Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noslīdējis sejas ovāls

Simba88

Pastāstīšu savu pieredzi. Pirms diviem mēnešiem aktīvi sāku veikt sejas vingrinājumus. Pēc mēneša man sava seja likās dīvaina, tāda savādāka, noteikti ne labāka... Parādījās izteiktākas krunku līnijas. Sāku rakt cauri informāciju. Tagad vau pateikt, ka esmu tās teorijas piekritēja, kas saka, ka muskuļi nav jātonizē, gluži otrādi - tie ir jāatslābina, tos jālieto pēc iespējas mazāk. Piemēram ko dara botokss - atslābina muskuli. Atslābināt muskuļus var ar to masāžu. Atradu vienu sejas jogas pasniedzēju, kura arī runā par muskuļu atslābināšanu un aizliedz tonizēšanu un pēc viņas parauga masēju seju. Izdevās saglābt to mutes rievu, nu jau tā ir pazudusi. Un ļoti piedomāju pie savas mīmikas- nešķobīties, neraukt pieri, staigāt maksimāli atslābinātu seju.

Vēl izmantoju vakuummasāžu sejai, tā arī dod labus rezultātus.

Tagad prātoju un pētu par NUFACE sejas ierīci. Esot labi rezultāti.

esenif

acīmredzot tu to darīt nesāki gados 40 ...
Sāku 38. Man nav paveicies ar ģenētiku un tāpat vien ar katru gan gan labāk neizskatos. Tad jau bija diezgan noslīdējuši vaigi, tā dēļ izveidojušies pigmentācijas plankumi, krunciņas ap acīm, plakstiņi noslīdējuši,

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
tulpe1

Amelija_Keita
nuface nav brīnumlīdzeklis. ja ir nauda un katru dienu ar to nodarbosies, vari pirkt. Man mājas ir tāds nelietoju visiai sejai, lietoju atsevišķiem reģioniem epizodiski 2-3x nedēļā.

jo pamanīju ka tuvu acīm nevaru ar to gadžetu braukt, jo stimulē muskulutūru, tad parādās kurnkas un skatiens izskatās pa 5 gadi vecāks. degun-mutes rievai arī ne, pierei ne, tikai sejai pa perimetru. jo, ja pa pieri braucu, tā piere atkal dziļās gravās.

Saslīdējušai sejai nepalīdzes. seja iskatīsies nedaudz citādāka- svaigāka, bet kā pārstāsi lietot, tā viss būs kā bija iepriekš.

Labāks par šito ir Radifrekfences tūlis. efekts labāks , ilgstošāks un jūtams neliels liftings, retāk jalieto. muskulutūru nestimule UN izlīdzina KUNKAS uz PIERES. ( labi izlīdzina, bet ne 100%, supergluds nebūs, bet jūtami gludāks).

Bet vel efektīgaks ir Ultraskaņas tūlis. efekts bezmaizvai tūlītējs , bet ne noturīgs. dienas 1-3 bus labi, tad atkal pa vecam, bet skaitās ka rezultāts ilgst pāris mēnešus. Lietot drīkst tikai 1x mēnesī, jo tāds gadžets dikti jaudīgs.

Nuface vietā labāk ņemt ir LED masku, ar infra RED jo tā dos sejai ATF un nebūs vajadzīgs stimulēt to muskulatūru, lai izstradātos ATF , respektīvi NEVAJADZĒS lieki mocīt savu seju.

Man kaut kāds nuface rīks izbeidzas pēc kādiem. 3 mēnešiem. Vairs viņu virzienā neskatos. Bet tas LED maskas izskatās visai iespaidīgi. Bet tiešām ir jēga?

tulpe1
Paldies! Noteikti papētīšu tos Tevis pieminētos gadžetus! Vot par to Nuface tad taisnība ir-viņš stimulē muskuļus,a man vajag lai relaxē. Un vēl Nuface atsauksmēs pamanīju,ka daudzām vaigi slaidāki paliek pēc lietošanas, tādi kā iekritušāki, a man piestāv kad ir tādi veselīgi vaidziņi (pati esmu tieva).

BonoN

Es arī esmu tas cilvēks, kurš cenšas maksimāli neraukt pieri, bet smaidot tāpat veidojās krunciņas ap acīm. Man gan tikai 34 gadi, bet ir tā stadija, kad pēdējais laiks sākt ko darīt, citādi būs par vēlu.

Ko Jūs domājat par sekojošo : no rīta pieceļos nomazgāju tiešām ar aukstu ūdeni seju, kādu minūti mazgāju, rokas stindzina, sejas atsvaidzināta, tūska ar mazinās un tad ar ledus kubiciņiem masējoši. Lasu divejādas atsauksmes, ka nenodaru sev pāri. Pārsvarā efekts ir tūska samazinās, āda maigāka (bet tas varbūt arī pēc nakts krēma).

Papildināts 28.01.2023 07:23:

Un vai ir kādas atsauksmes par kopjošo kosmētiku - Institut Esthederm? Līdz šim lietoju nedaudz lētāku kopjošo kosmētiku Vichy mitrinošo sēriju, man patīk, efekts ir, seja mitrināta, krunciņas izlīdzinātas, patīkama sajūta, arī pumpas nemetās. Bet šķiet, ka nepieciešams kas vēl kvalitatīvāks un labāks.

BonoN
Ledus rada aukstuma sajūtu sejai,kas liek muskuļiem saspringt.Saspringti muskuļi= krunciņas.Bet metodes labie ieguvumi ir labāka asinsrite,ādas tonizèšana.

Meitenes,jums ir pieredze ar botulīna injekcijām? Gribu ielaist pierē un vārnu kājiņu zonā,vēl nekas izteikts nav,bet profilaksei.

Chicago

Vajag paskatīties uz iepriekšējām paaudzēm un tad sapratīs, ko darīt. Manējiem nav raksturīgs sīkais krunkojums, bet sejas noslīdējums.

Personīgi es nodarbojos ar Revitoniku. Viņu ideja ir, ka muskuļi ir jāatslābina. Es pati redzu atšķirību sejā, kad nodarbojos regulāri un kad nē. Bet efekts no vingrinājumiem ir ne tikai muskuļu atslābināšana, bet arī stājas uzlabošana, asinsrites uzlabošana, limfas izvade, fibrozes likvidācija.

VetrasPutns90

Man pēdeja gada laikā zem acīm izveidojušās krunciņas, izteikti, vai šajā sakarā der arī botoksa injekcijas? Man šķiet drusku par ātru tās krunciņas, vecums 33

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428011