Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noslīdējis sejas ovāls

Simba88

Sniegpaarsla

Kapecite
Tas ir vienreizējs pasakums tā procedūra? Vai vajag vairākas x, lai efekts nostiprinātos? Ir sāpīgi vai nē?

Laikam būs arī jāieplāno uz nākamo gadu.

Geinsbura

Pastāstiet vairāk, kas īsti ir tas mini midi feislifts? Kaut ko griež, pievelk?

Tulip

Geinsbura
Es par šo biju runāt ar Jurševicu, taisa endoskopiski, drusku pievelk/ vairāk nostiprina, bez ārējam šuvēm. Bet diezgan lieli ierobežojumi, it kā daudz kur raksta, ka līdz 45 to vēl paspēt, bet tipiski tomēr līdz 35 esot ok. Ja vēl svars ir kadreiz lēkājis, tad tās zemādas saites vairs nesavelkoties un tad arī netaisa. Pierei endoskopisko pacelšanu daudz vēlāk arī var taisīt, sejas vidusdaļai vairs ne.

Sniegpaarsla

Kapecite
Skaistumterapija.lv hifu smas liftings ir teju 2x lētāks, kā eraesthetic. Par Eraesthetic klīniku vispār ļoti daudz sliktas atsauksmes.

Tā ir viena un tā pati procedūra vai kaut kas atšķirīgs. Sliecos izmēģināt to Skaistumterapija.lv klīniku Klusā centrā

Sniegpaarsla
Abas vietas taisa ar dažādām iekārtām - viena ar Ulthera System, otra ar Shifu Plus. Tāpēc arī cenu atšķirība - atšķiras pašu iekārtu cena.

Es taisīju arī pa lēto pāris gadus atpakaļ (Estetik Spa, kaut kāda Ultraformer iekārta). Efekta nebija pilnīgi nekāda. Ja šodien taisītu, tad neņemtu lētos variantus. Bet ar šodienas zināšanām un esošo situāciju (noslīdējums ir svara zuduma dēļ) es šodien vispār hifu netaisītu. Iesaku noskatīties (ja nav alerģija pret krievu valodu) https://www.youtube.com/watch?v=tTABpGLV7D0

Sniegpaarsla

second chance
Ar krievu valodu ļoti švaki ar saprašanu. Var palūgt īsumā atstāstu?

Tulip

second chance
Lielisks video! Paldies, ka padalījies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428011