Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzņemšana 2022. Visas vidusskolas, vģ 7.klases

Četri vēji

Resnā Žurka

Observer
Viņš tāds jūtas - īpašs. Sieva ir Lauku ceļotāja vadītāja, pašam patīk apkārt vazāties, tad nu apvieno hobiju ar iespēju nopelnīt - taisa projektus un veido pārgājienu maršrutus (labus, ja kas, arī velo), taču pa vidu mēdz saražot arī "atrakstīšanās" līmeņa bukletus, kuru vienīgā pievienotā vērtība ir apgūti fondu līdzekļi. Kaut ko arī Vidzemes augstskolā pasniedz. Nebrīnos, ka bērnam nav laika skolas zinībās lauzties, ja interesantāk ar papuci apkārt staigāt, fotografēt, video montēt. Tas tomēr ne maz laika paņem.

AAfrika
Jā, tas ticami.

Resnā Žurka
Perfekts apraksts. Manā paziņu lokā arī ir cilvēki, kuri viņu pazīst, diemžēl arī atsauksmes nav no tām labākajām - ļoti jau augstās domās par sevi, lai gan nekas no viņa nav...

Es arī palasīju tos viņa gaudu stāstus FB, godīgi sakot, man būtu kauns visiem tā publiski pateikt, ka mans bērns tik slikti mācās, ka nekur netiek iekšā. Kad sāku lasīt, sākumā likās, ka bērns ar īpašām vajadzībām, un re, cik tās skolas sliktas, neviena neņem, bet tālāk lasot tik sapratu, ka nē, bērns ir normāls, tik vecāki ar ambīcijām. Un izskatās, ka visvairāk jau aizrāvušies ar Latvijas apceļošanu, muziku utt, bet matemātika un tāda veida mācības, nav pirmaja plānā.

Lai šim bērnam veicas atrast īsto vietu dzīvē!

Kāpostgalva

xxxyyy
tieši tā. man sākumā bija līdzīgs iespaids, ka stāsts būs par bērnu ar īpašām vajadzībām, kuru izstumj LV skolu sistēma. izrādās - putni parastie. ar šausmām gaidu to video sižetu, ko viņš solās vasarā taisīt.

un neatbildēts ir jautājums - vai bērnam vispār kāds paprasīja, ko grib viņš? varbūt viņš girbēja kāda cita novirziena skolu, tehnikumu? un tas " mēs iestajāmies" vispār nošķebināja. tas, kā jaunās mammas, nespēdamas atdalīties no bērna raksta tos ' mēs pačurājām lielajā podā" .

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Ha ha ha, jau bērns ar īpašām vajadzībam. Ne, man no viņa posta nenolasījas, ka ir berns ar ipašam vajadzibam- spēle klavieres, apceļojis Latviju, "labs puika" (daudzi vecāki nemaz tā godīgi par savu bernu nevar pateikt) - nenolasījās man ne berns ar grūtu galvu, ne invalīds.

Toties pag.gad manā lokā bija 3 radu berni, kuri gribeja tikt kādā no valsts ģimnāzijām. Un visi savā skolā bija virs vidējā. Tik vienu iesauca no rezervistiem vienā no Āgenskalna ģimnāzijām. Bet netikušie nebija no rajona- tagad turpina mācities sava rajona vidusskolās. Tāpec tēva sāpi uztvēfu. Nedomaju, ka viņš ir tik traki nogrekojies ar savu postu, lai visas LV priekšā viņu kritizetu kā cilvēku un speciālistu.

Resnā Žurka

Mani drusku mulsina, ka atlase ir tik nekāda. Uz vadošajām skolām aiziet spēcīgākie, bet pārējās ņem gandrīz katru, kas palicis. Nu vismaz tā izskatās ar tiek kārtas skaitļiem, kas tiek aicināti iestāties. Kad bija ģimnāzijām atlase atsevišķi, vismaz neizskatījās tik briesmīgi.

Nu jā, tikai tapēc, ka tevs pateica " iestājāmies", var piešūt visus pasaules grēkus. Es daudzus vecakus zinu, kuri seko līdzi, dzivo lidzi berna gaitām, daži ari iesaka nākotnes izveles.

