Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu rati pirmdzimtajam

Linda.Kuz

Simbinja

MissBea
Nu tu laikam par jaunajām Emmaljunga kolekcijām. Jo pirms tam visas Emaljungas biha augstas. Tagadējās jā, zemas, līdzīgi kā Cybex, Joy, Bugaboo utt.

Tas, ko es ieteiktu, pievērst uzmanību, lai ratiem ir lieli priekšējie riteņi, citādi ziemā un bezceļos būs nevis pastaiga, bet besīgs, nervozs pasākums. Man bija pumpējami fiksētie riteņi, tik viegli ripoja, ka bija ļoti forši. Vadīšanu piešausies jau pirmajā mēnesī, jo veikalā šķitīs grūti grozāmi. Grozāmie riteņi veikalos baigi forši, bet atceries ka katrs akmenis (nevis flīzētā grīda vai linolejs), kas ir uz celiņiem, ietvēm un zemes ceļiem, būs mazs šķērslis. Pilnie riteņi ir skaļi, pumpētie krietni klusāki un mīkstāk ripo.

Pašai bija Roan Emma, jo negribēju pārmaksāt un kādam pierādīt, ka varu atļauties ko dārgu. Un teikšu, ka nenožēloju nemaz, jo 2 bērni izvadāti un remonts nav bijis nepieciešams, tagad būtu viegli pārdodami, jo ļoti labā stāvoklī. Man līdzīgi kā autorei , nebija jāstaipās.

Lai gan tagad modē ir tumšās krāsas, iesaku prātīgi apdomāt toņa izvēli, jo vasarā šie rati nav domāti saulainām pastaigām un pat ir bīstami, turklāt daudziem modeļiem izbal krāsa jau pēc pirmā bērniņa.

Un jā, vasaras bērniņam liela kulba ir vajadzīga, lai ziemā vilnas vilniņai ir vieta un bērnam kājiņas un galva nespiežas sieniņās.

Kā divu bērnu mamma varu arī ieteikt neitrālu toni, jo dzīve izspēlē dažādus jokus, un ja gadās maza starpība bērniņiem un tie ir dažādu dzimumi, tad lai puikam nav jāčuč rozā, bet meitenei koši zilos ratiņos.

Lai jauks un mierīgs gaidīšanas laiks!

Paradize3

Es gan ieteiktu izvēlēties tīri vizuāli no soc tīkliem, faceb vai ss. Un tad to modeli pētīt sīkāk. Meklēt atsauksmes. Un veikalos iet jau apčamdīt dzīvē to kas patīk. Jo katra veikala pārdevēja "pārdos" savu preci kā labāko un mīnusus nedzirdēsi. Tāpat katrai mammai savas prasības un lietas kas apmierina vienu- otrai nederēs. Meklē ratus kas piesaista aci. Ar ko lepni iesi pa ielu. Nav arī katastrofa ja nopirktie rati tomēr nepatīk- pārdosi un nopirksi citus.
Autokrēslu gan iesaku skatīt labas kvalitātes ne poļu 3in1 komplektos atrodamo. Cybex piemēram varēsi uzlikt uz praktiski jebkura rāmja un tam ir daudz plusu kā piem var izlaist guļus pozīcijā.

kukainis

Manā situācijā ratu pastumdīsana veikalā bija bezjēdzīga. Veikalā ir gludas flīzes un šauilrība, manis maršrutos -- garantētas ielas un plašums.

MrPenguin

Rati ir jāpērk tādi kādi pašai patīk. Internetā vari paskatīties modeļus un no tiem izvēlēties kas vairāk saista un lasīt tālāk ratu īpašības. Veikalā vari aizbraukt paskatīties kā lokas, cik smagi, kā patīk dzīvē.

Nu, es piemēram noteikti neesmu trako emaljungu&co ratu dizainu piekritēja.

Izvērtē cik bieži ir šeit piesauktā ziemas šļuras LV, padomā pa kādām takām pati ej ikdienā pastaigā, ja pa mežu, jūru, tad var piemeklēt ratus šādām pastaigām, lai ērti. Ja ikdienā pastaigas tiek veiktas pa pilsētas bruģi, tad šādām pastaigām piemērotus ratus.

Mēs uz jūru aizbraucam ekstra reti, ka man tā jūra bijusi nebijusi, pa mežiem arī nestaigāju bieži. Man ikdienas pastaigas ir pa normāliem ceļiem, ka klasiskie nav man vajadzīgi.

Kam es pievēršu uzmanību ir liela kulba, jo man būs rudens/ziemas bēbis, tad pievēršu uzmanību ratu audumam, man ir svarīgi, ka audums nav kā parasts audums, bet, ja uzkrīt gruzis vai, kā pirmajam bēbim gadījās, uzkrita saldējums uz auduma, ar mitro salveti tik smuki ātri notīriju, ka nepalika pleķi. Gadījās arī, ka putns apkakāja veiksmīgi, arī ar salveti ātri notīriju, ka nebija jācenšas berzt. Var pievērst uzmanību cik kompakti salokas rāmis, ja māšīnai ir mazs bagāžnieks, jo tomēr rati ar rāmi un kulbu aizņem vietas daudz. Ja bagāžnieks ir liels, tad par locīšanu nav jāsatraucas.

