Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzņemšana 2022. Visas vidusskolas, vģ 7.klases

Četri vēji

Jā, viss noskaidrojās, un tā esot daudzās Rīgas skolās. Nez kāpēc RS paziņo, ka no 25. jūlija var pieteikties, bet izrādās, ka tik no augusta vidus?


Rīgas Valsts 1. Ģimnāijās audzēkņi var jau pieteikties e-talonam, tikai visi pagaidām mācās 7a klasē.

Četri vēji

Ja nu gadījies, ka kāds grib Rīgā uz vidusskolas 10.klasi, bet eksāmenu nekārtoja, uz brīvajām vietām ir papildeksāmens.

Neesmu interesējusies, bet domāju, ka var likt arī atkārtoti, dabūt, ja sanāk, labāku rezultātu, un pretendēt arī uz kādu pēdējā brīža vietu tādā skolā, kur pašlaik brīvās vietas nerādās. Tas gan neattieksies uz valsts ģimnāzijām.

Papildināts 04.08.2022 09:00:

tikai visi pagaidām mācās 7a klasē.
Jā, jo bez klases nevar savadīt tajā vajadzīgā sistēmā, kur notiek arī datu apmaiņa, bet pa klasēm jēga likt ir tad, kad visa kustība ir nostabilizējusies un redzams dalījums valodu grupās utt. Citādi augustā sākas pretenzijas - mēs jau redzējām, ka esam b klasē, tagad pēkšņi d klase. Arī e-klasē parasti jauno mācību gadu liek augusta otrajā pusē.

Papildināts 04.08.2022 09:02:

Nez kāpēc RS paziņo, ka no 25. jūlija var pieteikties, bet izrādās, ka tik no augusta vidus?
Elektroniski jau var paskatīties - ja nu ir. Jo tad tomēr slodze izlīdzinātāka izgatavošanai un lielāka garantija laicīgai saņemšanai. Mūsējiem vajadzētu būt (bet nu burts varētu vēl nebūt galējais).


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

adatainis

Četri vēji
Tev vajadzētu kolekcionēt smieklīgāko pretenziju citātus.

Tādas "vecāku Kārenas". Man ir internetveikala atsauksmju pretenziju kladīte


Četri vēji

adatainis
Oi, jā, un varētu veidot dažādas sadaļas Par dalīšanu klasēs, par ēdināšanu (un mums ir laba ēdnīca, daudzos aspektos), par stundu sarakstu (kas būtu jāpielāgo katra ārpusstundu aktivitātei, lai nav par ilgu jāgaida vai otrādi, beidzas jau xx), par to, ka skolotājs par vecu (dodiet jaunu, jo bērniem tādi labāk patīk, bet ar pedagoģisko pieredzi kā gandrīz pensionāram) ...

Bet viss ir runājams un risināms, ja vien tiešām par to kontaktējas, nevis savstarpēji uzvelkas WA vai bliež pa taisno rakstu darbus uz instancēm.

Pandēmijas laikā pat iedzīvojāmies pēkšņā pārbaudē, kur attaisīja katras durvis stundas laikā, lai paskatītos vai visiem maskas, vai gaiteņus vēdina, rokturus slauka. Viss bija, bet kāds bija pasūdzējies. Tā arī palikām nezinot, kur tad bija bijusi problēma pēc kāda domām.

Pagaidām man šad tad piefiksēti citāti no skolēnu darbiem, no sērijas - trijstūrus iedala leņķos pēc to sāna un apakšmalas.

Pēdējās izmaiņas: Četri vēji, 04.08.2022 09:39.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Sveika. Vai varat, lūdzu, padalīties ar pieredzi kāds bija stundu saraksts 2.ģimnāzijā iepr.gadā? Un kad gaidīt kaut kādu informāciju no ģimnāzijas?

Četri vēji

julleo
Stundu laiki ar pusdienu starpbrīdi.

Skola parasti informāciju publicē skolas mājas lapā. Jārēkinās, ka vairums lielo skolu neko individuāli neapziņo. Ir mājas lapa un e-klase.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji

Es redzēju sarakstu, es ne tā noformulēju savu jautājumu es vairāk gribēju uzzināt cikos beidzās stundas 7.kl., cik vispār viņiem stundas? Un interesānti vai viņiem būs kaut kas 1.septembrī?

Sapratu, kā precīzu info dabūšu tikai no skolas un būs forši ja info būs nākamnedēļ nevis 30.08., bet nu ļoti interesānti

Četri vēji

uzzināt cikos beidzās stundas 7.kl.
Pagājušais gads un šis atšķirsies, jo bija virkne noteikumu, kas jāievēro, par plūsmām, nekrustošanos, garderobēm utt. Pagaidām neviens šī vadlīnijas nav atjaunojis un ir cerība, ka skolas varēs ieiet vecajās sliedēs, bez nobīdītiem sākumiem/beigām u.c. Sarakstu ietekmē arī pedagoģiskie resursi. Kas nu studē, kas nu skraida starp skolām, kas nu vēl ko citu. Tam diemžēl tas saraksts jāpakārto.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


julleo
Par agru augusta 20-tajos datumos gaidīt no jebkuras skolas stundu sarakstu. Ir daudz aspektu, kāpēc tas tā ir (pedagogu slodzes un dienas, kad strādās, stundu koordinatora darbs, iespējamās vakances, kas vēl nav aizpildīta sutt.utjp.)

Stundu skaitu 7.kl. un aptuveno skaidrību par dienas garumā no iepriekšējā gada var iegūt, bet daudzmaz precīzs stundu saraksts tāpat tikai septembra laikā nostabilizēsies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427357