Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noslīdējis sejas ovāls

Simba88

Redzi, ar to svara zaudēšanu... no vienas puses, ļoti patīk vidukļa slaidās aprises un kājas, bet...ko tur slēpt, krūtis un seja nošļūk

Tulip

Un, ja sakodienu atjaunotu? Žokļu un zobu stāvoklis tomēr atstāj iespaidu uz seju. Karkass tomēr.

Kukazhaa

ko tur slēpt, krūtis un seja nošļūk

Papildināts 10.05.2022 16:28:

Man nenoshljuka. Tikai kruutis mazaakas ( no laba B, pat .szaaka C un knapu B) un seja shsuraakA. -13kg.

Man driizaak domaat, ka tas no izejas svara, gheneetikas, aadas utt atkariigs respno daudziem faktoriem.

Arī es meklēju kādas atsauksmes par šo tēmu....Pašai tuvu 50, un arī ir šie bildoga vaigi.Konsultācija pie Juršēviča tikai un vienīgi ši SMAS liftings, nekadi filleri man nevar lidzet, pat uzzsvēra, ka nedrīkst vaigos un zem acīm.Tas noteikti katram individuāli.loti jau bail, šķiet nopietna ķiruģiska iejaukšanās manā uztverē.Un vēl tas cipars pats par sevi.Sejas mīmikas krokas ta ari paliks, to nekā nevar likvidēt.Tās man arī ir dziļas un sen jau.Sejas fitness domāju arī tikai ģenetiski citadām sejām var līdzēt.Agrāk gāju uz sporta zāli, intensitāte bija ok, asinsrite labaa arī sejā.Manai mammai bija pilnīgi tas pats kopš viņu atceros, tādi vaigi ir bijuši.Ļoti jau gribas kādu atsauksmi no kādas, kas veikusi Smas liftingu un tam visam izgājusi cauri.

Armadetta

Man ir tas nejaukais jeb gravitācijas ptozes tips. Buldoga vaigi jau sāka iezīmēties ap 45 gadi,kad sākās pirmās menopauzes pazīmes. Tagad man ir 51. gads. ļoti nepatīk un traucē buldoga vaigi, kaut ir taisītas gan masāžas, gan regulārs kosmetologa apmeklējums.Es paciestu vairāk krunciņu, nekā tos buldoga vaigus,kas padara vizuāli ļoti vecu. Un tas dubultzods. Ne no priekšas, bet sāniem, izskatās,ka īss kakls.

Šo to pa šo laiku esmu noskaidrojusi priekš sevis. Jā, Liftinga procedūras vai injekcijas. Biju pie kosmetoloģes ar savu buldoga problēmu. Tā kā man ir tikai pats noslīdēšanas sākums, tad viņa man ieteica injekcijas. Ir jau dažādas. Bet viena, kas man reāli palīdzēja, ir tā saucamais lipolītiķis - to injicē pa žokļa līniju. Maksā eur 80. Šis līdzeklis jeb medikaments noārda tauku slāni, izceļas zods un vaigu apakšējo daļu aprises (ceru, ka saprotami uzrakstīju). Turklāt, šis process ir neatgriezenisks, t.i., nav jāatkārto katru gadu. Man vajadzēja 2x, lai panāktu jauneklīgāku izskatu. Tā kā mana kosmetoloģe regulāri apmeklē kursus, seminārus, kā arī viņai ir medicīniskā izglītība, viņa mani informēja, ka ir jauns līdzeklis, kas piepaceļ vaigus. Dur tikai 3 punktos. Protams un diemžēl tas nav uz gadu. Bet, tā kā neesmu gatava iejaukties ķirurģiski un braukāt uz lāzeriem utml. (jo nedzīvoju Rīgā), tad šis ir mans pagaidu variants.

Papildināts 19.06.2022 20:02:

Jūlijā došos pie kosmetoloģes un izmēģināšu jauno līdzekli. Ja kādai interesē, tad rakstiet PM. Bet jūlijā

Simba88

Sveika! Man arī ir šī problēma- nosldējis sejas ovāls un iekrituši vaigi.Vēlējos zināt , kādas procedūras veicāt, vai ir gsidītais rezultāts?

deleyla

Mezo diegi ,labs variants.FUll botox face. Filleri. Griezt man šķiet ir pēdējais variants

Papildināts 26.12.2022 12:06:

Lipolitiki labi palīdz arī pie vēdera tauku problemas

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

https://adasakademija.lv/blogs/sejas-morfotipi/

Man šis raksts ļoti patika. Jo novecojam tomēr ne copy paste. Attiecīgi atšķiras, ko darīt.

esenif

Sejas fitness domāju arī tikai ģenetiski citadām sejām var līdzēt.
Ļoti dīvains apgalvojums. Ko tik cilvēki neizdomā, lai savu slinkumu attaisnotu.

Sejas muskuļi visiem ir vieni un tie paši - nav nekādu ģenētisku atšķirību. Pareizi vingrinot muskuļus, arī iegūst savāktu seju. Tieši tāpat kā vingrojot tiek veidots skaists un savākts ķermenis. Tikai tas maksā darīšanu - nav tik vienkārši kā kaut ko iešpricēt, nogriezt vai pagulēt pie kosmetologa uz galda.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428011