Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaķu tualetes smiltis

Ivamol

Avene77

Meauk
kaut kādas lētās lielveikalu smiltis man aiziet 2x vairāk, 5 litrīgā paka pa nedēļu un smird Tā kā dārgās smiltis rezultātā sanāk lētāk vai tik pat, bet pavisam cits komforts.

Sarandiels

Tā kā man ir 6 kaķi, es pa vienkāršo - 3 pakas ar kurināmajām skaidu granulām ir aptuveni 10eur uz 2 mēnešiem. Ja kastes tīra regulāri, nepatīkamos aromātus uzsūc perfekti.

Ad noctem festinamus!

Manējiem arī tiek skaidu granulas- man patīk, kaķi neprotestē

Cat' best viennozīmīgi. Nesaprotu, kā izmet cementējošās smiltis - atkrituma kastē?

Mana pieredze rāda, ka ja smiltis ir kvalitatīvas - tad nav nekādu smaku. Es kādu pēdējo 1/2 gadu lietoju Weego ar aktīvo ogli, bez aromāta. Baltas smiltis , putekļu arī nav, super cietē, nekāda aromāta arī pēc 4 mēnešiem. Ražotājs saka, ka 15 L maiss pietiek 1 kaķim 3 mēnešiem. Pašai grūti spriest vai tiešām tā ir, jo ir 2 kastes un parasti kastē izberu visu maisu. Nomainu pilnībā, kad sirdsapziņa saka, ka nu beidzot tak nomaini, vai arī, ja smiltis ir palikušas maz un urīns nokļūst un sacietējot pielīp pie kastes.

Paldies visiem par ieteikumiem!

SaneS

Pasūtīju tevis ietektās Weego ar aktīvo ogli, gaidu piegādi !Paldies!

Es pērku Natusan. Smaka ir drusku, ja nav ilgāk visas smiltis mainītas, bet man kaķa tualete nestāv vietā, kur uzturos ikdienā. Tīru vienreiz dienā kastīti.

bet aiziet diezgan, uz mēnesi kādas trīs tās 5 litru pakas, mans kaķis daudz diezgan čurā

Saulpurene

Man nepatīk cementējošās un smalkas. Sūtu no Vācijas šīs: https://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenstreu/catsan/175335

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Avene77

minchuxxx6
jā, man Natusan arī daudz gāja, domāju 5l paka pa nedēļu apmēram. Bet CanadianCat 10l pietiek 4-5 nedēļām, beigās pat lētāk sanāk Papētīju ka Canadiancat arī aktīvā ogle klāt.

Saulpurene

Uz 3 kaķiem un 3 slēgtām kastēm iet diezgan ilgi. Kakučus izlasu katru dienu, visu saturu mainu, kad sāk ost.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427489