Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzņemšana 2022. Visas vidusskolas, vģ 7.klases

Četri vēji

Karusa

Pieteicu

Fledermausis

Karusa
Tavs bērns mēģinās? Padod vēlāk ziņu kā gāja. Man šis aktuāli pēc gada. Neceru un pat nav mērķis, bet varbūt bērnam sanāk.

Kas ir zināms ar matemātikas kursiem priekš 7.klases, kurus organizē 1.ģimnāzija?

Karusa

Fledermausis
Šogad kursi bija online. Mājas lapā visa informācija ir. Ap 80 eur par semestri

60 eiro, šķiet, bija pusgadā. Viss online. Kursi dažādos laikos, katram laikam citi skolotāji. Manam bērnam labas atsauksmes bija. Stāsta normālā tempā, ekrānā rēķina, skolotāja runā. Citā grupā paziņa teica, ka bērni daudz jaucas pa vidu. Laikam kā sanāk. Iepriekš skolotāji, kas pasniegs, nav zināmi.

Vasara un saule

Sveiki. Interesē iestājeksāmeni 10. klasē Rīgas vidusskolās. Visur reģistrācija no 20. maija? Skatos, ka dažādās vidusskolās ir dažādi eksāmeni?

Četri vēji

Skatos, ka dažādās vidusskolās ir dažādi eksāmeni?
Nē, eksāmens viens, no 3 daļām - skolas var ņemt vērā visas daļas vai atsevišķas.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
Pieteikšanas uz 7. klašu eksāmenu tagad ir noslēgusies, varbūt ir zināms apmēram cik skolēni ir pieteikušies un aptuveni cik ir plānots uzņemt?

Četri vēji

veetra
2.,3. uzņem 3 klases, 1., ĀVĢ un RVVĢ - 4, Klasiskā - 5.

Par kopējo skaitu - nezinu, vai varu izpaust precīzi, bet apmēram 2 uz vienu vietu, kas gan neko neizsaka par konkrēto konkursu uz katru no skolām, jo nedomāju, ka visas der visiem vienādi.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
Nevar būt, ka tik mazs skolēnu skaits ir pieteikušies. Man šķiet, ka citos gados bija ievērojami vairāk. Ne?

Četri vēji

BellaMruna
Man šķiet, ka citos gados bija ievērojami vairāk. Ne?
Apmēram tāds pats. bet klāt nākusi vēl viena skola - Klasiskā.

Pārskaitīju - drusku esmu kļūdījusies, apmēram 2,5 skolēni uz vietu.

Bez Klasiskās būtu apmēram 3,5.

Bet, kā jau teicu - tas neparāda nekā reālo situāciju, jo intereses par skolu pārklājas tikai daļēji. Domāju, ka uz 1. ģimnāziju tāpat sanāks visi 6 vai vairāk uz vienu vietu pretendējoši.

Svarīgi būs, cik pēc šī eksāmena pieteiksies uz katru no skolām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427357