Baigi jau nu daudz ir izvēles parastam 9.klasniekan Agenskalnā, kas normāli macas un grib normālu nākotni. 90% āgenskalniešu vecāki grib ( un nodod šo vesti berniem), ka jaturpina, ja var un ir ceriba, macities kādā no tuvākajam 5 valsts ģimnāzijām. Nav forši par neko demonizēt normālu papuci, kuram rūp berna nākotne.

Kāpostgalva

Sindy5
neviens nedemonizē. vienkārši tētis ir drama queen. un 90% āgenskalniešu bērnus uz VĢ arī nevirza. no man zināmajiem, kuri tajā galā dzīvo, neviens nemācās VĢ. un nevis tāpēc, ka netiek, bet ir citas intereses. nevajag arī tik ļoti glorificēt tās ģimnāzijas. nav tā, ka bez tām cilvēks dzīvē pazudis. meita šogad 10.klasi beidza Top ģimnāzijā. man ir viedoklis. ne glaimojošs skolai. bet ne par šo tēma.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Es domāju, ka daudzi āgenskalnieši pazist daudzus agenskalniešus un zin kapec un kadu iemeslu dēļ berni mācās vai gribetu macities tur un nevis citur. Ha, un to saka Kāpostgalva, kurai nezkapēc berns arī macās vienā no valsts ģimnāzijām.

Protams, ka tās skolas nav ideālas, tāpec saku, ka āgenskalna skolas ir parastas rajona, normālas vidusskolas un ir abidna, ja ar vidējo atzīmi 7-8 jābrauc turpmāk uz Teiku mācīties. Pārejo neteikšu, jo sanāks atkārtoties.

Papildināts 21.06.2022 16:12:

Tās āgenskalna skolas nav sliktākas ari par centra skolām. Macibu kvalitates ziņā tās ari ir parastas skolas, tik tur intelektuāli apdavinato bernu ipatsvars ir lielāks, bet ne mācibu procesu kvalitāte. Taču šīs skolas nevar ne tuvu salīdzinat ar macibu kvalitati vidusskolniekiem, kāda ir atlikušajās pardaugavas skolās, kur pat 1 vidusskolas klasi nevar nokomplektēt.

Resnā Žurka

āgenskalna skolas ir parastas rajona, normālas vidusskolas un ir abidna, ja ar vidējo atzīmi 7-8 jābrauc turpmāk uz Teiku mācīties.
A kas tev par sāpi? Man grūti iedomāties, ka no Āģīša kāds triektos uz Rīgas otru galu uz skolu, ja turpat blakus rajonos ir ne sliktākas skolas bez skaļiem vārdiem. Vai Teika ir kaut kāds mītiskais tēls? Speciāli aizgāju uz Teikas skolas mājaslapu paskatīties uzņemšanas konkursa protokolu. Nu tad uzņemamo statusā ir ar vidējo ZEM 7, bet ar vidējo virs 7 un pat virs 8 ir tajā saraksta daļā, kuru neaicinās nekad.

Man arī viedoklis par divām top 3 skolām un pie Gailes es pati mācījos. Skola, kurā savulaik macijos līdz 9.klasei bija labāka. Taču pazistu arī vairakus bernus, kas mācās pārējās pārdaugavas skolās, izdaru secinajumus. Redzu arī viņu atzimju reitingus, klases vidējo atzīmi, dzirdu, ko vecāki domā utt. Nu ir tak mulķigi noliegt, ka visi pardaugaviešu vecaki novel saviem berniem pabeigt vidusskolu tuvākās valsts ģimnazijas formātā. Uz tehnikumiem iet tie, kuri macities negrib, nav izredzes nokartot matematiku. Ļoti maz ir tadu, kas varetu iestāties, tomēr izvēlas tehnikumu.

Papildināts 21.06.2022 16:26:

Mēs taču runājam par tēva sāpi, kura, paldies Dievam, beigusies. Ja teikietis netiek āgenskalna ģimnazija, viņš laimigs paliek savā Teikā, kur ir normāla skola/skolas tuvumā. Ja āgenskalnietis, pateicoties apvienotajam eksāmenam, netiek āgenskalna ģimnāzijas, kas izsenis bija vietējās mikrorajona skolas, tad viņš spiests uz teiku braukt mācities( pārejās pardaugavas skolas par vidusskolām pagaidam var neuzskatit). Par to jau bija tēva sāpe.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427357