Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noslīdējis sejas ovāls

Simba88

Man tuvojas 40 un tas redzams arī sejas ovālā. Protams tas pats ar vienaudzēm, kas arī sāk rosīties šajā lauciņā. Protams, ka subjektīvi, bet man nepatīk kā izskatās tās filleru un uzlabotās sejas tieši vaibstu ziņā. Jā, līdzenas. Jā starojošas, bet kopskats nepatīk.

Vaarna2

Simba88
Vai konsultācijas  laikā neizstāstīja sīkāk par to, kāds tieši ir tavs sejas novecošanās tips? Tas ir ļoti svarīgi.

Ja ir deformējošais (bieza āda, biezs zemādas tauku slānis), tad no neinvazīvajām metodēm labi palīdz muskuļu elektrostimulācija. Bet tikpat labi var būt arī kombinētais tips, un tādā gadījumā ir jāapvieno vairākas tehnikas.

Es aizietu vēl pie kāda cita speciālista uz konsultāciju.

Pēdējās izmaiņas: Vaarna2, 21.04.2022 14:40.

MisisLuuu

Vaarna2
Vai vari ieteikt speciālistu?

Es vasarā pie Rodkes uz konsultāciju un uz rudeni gribu acu plakstinus operet..pie reizes gribeju ari par seju pakonsultēties. Redzēs, ko man teiks.

Ja tagad vēl nav tik traki, tad drīz un vēlāk pavisam noteikti mani arī sagaida buldoga vaidzIņi un nošlukusi seja. Tādi gēni.

Man jau acu plakstiņi vnk 1 dienā "nogāzās",nevaru sagaidīt operāciju, jo tiešām ļoti traucē, acis visu laiku tādas sauras samiegtas.

Pasadena4

Esmu lasījusi, ka, lai arī sejas muskuļu tonuss ir no svara, sejas ovāla noslīdēšanai viens no nozīmīgākajiem iemesliem ir zemādas tauku slāņa izmaiņas - gan tā samazināšanās, gan tas, ka maina lokāciju sejā. Tas izskaidrotu to, ka fillerus un ķirurģisku iejaukšanos uzskata par efektīvām metodēm. Tai pat laikā, skaistumkopšana attīstās tādos tempos, būtu forši uzzināt par citām metodēm.

Man pie 50. Ovāls noslīdēja un iekrita vaigi, sašļuka kakla āda, kad strauji zaudēju svaru. Man gan plastikas ķirurgs teica, ka ar filleriem neko tur nevarot sapildīt un jebkādas procedūras būs īslaicīgas. Ieteica feisliftu. Jā, griezieni aiz ausīm un savelk kakla un sejas ādu. Nezinu, vai esmu gatava tik radikālam solim, biedē blaknes un svešā seja pēc tam. Un, apjomu vaigiem tas tāpat nedos.

Par tievēšanu piekrītu. Es arī metu mieru, necenšoties sasniegt nosprausto mērķi kg, jo nepatika izmaiņas sejā. Pārmērīgi tievas vienmēr izskatās vecākas 40+ kategorijā.

esenif

Bet ap 40 vēl nevajadzētu slīdēt sejai.
Tas atkarīgs no sejas tipa. Man jau ap 35 varēja redzēt sejas noslīdēšanu, jo apaļīga seja. Citiem (parasti ar kalsnu seju) arī pēc 50 īpaši nav manāms.

Sejas fitness ļoti palīdz. Ne tikai savāc seju, bet arī veido harmoniskākus vaibstus, uzlabo sejas ādu, krāsu, palīdz atbrīvoties no pigmentācijas plankumiem un citām ādas problēmām. Vienīgās izmaksas ir sākotnējā apmācība, kā pareizi to darīt. Es pirku Anastasijas kursu, kas, manuprāt, ir lieliski veidots, bet tā, protams, ir Krievija. Un, protams, nepieciešama disciplīna - ja to nedara katru dienu no rīta un vakarā, tad reversais efekts var nebūt vai būs ļoti lēns; tikai novecošanas izpausmes progresu apturēs.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
blussiņa

Īsti nesapratu pēc nosaukumiem vai te pieminēts, bet kas tās par injekcijām kuras it kā samazina tauku apjomu uz sejas - un āda pati nedaudz savelkas? Uz "L" burta sākas, bet vairs neatceros nosaukumu.

Man 40+ bišku, ir ģenētiski "buldoga" vaigi, tgd jau redzami. Tieši dēļ sejas baidos mest nost kg, jo reāli zinu ka iekritīsies seja, viss vnk nokritīs un momentā būšu vizuāli vecāka. BET gadi uz vietas nestāv - plastiku negribu, jo gribu sevi, nevis savilktu sevi. Gribu kko kas vnk savāc seju, lai tā nenoslīd, bez griešanas. Mby ir mūsdienās tāds brīnumlīdzeklis?

Banija

https://adasakademija.lv/blogs/sejas-morfotipi/#morfotips

Papildināts 30.04.2022 15:29:

Gribu piebilst to, ar ko es šim novecošanās morfotipam es nesāktu terapiju ar hialuronskābes filleri. Uz tūskas pieblīvētiem audiem ūdeni pievelkošs aģents nebūs pareizā izvēle – tas var tikai pasliktināt tūsku un vēl vairāk izpludināt jau deformētās sejas aprises.

Papildināts 30.04.2022 15:30:

Un kompleksu terapijas pieeju, kas sevī ietver vispārējus svara mazinošos pasākumus, diētas korekciju (atteikšanos no saldumiem un alkohola, pastiprinātu sāls uzņemšanu un tml. kaitīgām vielām, kas veicina ūdens aizturi organismā),

Papildināts 30.04.2022 15:34:

Nesaprotu to nostāju pret svara nomešanu. Nesavākts, bez tonusa ķermenis nekādi neveicina labu izskatu. Turklāt sportošana veicina asins cirkulāciju, limfas cirkulāciju un ādai tiek vairāk. Turklāt vairāk dzeram ūdeni.

"Pirmā roka, kas var mani izraut no grāvja, ir tikai manis pašas."

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428011