Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noslīdējis sejas ovāls

Simba88

Citi saka, ka vēl jau nav, bet es sev redzu. Ir izmainījusies sejas forma no apaļas un kantainu. Zināšanai, man nupat apritēja 40. Biju uz konsultāciju Dr.Rodkes klīnikā. Tur man pateica, ka līdzēt var tikai filleri - ar filleriem piepilda tukšumus vaigos, bet brīdināja, ka izmainīsies sejas vaibsti. Lāzerprocedūras neieteica. Tas esot laika un naudas izšķiešana. Prasīju - ko tad darīt? Atbilde bija - plastiskā operācija, kur veic iegriezumu aiz ausīm, BET! Priekš manis tas esot par ātru! Ko tad man darīt, gaidīt, kad nošļuks pavisam? Gribētos dzirdēt jūsu atsauksmes un ieteikumus?

Starp citu, esmu dzirdējusi, ka ir injekcijas, kas piepaceļ vaigus (?) Jau iepriekš pateicos.

Man arī šis aktuāli... 43 gadi. Tepat forumā lasīju par kaut kādiem lāzera "diegiem", kas veido neredzamus rētaudus un savelk sejas ovālu. Bet nevaru vairs atrast kā precīzi saucās.

Aureelija
Tikko lasīju..Ģīļa klīnikā un Kremņeva klīnikā piedāvā savilkt ar kaut kādiem diegiem sejas ovālu. Bet rezultāts ir uz 12, max 18 mēnešiem. Ģīlim cenrādī eur 2500. Maksāt tādu summu uz gadu? Njā...

SMAS/Ulthera liftings. Taisa Era Esthetic, varbūt vēl kāds pie mims. Sekoju vairākiem krievu plastikas ķirurģijas kontiem, šis ir tas risinājums pie norādītās problēmas, Eras mājaslapā var palasīt. Plānoju veikt nākamgad.

Papildināts 19.04.2022 22:29:

Vēl ir termāža turpat vai 4. dimensijā - arī savāc ovālu, bet, tā tehnoloģija ir savādāk nekā smas un nav tik noturīga. Termāžu taisīji, patika, tagad gribu Smas.

Papildināts 19.04.2022 22:31:

Ar diegiem baigās blaknes, ja āda ir dikti plāniņa, tad ir redzēto rezultāti, kad redz, ka tur kaut kas ir un apaļām sejām - tāds kā mazs celulītiņš vizuāli. Baidos.

Filleri "vaigos" jāskatās vai neprovocēs tūsku, tad sejiņa būs apaļa, bet diez vai skaista.

retinols

Smalka_zemniece iepriekš nebiju par tādu procedūru dzirdējusi. Padārga,bet izskatās ka laba. Varbūt kāda ir mēģinājusi SMAS Ulthera liftinga procedūru?

54321
Es skatos, ka lāzermedicīnas klīnika arī piedāvā šo procedūru (sauc HIFU - high intensity focused ultrasound), cenas izskatās uz pakāpi draudzīgākas.

Īsāk sakot, jāpievarē savas atstītes un jādodas, skaistums prasa materiālus upurus arī.

Frivole
Neatjauno retinols ovālu, diemžēl. Tas ir fantastisks, bet ne šai problēmai.

Vai sejas muskuļu vingrināšana varētu ko līdzēt, ja tam uzcītīgi pieiet?

Patricia L

Es tikko veicu biorevitalizācijas procedūru. Mēneša laikā jāredz rezultāts. Tā nav sejas ovāla savākšana, bet ādas atjaunināšana. Tā tiek sapildīta ar hialuronskābi kā rezultātā vajadzētu bišku izlīdzināties grumbiņām. Es pirmo reizi pamēģināju arī fillerus, lai izlīdzinātu zemdeguna-mutes-smaida rievas (ceru, ka sapratāt). Rezultātu redzu, bet taisnība, ka vaibsti nedaudz mainās. Cerība bija, lai ir kā jaunībā, bet tā izlīdzināšanās notiek citādos virzienos Lai paceltu buldoga vaidziņus derēs filleri vaigos, bet tad, jā, seja pavilksies uz augšu, bet vaigi palielināsies un tas var nepatikt.

Vieda Vārna

Protams, tā radikāli līdzēs tikai plastiskā operācija, bet zinu vienu dāmu, kas dabūja tiešām labus rezultātus ar sejas muskuļu vingrināšanu. Tas gan esot esot prasījis pāris gadus un milzu pacietību, jo tie vingrinājumi jāveic diendienā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428011