Es pirkšu ratus 2 vienā. Autosēdeklīti atsevišķi.

Mazinjaa

Man būs 4.bērns un tikai tagad beidzot tiku skadrībā kādi rati MAN personīgi der vislabāk.

1.pumpējamas riepas!

2.grozāmi priekšējie riteņi!

3.lai nav drausmīgi smagi.

P.S. kulbā neviens negulēja ilgāk par 5 mēnešiem,tapēc ieteikumus par lielu kulbu neesmu sapratusi. 2.dēls bija liels- 4.4 kg un bija parasta 80 cm kulba,nekāda vaina. Un skaties ratus,kas pašai vizuāli patīk.

Ja pirksi 2in1,tad liela iespēja,ka tāpat neizmantosi sēžamo daļu,bet nopirksi vieglākus sēžamratus...bet- ne vienmēr tā ir. Atkarīgs vai patiks rati kā tādi. Pirkt 3in1 var ja plāno likt autokrēsliņu uz rāmja (esmu izmantojusi tādu opciju varbūt 2x dzīvē). Bet arī var nopirkt adapterus ratu rāmim,ja pērc 2in1.

Mani jaunākie rati ir bogaboo donkey duo (jo vajag tandēmratus),bet vizinu meitu arī vienu pašu, patiesi labi rati. Bebis dzims augustā.

Mama_Bear

Cik visi ir dažādi Man savukārt abas meitas gulēja kulbā līdz 10 mēnešiem. Un autokrēsliņu uz rāmja sanāca likt ļoti bieži. Sākumā gan domāju, ka nebūs vajadzība, bet drīz vien pēc piedzimšanas vīrs skrēja uz veikalu pēc adapteriem. Ļoti atkarīgs no tā, cik bieži būs jābrauc pie ārstiem ar mašīnu un cik tuvu tur ir stāvvieta. BKUS vispār nevaru iedomāties kā varētu regulāri apmeklēt bez iespējas uzlikt autokrēslu uz riteņiem, tur ir baigie attālumi. Kamēr dzīvojām dzīvoklī, arī ripojām līdz mašīnai, jo pie mājas durvīm vietu nekad nebija.

Mazinjaa

Mama_Bear
Nu es to autokrēsla vienmēr pārcēlu ratos,jo iesaka īsu brīdi turēt autokrēslā-īpaši pavisam mazu zīdaini. Pie ārstiem, veikalos utt.-tikai pārcēlu kulbā,lai bērna mugurai un elpošanai labāk,pie reizes vismaz kādas kustības,nevis statiski autokrēslā visu laiku. Ja nemaldos ilgāk par 40 min no vietas tiešām neiesaka turēt autokrēsliņā.

Un tikko bērns veļās-kulba nav droša,tur nav siksnu. Parasti 90% sēžamdaļas laižas guļus,bet ir opcija piesprādzēt.

RudensRoze

Ļoti jāskatās, kāds dzīvesveids un pa kādiem ceļiem brauksiet. Vai ar ratiem tikai uz pastaigām - un pa kurieni vai arī kopā ar mazo ratiņos plānota arī ikdienas iepirkšanās veikalos utml.

Piemēram, es dzīvoju pilsētā, ikdienas pastaigas pa ielām un parkiem, apgrūtinātu braukšanas apstākļu principā nebija. Ar ratiņiem gāju pretī uz skolu un pavadīju uz nodarbībām vecāko bērnu, pa ceļam veikali ikdienas pirkumiem. Man bija svarīgi grozāmie priekšējie riteņi, lai ērti varu jebkurās ejās izmanevrēt. Otra svarīga lieta tieši man - ietilpīgs, ar rāvējslēdzi aizverams bagažas nodalījums - lielajam bērnam kur mantas ielikt, nopirktos pārtikas produktus, arī manai somiņai ērtāk un drošāk tur.

Atceros draudzenes situāciju - ratu bagažnieks atvētas paplātes tipa, tur bija atlikta somiņa. Pabiezā pasākumā drusku atgāja no ratiem (bērns bija pie mammas) un hops, somiņas nav.

kukainis

Mazinjaa
Un tikko bērns veļās-kulba nav droša,tur nav siksnu. Parasti 90% sēžamdaļas laižas guļus,bet ir opcija piesprādzēt.
Tas atkarīgs no tā, kā ratus lieto. Tajā vecumā, kad jau veļās, mans bērns aizmiga piecu minūšu laikā dziļā miegā uz visu pastaigas laiku, un tā līdz desmit mēnešu vecumam. Ratus nekur neatstāju. Nekādas bīstamības nebija, un ērtāk tak gulēt kulbā nekā piesprādzētam sēžamdaļā, kaut guļus nolaižamā. Ja liek kaut kur ārā gulēt cieši nepieskatītam, tad droši vien tā nevar.

Vārdu sakot, VISS atkarīgs no tā, kā ratus lieto.

Arī 2in1 sēžamdaļu izmantojām vēl ilgi. Mūsu mazpilsētas apstākļiem lielā šasija ir vispiemērotākā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427465