Viens nav cīnītājs, turpina tēmu , im back!

Lieliskaasieviete

Slēdza Lieliskaasieviete: "Viss labi".

Meauk
Jaa taa ir, taapeec neuzsaaku tiesvediibu, pazaudeetu tik naudu, laiku, nervus.

Lēdija

Lieliskaasieviete
Sekoju Tavam stāstam un esmu Tavā pusē, tomēr par tām ziņām ex ir taisnība. Tu viņu provocē un kaitini. Kam Tev tas vajadzīgs? Pati saki, ka naudu esi norakstījusi, likumīgi no uzskaitītā Tu neko īsti vairs nevari dabūt. Tas bija risināms kopā ar laulības šķiršanu, to zini gan Tu, gan ex.
Kāds mērķis rakstīt, lai maksā Tev cik tur tk., ja skaidrs, ka nemaksās, tiesāties netiesāsies un pat, ja tiesāsies - apšaubāmi, ka ko saņemsi. Tātad, kādas asas emocijas (grūdiens, pļauka, kliegšana) Te pietrūkst, ka neliecies mierā, bet uzprasies uz komunikāciju un arī kašķiem?

Papildināts 25.04.2022 19:42:

Ja ceri, ka ex Tev PALĪDZĒS (nepazīstu viņu un bav ne jausmas, cik tas reāli), tad atkal viņam taisnība. Jātiekas, jārunā un varbūt atrodat veidu, kā viņš Tev var palīdzēt. Protams, iespējams tikties grib tikai, lai izdr... Tev smadzenes, bet Tev tas būtu jāzina vislabāk. Vai pastāv kaut teorētiska iespēja, ka viņš Tev palīdzēs.

Lieliskaasieviete

Tu laikam esi sajaukusi personāžus, - kāda gan tavam bijušam vīram sirdsapziņa .

Lēdija
Mums savulaik bija saruna, ja gadienā šķirsimies, kà to risinàsim. Tā nav provokàcija . Es daru taa, kà bijàm vienojušies savulaik.

Lieliskaasieviete
To tad arī bija uzreiz jānoformē rakstiski. Jebkura mutiska vienošanās ar minēto personāžu nav neko vērta.

Meauk
Es tikai pasviitroju prieks seviim, kaads viņš ir pediņš. Tas arii viss.

Lēdija

Lieliskaasieviete
Tā vienošanās bija, ka viņš Tev izmaksās 9 tk. vai kas?
Un, ja bija tāda vienošanas, vai atgādināji, kad parakstījāt vienošanos pie notāra? Ja par to pat nerunāji, tad kādēļ? Ja runāji, bet atteica, tad kas gan būtu mainījies?
Es Tevi vedinu uz to, ka lieki Tu to sūdu kustini. Atbildi pati sev, kādēļ to dari?

Lēdija
Gribu, lai atbild par saviem vaardiem. Lai es gūtu pilniigu paarlieciibu, ka man bija taisniiba, ka man visus gadus pūta miglu acīs.

Neko es nedabuušu, tas ir skaidrs. Bet par so situaaciju, uzzinaas visi vina draugi, vina maate, es nebeigšu celt gaismaa visu šmuci, kaads viņš ir patiesiibaa.

Lēdija

Lieliskaasieviete
Šādā veidā Tu liedz pati sev sākt jaunu skaistu dzīvi bez viņa.

Lēdija
Atlaujiet man arii prunaat, parunaasu, parunaašu, paaries.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428035