Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kuras skolas piedāvā, ja netiek Rīdzē un Zālīšos

Kermits

RudensRoze

Observer
Nepārvēršam par kašķi. Tēmu lasa mammas, kas ir potenciāli līdzīgā situācijā kā es pirms 5 gadiem. Stāstu savu pieredzi.

Mans bērns netika ne tēmas nosaukuma skolās, ne 49. vsk, ne Centra humanitārajā, jo tās ir populāras un grib visi, mēs arī gribējām, bet palikām gribot.

Ja mēs būtu aizgājuši uz Hanzu, tur piedzīvojuši ko ne to un mainījuši skolu ( uz 2.klasi pieļauju, ka būtu vieglāk iebīdīties) , tad es stāstītu citu pieredzi. Respektīvi - mana personīgā pieredze, ka skolā, kas skaitās " fui, pē, kaka" un "šausmas , tik ne tur" , dotajā brīdī bērns un attiecīgi ģimene ir apmierināti.

Ievice

Daiļamatniecības pamatskola vēl ir centrā.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Hanzas skola ok ar visu pīļu dīķi, bērni pat skrien stipri pirms 8 uz skolu. Kultūru vidusskolā pat skolotāji mobingo bērnus, psihologs visu dzirdēto no bērniem atstāsta tālāk, bardaks. Franču val skolotāja stundas pasniedz angliski, arī gramatiku skaidro tikai svešvalodā, rezultāti bēdīgi. Citi arī ne pārāk - ne kārtīga fizikas skolotāja ne matemātikas. Arī ar latviešu valodu bēdīgi.

Karusa

Ievice
Daiļamatniecības

šo ieteiktu tikai tad, ja bērnam patīk un padodas māksla. ļoti liels uzsvars uz to.

kaspers

49.vsk. Paziņai tur puika tika. Bet bija izveidota speciāla klase tiem,kuri netika savās ģimnāzijās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18427725