Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Besis

Ketelin

Rosalia
Tāpēc jau rakstu, ka ne katram tāds lēmums nāk par labu. Ja cilvēks gadiem nevar atgūties no zaudējuma un nespēj saredzēt un sadabūt ieguvumus, tad tas ir bijis neveiksmīgs/nepareizs lēmums.

Ketelin

Neliels update - pa semestri liku vīru mierā, neko nemēģināju izrunāt, šodien ļoti neitrāli ieminējos, ka gribētos, lai vairāk iesaistās ar mājas darbiem, bet rezultāts līdzīgs kā citas reizes. Jautājums - bet es taču palīdzu, ne tā? Vai gribi mani par mājsaimnieci pataisīt? Nu, tādi teksti reāli besī, nosit visu noskaņojumu un es neesmu gatava strīdēties pretī. Visu atlikušo vakaru vīrs ne vārda neteicis nosēdēja uz dīvāna, skatījās kādus video. Reāli sajūta, ka nospļauties par to, ka man grūti, galvenais lai pašam nav jāpārkāpj pāri bērnībā ieaudzinātajām lomām. Pati jau jūtos sakarīgāk, bet domas vairāk skrien uz jautājumu " cik lielu cenu esmu gatava maksāt, lai nejustos vientuļi?" un vai šis pretīgais emocionālais stāvoklis ir tā vērts.. Sāku apmeklēt arī psihologu, redzēs, kā būs..

Ketelin
Nu žēl, ka skaidri un konkrēti neizskaidroji tam vīrietim, ka mūsdienās vīrieša loma ģimenē ir mainījusies un no viņa tiek prasīts vairāk.

Ar vīrieti ir jārunā nevis - es vēlētos, lai tu...., bet gan es gribu, lai tu....

Respektīvi, arī uz viņa jautājumu, kas beidzas ar (... ne tā?), tu neatbildēji ar konkrētu - jā, ne tā. Vajag vēl tā un šitā, to un šito.

Ja šos jautājumus nesakārto pirms bērna piedzimšanas, tad attiecības ļoti ātri aizies pa pieskari. Un vispār aizies, ja viens visu laiku cieš, bet otram pofig.

HelenasTante

Un kāpēc vīram bija jāvācās pie sievas, kura strādā netīkamu darbu un jāsāk viss no nulles, nevis autore palika vīrieša valstī, kur viņam viss lieliski un pati varētu atrast darbu, kas patīk?! Tagad abi darīs to, kas besī-loģika?

Don't grow up! It's a trap

šādos stāstos vienmēr brīnos par divām lietām:

- apprec ārzemnieku un pēc tam ir pārsteigta, ka atšķiras izpratne par lietu kārtību

- kas ir tie milzu daudzie mājas darbi, kas katru dienu jādara (nu labi lielā lauku saimnicībā vienmēr ir ko darīt, bet dzīvoklī!?)

Katram savs

Ketelin
šodien ļoti neitrāli ieminējos, ka gribētos, lai vairāk iesaistās ar mājas darbiem
Vakar bija svētku diena. Tā vietā lai visi atpūstos, tu meties vīram virsū ar zāģēšanu.

Kas ir tie briesmīgie mājas darbi, dēļ kuriem ir vērts tā stresot? Jums taču nav mazu bērnu - kas caurām dienām jādara dzīvoklī?

HelenasTante
Un kāpēc vīram bija jāvācās pie sievas, kura strādā netīkamu darbu un jāsāk viss no nulles, nevis autore palika vīrieša valstī, kur viņam viss lieliski un pati varētu atrast darbu, kas patīk?
Mēs jau nezinām valsti. Visi jau iedomājas tur kādu Spāniju vai Dāniju. Bet varbūt viņš no Pakistānas, Kongo, Arābu emirātiem, Kazakstānas vai Krievijas? Tiešām, tiešām arī tad noteikti vajadzētu palikt vīrieša valstī?

Ivy

lai vairāk iesaistās ar mājas darbiem

Šitādā formulējumā viņś sadzird tikai to, ka nav tev labs diezgan un nespēj vien tev izpatikt (es taču palīdzu un vienalga nav labi?!)

Es šodien būtu priecīga par tīru virtuvi, kā tu domā, tu varētu ko darīt lietas labā? Nu, ja viņš pilnīgs nekauņa, tad teiks - ja tev vajag, tad tīri un priecājies. Bet citādi - o, uzdevums, pats drīkst izdomāt kā atrisināt "problēmu" un balvā viņa priecīga - vai tad no tā var atteikties?

always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

Gemma

Es uztaisītu sarakstu ar visiem darbiem, ko mājās nedēļas laikā daru. Un tad palūgtu vīru atzīmēt, ko no šī viņš ir gatavs uzņemties. Reālais saraksts būtu krietni garš, jo mēs pat nepamanām visu, ko novācam, sakārtojam un iztīram.

Un nebūtu arī tā, kas riskētu ar bērnu pārvākties un vīra valsti. Jo tad, ja tur kaut kas noietu greizi ar attiecībām, būtu pārāk liels risks, ka mana saskarsme ar bērnu tiek ierobežota un nav kur sprukt, kamēr vien bērns pieaug.

Rosalia

HelenasTante
Un kāpēc vīram bija jāvācās pie sievas, kura strādā netīkamu darbu un jāsāk viss no nulles, nevis autore palika vīrieša valstī, kur viņam viss lieliski un pati varētu atrast darbu, kas patīk?!
Un ja autorei neizdodas tajā valstī atrast sev tīkamu darbu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427347