Viens nav cīnītājs, turpina tēmu , im back!

Lieliskaasieviete

Slēdza Lieliskaasieviete: "Viss labi".

SanSu
jaa, novaakta.

kino
jā, mana.

Papildināts 20.04.2022 22:41:

pasaakums ir garaam, saskare nulle. Tiktaalu viss labi.

kino

Lieliskaasieviete
Es negribētu piekasīties vai baigi sabiedēt, bet gadījumā, ja tevi vajā exvīrs, būtu labi, ja tu rīkotos mazliet piesardzīgāk. Šis tomēr ir publisks forums, kuru var lasīt jebkurš. Arī tava exvīra draugi, kuri var tālāk padot info. Tev to vajag?

P.S. Ļoti labi izskaties!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

kino
jaa, taisniiba, vienkaarsi ieprieks taada depresiiva biju, gan nika izveelee, gan vispaar, taapeec atradu bilžu labai noskaņai. Liksu ko neitraalu, lai patiesi kaads nenodod zinas.

BonoN

Cerams, ka Tev viss atrisināsies un nostabilizēsies. Izturību Tev.

Vīrietis briesmīgi pārdzīvo tā izskatās, var jau viņu saprast, visa dzīve sagrauta, bet par to vajadzēja ātrāk domāt, pie terapeita viņam jāiet, domāju ka citādi viņš neizkulsies un nākamā sieviete tikpat smagi cietīs , jo gan jau spēs apjūsmot, apdāvināt, ievilkt nagos un tad sagraut

Papildināts 21.04.2022 14:05:

Es tik iedomājos cik tāda tipa vīrieši staigā uz brīvām kājām - izšķīrušies, meklēdami citas sievietes, kuras pēc tam cietīs tāpat

Sveikas, par cik lauliibu šķīru steigà, uz mantisko nevèrsu nekādu baigo uzsvaru. Savaacu tik savu auto. Taa rupji piemetot, exim man buutu jaaizmaksà 9 tūkstoši. Nosūtīju epastu ar tāmi. Uz ko vins pateica man, ka es provocēju viņu un ka ja gribu runaat, lai tiekos klātienè. Sakiet man, tà taču ir provokācija un manipulācija, ka nekādas klàtienes nepieciešamas. Moska piedaavaat klaatienes viziite pie notaara,kas noformees atmaksaa grafiku? Protams,ka to naudu jau esmu norakstijusi.

Papildināts 25.04.2022 18:58:

J ir exis, ko domājiet:

Lieliskaasieviete
Labprātīgi nekādu naudu tu, visticamāk, nedabūsi, tas ir skaidrs. Palasi, ko jurists sarakstīja jūsu vienošanās aktā pie notāra, jo, manuprāt, tu nemaz nevari tagad celt tādas pretenzijas, diemžēl. Tur noteikti ir sadaļa par laulāto kopīgo mantu un tās sadali.

Tikties klātienē arī neieteiktu.

Vienīgais, ko tu varēru darīt, manuprāt, ir aizdoties uz banku un noskaidrot, kā tu varetu tikt atbrīvota no galvinieka pienākuma, ja banka nāks šādam piedāvājumam pretim. Varbūt banka sazināsies ar tavu ex vīru un tad risinās situāciju.

Meauk
Nè , tas ir tukšs numurs. Viņš man sola , ka māju pàrdos nākošgad. Bankaam ir pajāt un viņad nodroßināsies pret šādiem dariijumiem.

Papildināts 25.04.2022 19:17:

Es to naudu norakstīju, gribēju vinu vnk informeet, mazums, dažreiz sirdsapziņa vinu mocīs.

Lieliskaasieviete
Tu pirms laulības šķiršanas konsultējies pie kaut kāda jurista vai pie zvērināta advokāta.

Jo, cik tu toreiz rakstīji, tad tev drusku par daudz rožaini ainu bija uzzīmējis jurists. Jo es ar savām zināšanām un pieredzi, ņemot vērā, ka tiesību akti laulības jomā un laulāto kopmantas sadaļā nav mainījušies pa šiem gadiem, g es tik labas prognozes par līdzekļu atgūšanu nesniegtu, jo tas neizklausījās likumiski reāli.

Papildināts 25.04.2022 19:22:

Lieliskaasieviete
Ar banku gan tu vari runāt un uzrakstīt attiecīgu iesniegumu, lai izskata situāciju. Jo ir krietni mainījušies apstākļi tavā un aizņēmēja dzīvē.

Meauk
Es pie škiršanās neprasiiju ieguldiitos liidzekĺus màjà. Varbuut izdarīju kļūdu. Negribeeju tiesaaties . Tagad vnk aizsuutiiju vinam info, ko nu teiks. Es neko nedabūßu. Un viņš apkaart kladzinās, ka es jau pati nenaaku vienoties ( pareizaak sakot, nenaaku pazemoties, lai man piš prātu ).

Papildināts 25.04.2022 19:22:

Ok, par banku , varu meeginaat.

Lieliskaasieviete
Šāda tipa attiecībās vienmēr tas, kurš grib ātrāk izšķirties, vairāk arī zaudē, diemžēl.

Bet jūsu situācijā tur pat tīri likumiski būtu nereāli kaut ko dabūt, jo, cik saprotu, tas viss bija noformēts uz vīra vārda un pirms laulības noslēgšanas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428035