Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noslīdējis sejas ovāls

Simba88

Es laikam baaaigi tam face fitnesam neticu, kaut ko maazliet, jā, bet gravitācija paliek gravitācija, bet es ticu, ak cilvēkam ar dabas dotu platu žokļa kaulu tas iet uz urrā. Mīkstajiem zodiņiem tāpat viss slīd uz leju.

Arī ja paskatās uz tiem face fitness guru - ir tādas, kuras piešpricē botoksu un kā vēl, bet mazliet, lai nezūd aktīvā mīmika, ir tādas, kurām tāpat visas novecošanās pazīmes vietā, bet klienšu bildes pirms un pēc ir stilā drusku citā gaismā, drusku vairāk blur, pāris mm cits leņķis vai druksu mazāk liekie kg.

Un vēl jau ir tas, ka sasprindzinot un pārstrādājot vienu muskuli, tas var kompensēt ar kaut ko citu - un tajā kategorijā ietilpst Venēras gredzeni, piemēram.

Vieda Vārna

Smalka_zemniece
Tā sejas vingrošana nebūt nav vienkārša, viņa bija gan gājusi uz nodarbībām, lai iemācītos pareizi vingrot un papildus arī uz vakuummasāžu. Cik saproru, ideja drusku līdzīga filleriem- palielināt un nostiprināt tos muskuļus, kas seju notur pret gravitācijas iedarbību.

Alija

Vajag tomēr redzēt, kā tas ovāla noslīdējums izskatās.
Citreiz tā ir tūska, ko var labi atrisināt ar citiem paņēmieniem. Filleri vispār izskatās slikti - mainās sejas vaibsti, paliek visām līdzīgi. Retinols - nu piedodiet, tas iedarbojas uz ādas virskārtu, nevis sejas noslīdēšanu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Vieda Vārna
Jap, es ticu, ka lietpratejs ar noteiktu sejas vaibstu struktūru to var pat ļoooti veiksmīgi. Skatos arī šad tad kaut ko no Japānas kosm. paņēmieniem, tur gan viņi vairāk uz pareizās muskultūras atslābināšanu, jo it kā asimetrijas un visi buldogvaidziņi veidojas arī no tā, ka kaut kādi no muskuļiem ir pārstrādāti, pati arī esmu vingrojusi, mācījusies pie vienas no mūsu slavenajām face fitness "guru"

Papildināts 20.04.2022 15:52:

bet teikšu tā, neko tādu es ar savu sejas uzbūvi nemanu, bet to, ka gurienei ir tie paši ap 50 un rezultatu foto ir drusku uzlaboti un konsultācija, īpaši individuāla maksā stipru 3 ciparu skaitli, tāda ilūzijas pārdošana vien sanāk vismaz manā gadījumā.

Es taisīju HIFU (150€, lēti, bet sāpīgi gan, nu izciest jau var.. ). Pirmo pusgadu likās tiešām labs efekts, tagad vai nu pieradu vai sāk iziet. Bet es diezgan aktīvi sportoju, brīdināja ka tad ilgāk pa gadu neturas, ja sēdošais ritms tad līdz 2 gadiem. Principā patika rezultāts un cena, taisīšu vēl, pagaidām uz 40 arī nav tāds stāvoklis lai par operāciju domātu

burumburums
Kur Jūs taisījāt, padalieties ar kontaktiem, lūdzu. Un visu seju vai daļu?

Smalka_zemniece
Es taisīju tikai sejas apakšu, vaigus un pazodi. Tas gan pie kosmetaloga kurš individuāli strādā, eju jau gadiem pie viņa mammas kā kosmetaloga un tad nu ar izmēģināju dēlu arī (jā, pirmo reizi mūžā redzēju vīrieti kosmetalogu ). Varu telefonu cp aizsūtīt, ja interesē, tas nav salons

Alija

Bet ap 40 vēl nevajadzētu slīdēt sejai. Man tuvojas 50, un tikai tagad kaut kas sāk slīdēt, bet arī vēl ne pārāk. Izveicu dažas procedūras un atkal ovāls ir stingrs.

Tur jāpapēta, kāds ir patiesais iemesls.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Idejas par to ko nozīmē noslīdējis arī atšķiras, man liekas ka tad kad ir tā noslīdējis, ka nevis tikai tev pašai liekas, bet arī apkārtējie redz, tad ir laiks pie ķirurga. Kamēr ir "oh, man tur kas ne tā, man pašai nepatīk" tad var ar ne tik invazīvās metodēm. Galu galā jau sev taisam. Man ir 100% parliecība, ka teiksim mans vīrs ne mūžam nepateiktu starpību starp pirms HIFU un pēc, to redzu tikai es un draudzenes kam smalki izstāstīts ko darīju

Filleri. Salīdzinot nav dārgi, ar laiku iziet, ja nu rezultāts ar vaibstiem nepatiks,

face building ir jēga, ja dara regulāri un pareizi. Vispār muskuļiem patīk darboties, jo aktīvāka mīmika - ilgāk savā vietā, nekur neslīd un āda pievilktāka. Fillers aizpilda, paceļ un viss cmuki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428011