Viens nav cīnītājs, turpina tēmu , im back!

Lieliskaasieviete

Slēdza Lieliskaasieviete: "Viss labi".
Beatrise11

Forši, vismaz visu brīvlaiku būs miers no šamējā.

Bet ja, godīgi, varbūt arī jārēķinās, ka viņš arvien mazāk iesaistīsies bērnu dzīvēs, jo vardarbīgiem vīriešiem ir ļoti raksturīgi, ka viņi "nolec no trases", jo bērni citreiz viņiem ir tikai viens no kontroles, manipulēšanas elementiem.

Un savā ziņā tas ir labi, jo, lai kā bērniem tiešām ir nepieciešams tētis, manipulatīvā komunikācija un viņu attieksme pret bērnu mammu, ģimeni kopumā, neļauj bērniem atveseļoties no destruktīvās vides.

Papildināts 02.06.2022 10:35:

Bērni brauc pie tēva ciemos reizi nedēļā un tajā laikā vēl lielā meita pieskata mazo meitu??

vilks

Lieliskaasieviete
Exis runā ar lielo meitu identiski, kā ar manīm savulaik, te sarakste no vakardienas, es nezinu, kā lai to pārtrauc...
Par šo prasītos iesniegums bāriņtiesai (ar pierādījumiem), lai viņi salabo viņam galvu. (Ok, varbūt neviens nevar to salabot, bet nu vismaz vēl kāds no malas pateiktu, ka tā runāt nav ok, un ar bērniem vispār ne. Kur nu vēl, ka vienam bērnam otrs jāpieskata.)

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Beatrise11

Problēma ar šitiem manipulatīvajiem večiem ir, ka, ja šo neārstē, tad ar vecumu būs arvien trakāk un trakāk, visdrīzākais. It sevišķi, ja viņiem kāds vēl malku piemet.

Es laikam tavā vietā ļautu kontaktam dabīgā ceļā izbeigties, daudz sāpīgu brīžu sev ietaupīsiet, jo nekas sakarīgs tur nebūs, zinot viņa uzskatus. Varbūt pēc kādiem gadiem pieciem, kad putekļi būs nosēdušies un meitas paaugušās, bet arī šaubos par šo.

Papildināts 02.06.2022 11:48:

Tam pašam Bankroftam ir grāmata par šo tēmu "When dad hurts mom". Tur arī ir par šādu vīriešu ietekmi uz bērniem pēc sieviešu aiziešanas

Jaa, laikam neveicinaašu nekaadu kontaktu ar teevu, to teemu kaut kaa jāpiet. Ja negrib braukt, tad nebrauks. Un viss.

Papildināts 02.06.2022 13:38:

Ar to pieskatiisanu ir arii paarspiileets. Exis iziet suni aaraa pabarot, beerni paliek maajaa uz 10 min. Nu taada veida pieskatiišana. Man jau arii viņai ir jāpalīdz citreiz pieskatiit, iziet aaraa vai eest salikt uz šķivja.

Beatrise11

Bērns dēļ 10 minūšu pieskatīšanas sūdzētos? Varbūt tur kopā salasās diezgan.

Iespējams, viņa tur negrib braukt, jo grūti ar viņu, ja jau tev arī bija, un visi tie manipulatīvie izgājieni. Vecākajam bērnam noteikti ir visgrūtāk.

Domāju, ka tev tiešām bērnam psiholoģisko palīdzību vajag piesaistīt. Ir jau bērnu, pusaudžu psihoterapeiti, kas varētu ar viņu par visu šo izrunāties. Ja jau tev pašai ir grūti ar visu to emocionāli tikt galā, gan jau, ka viņai arī.

Man laikam slikti personīgi novērojumi, bet ļoti reti kurš tēvs pats tiešām personīgi pieskata un ir kopā kvalitatīvi ar saviem bērniem, kad tie ir pie viņa satiekoties... Parasti viss veiksmīgi tiek nodots citiem - omei, jaunajai draudzenei vai vecākajiem bērniem. Līdz ar to pat nebrīnos, ka vecākajam bērnam jāskatās jaunākais konstanti pie tēva, nevis 10 minūtes.

Papildināts 02.06.2022 14:16:

Lieliskaasieviete
Piespiest braukt nekad nespiestu un arī īpaši neveicinātu, jo arī tās parasti ir manipulācijas.

Ieteiktu un mācītu bērnam spēju pateikt Nē jebkam, arī savam tēvam, jo tā ir ļoti svarīga spēja tīnim un pieaugušajiem.

Beatrise11
Jaa vina negrib deel taa, ka viņs ir savu viedokli uzspiedošs utt.

Papildināts 02.06.2022 14:26:

Viņš bija par 4 balleem lieciibaa sašutinājies, ka bērns slikti mācās. Zvaniijis, pratinaajis. Kopumaa atziimes uz 7,8 9. Pa kādam 5. Un ir divi 4. Es to uzskatu par absoluutu normu. Man arii neveicās daži mācību priekšmeti. Tas man neliedza šodien iestāties maģistru studiju programmā.

Beatrise11

Nu ja, tas jau saprotams, tas arī tajā sarakstē nolasās. Kontrolējošie vīrieši neiedziļinās citu domās, viedokļos un vajadzībās. Viņiem viņu trauslais ego ir vissvarīgākais.

Tàpēc taa galvas jāšana par it kā bērnu sekmēm, veselību, audzināšanu, nu klasiskie manipilatora paņēmieni.

Papildināts 02.06.2022 14:29:

Neredzu citu iemeslu, kā uzlikt viņam mīksto. Es nez, nav un nav tā tèva. Lai klusiņām mazajai atbrauc pakaļ. Un viss. Padzirdeešu ka exa māte viņu skatās, nebrauks vispār.

Beatrise11

Meauk

Ļoti skaidrs un katagorisks Nē bērniem šādā situācijā, kuri vieni paši ciemojas pie šāda tēva, varētu radīt riskus.

Par jebkuru citu situāciju - piekrītu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428035