Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu rati pirmdzimtajam

Linda.Kuz

Mama_Bear

Mazinjaa
Ja nemaldos ilgāk par 40 min no vietas tiešām neiesaka turēt autokrēsliņā.

Tāpēc mums bija Cybex autobeņķis, kuru var izlaist guļus stāvoklī. Ļoti iesaku.

Nu es no autokrēsla vienmēr pārcēlu ratos

Šitas mīnusos nav labs variants, jo biezā kombī autobeņķī nevar likt, bet pārpakot bērnu arī nesanāks. Man šoziem visbiežākā braukāšana uz BKUS sanāca tieši, kad bija -15. Autokrēsls + lodger + riteņi rullēja.

Un tikko bērns veļās-kulba nav droša,tur nav siksnu.

Teorijā, jā. Praksē, ja bērns guļ lodgerī un šādi ietīts nevar ne apvelties ne apsēsties, tad riskus neredzu. Kulbā tomēr vējš daudz mazāk pūš nekā sēžamajā daļā arī ar visu kāju pārvalku. Es dzīvoju ļoti vējainā vietā. Vasarā būtu cits stāsts.

Mazinjaa

Mama_Bear

Hiacintte

Atziņas pēc trīs bērniem:

1. Visas daļas pirkt atsevišķi un sēžamo tad, kad vajag. Ērtu un viegli salokāmu, ne uz lielo ratu bāzes.

2. Emmaljunga kulbas rati ļoti super bija un nedomājot pirktu vēlreiz.

3. Autokrēslu pirkt atsevišķi un braukt konsultācijā uz muki.lv, jo visas babystore speciālistes neko no tā visa nesaprot un der aizpildīt tukšumu, ja vajag krēslu tikai tāpēc, ka likums nosaka.

Papildināts 08.05.2022 12:53:

4. Priekšējie grozāmie riteņi ir ļoti ērti.

5. Nepumpējamās riepas (Emmaljungai ir kaučuka), ļoti mīksta braukšana, labi ripo un nav riska pārdurt.

Mīļš paldies par ieteikumem Domāju, ka esmu tikusi pie saviem superīgajiem ratiņiem no NordBaby veikala

Linda.Kuz
Varat padalīties, kādus izvēlējāties?

Pienenu_puuka

Kādas atsauksmes par Camarelo ratiem-transformeriem? Plusi un mīnusi? Kādi ir riteņi un izbraukšana sniegā, smiltīs?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427465