Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noslīdējis sejas ovāls

Simba88

Kāda ir apdomājusi midfacelift šādā gadījumā?


jautaajums2011
Jā, šobrīd intensīvi šo lietu apdomāju, vēlos pacelt noslīdējušos mutes kaktiņus un uzacis piepacelt. Nevaru izšķirties starp diviem ārstiem pie kā doties vai pie dr. Juršēvica vai dr. Keirāna. Agrāk viņi strādāja kopā.

Varbūt kāda ir gājusi cauri šam procesam un var padalīties?

Linoino
Ja nav ļoti stipri noslīdējis botoks arī labi paceļ. Uzacis viennozīmīgi

tulpe1

kāds ir mēģinājis CILMES ŠŪNU INJEKCIJAS? Tā laikam esot pati progresīvākā metode, lai uzlabotu - atjaunotu sejas dabisko apjomu, respektīvi noslīdējušai un iekritušai sejai- iegūst jūtamu liftiingu, bez ķirurģiskām metodēm.
ir, kas dzirdēts - izmēģināts- komentāri?


smas liftings- saprotu ka ir divi veidi- ar iegriezumiem un bez, tikai ar aparatu. Zel ka Lipex neliek cenas, varetu salidzinat at era estetic. Ir kada veikusi so proceduru?

Tulip

Kapecite
Man nebūs sava pieredze pagaidām, jo gaidu vēl konsultāciju pie Jurševica. Iešu par šo tēmu ar viņu parunāties, nesen lasīju un ar vienu citu ( ne sejas mīksto audu) ķirurgu runājam par to, ka ir tāds mini midi facelift, ko jātaisa līdz 45, lai iekonservētu sejas vidusdaļas slīdēšanu.
Vai tas ir tas, ko Tu domā, vai kaut kas cits?

tas ir tas pats, bet tikai specialists var noteikt, cik daudz vajadzes pacelt

Papildināts 15.10.2023 15:29:

domaju vai ir verts darit aparata proceduru vai uzreiz kirurgisko

Tulip

Kapecite
Es drīzāk gribu profilakses tipa ilgtermiņa efektu, tāpēc aparātproceduru šim pagaidām neapsveru. Bet nu skatīšos, ko ķirurgs teiks.

Vai kāda nav mēģinājusi EMFACE pilnu kursu - 4 reizes? Vai bija pozitīvs rezultāts? Uztaisīju vienu, pagaidām, nopirku abonementu vēl 3 reizēm, bet mani pēc tās vienas sāka mākt šaubas. Gribēju lai apakša nedaudz savelkas, bet rezultāts ir tāds, ka piere savilkta un kaut kādas rievas virs izacīm parādījušās. Domāju, vai nebūs tagad vēl sliktāk...


Uztaisiju smas liftingu ar Ulthera aparātu eraestetic klīnikā. Efekts lēnām parādās. Nu jau 3 meneši pagājuši. Ja aktuāli, tad iesaku. Nav ķirurģiska iejaukšanās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428011