas jāņem vērā.

Piparlapa
Piekrītu.

Bet tas neatsver to, ka vīrietis blakus ir sašļucis un nekāds.

Bet tā noteikti nav sievietes vaina vai atbildība.

Tā ir paša vīrieša atbildība par savu lēmumu. Ne katrs/katra var un ne katram/katrai vajag doties uz citu zemi dzīvot.

VioletsSaulriets

Pie šāda scenārija, skaties, ka vīrietis pats neatgriežas dzimtajā zemē. Jums vel laulības sākums un ir vēlme censties. Paies laiks, tu viņam kļūsi neērta un notīsies. Un neērta kļūsi jo sāksi darīt daudz mazāk.

Rosalia

Meauk

Sievietei, ja viņa vēlas un rada bērnus, tad ārpus LV tas ir arī dabiskāk īstenojams, ja viņa pārceļas, jo viņa var izpausties šajā jaunajā sfērā, iegūstot un neskumsti dikti par zaudējumiem.

Kā kurai sievietei, ir tādas, kuras bez sava darba, ja gribi, savas karjeras izčākst un nejūtas laimīgas. Piemēram, ja LV darījusi atbildīgu darbu, tad ārzemēs vairs negribas strādāt vienkāršos darbus pat, ja par tiem maksā vairāk kā par atbildīgo darbu Latvijā. Protams, tām, kuras ir vairāk tendētas un bērniem un ģimeni, varbūt tas liekas nebūtiski. Jebkurā gadījumā tam, kurš pārceļas uz citu valsti, ir jāpielāgojas, jāmeklē jauni draugi un jauni hobiji, ja negribas visu laiku tikai sēdēt mājās. Varbūt es kļūdos, bet, manuprāt, nevienai sievietei nepietiek tikai ar vīru un bērniem, lai cik mīļi viņi būtu, jo ir taču tik daudz citu interešu un vajadzību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427347