Viens nav cīnītājs, turpina tēmu , im back!

Lieliskaasieviete

Slēdza Lieliskaasieviete: "Viss labi".
bumburums

Meauk
šādi tiek nestas ārā smadzenes nenobriedušam pusaudzim, manipulēts ar viņu un tiranizēts ar atteikšanos maksāt par kādām nometnēm utml. Un tiek sēta uz nebēdu atkal slavenā vainas apziņa meitai, ka viņa tik slikta utml.
Fiksi vien var panākt pretējo efektu, īpaši pusaudzim.

Tēvs ir tikai ar psihiem nosacījumiem? Tātad tēvs ir sliktais. Nu tad man tādu nevajag, tātad man vairs nav tēva. Pēc pāris gadiem mēģinājums uzpirkt ar naudu vairs netiks ņemts pa pilnu.

Change your mind and the rest will follow!

Rosalia

Meitai vajag psihologu un latviešu gramatikas privātskolotāju. Tas ar tevim un pie tevim dur aci ārā.

Meita atsakas no psihologa.

Papildināts 02.06.2022 17:39:

Domāju, ka viņai tas spiediens no visām malām ir pa daudz. Es neiestāšos pozā, nē, tu iesi, tev vajag, es labāk zinu. Lai norimst viss, lai beerns atpuušas no visa briivlaikā.

VioletsSaulriets

Kas tur nesaprotams, meita īsziņā rakstīja, ka viņš uzdodot pārâk daudz jautājumu. Klātienē gan jau ar izprašņā par visu. Loģiski, ka tas var pieriebties.

Papildināts 03.06.2022 10:51:

Tu ar savām meitām vispār tā no sirds runā? Kā tu vari nezināt tik svarīgas lietas? Kautko mini. Es par to meitas vēlmi, nevēlmi vispār netikties. Tu visu laiku izsaki minējumus. Man tas nav īati saprotams.

P.s. zini, par 4 es ar nepriecātos un nolasītu morāli.

VioletsSaulriets
Es par 4 nekad nelasiišu moràli. Tās ir tikai atzīmes.

Kas tev nav saprotams, ka bērns svārstās? No vienas puses, grib, tēvs tomēr. No otras puses, grib mieru, lai nekompostrē smadzenes.

VioletsSaulriets
un ko ta tava morale daritu? Sagruzitu bernu, liktu justies sliktak. Kuram jebkad patik morales lasisana, it seviski pusaudzu vecuma. Ta tikai var sabojat attiecibas. Parrunat vajag, bet ne jau moralizejot ka no kanceles.

Lieliskaasieviete
Meitas reakcija normala. Berni mil abus vecakus, lai kadi vini butu. Un viniem sap, ka vini iet viens pret otru. Smalkas attiecibu peripetijas vini neuztver. un jutas vainigi ka tomer mil to otro, kurs ir slikts. Man nav pusaudzu vel, nezinu ko ieteikt. No savas pieredzes, laikam teiktu, ka jamegina mierigi, bernam saprotama veida izskaidrot, kas notiek. Un kadel tetis ta. Savadak to tuksumu aizpilda savas idejas kadel vins ta dara. Un tur var augt visadas fantazijas .

Lilith
Ja, es skaidroju, ka šķiršanās, zaudējums, sāpes, tèvam dara savu. Visu runàjam, izrunàjam. Un es vienmēr cenšos visu nobiidiit pozitīvà gultnē, ar gaišu skatu nàkotnè.

Violetajamsaulrietam,

Man arī bija 4 matemàtikà var teikt visu pamatskolu un vidusskolu. So what. Tas pilnīgi nekādīgi nav ietekmējis manu dzīves kvalitāti ( sava firma , tikko iestājos maģistrantūrā ).

bumburums

Lilith
Smalkas attiecibu peripetijas vini neuztver.
Bērni, protams, ir dažādi - bet vairums (jo pretrunīgāka situācija - jo ātrāk) savas izdzīvošanas vārdā ļoti labi uztver attiecību peripetijas, kādiem viņiem jābūt, lai dabūtu to, ko vajag. Citādi, vismaz daļai, pilngadību nesasniegt.

Vai tu zini, kas notiek, kad bērns saprot, ka vecāki meklē pārsvarā savu komfortu, ērtumu, pašapliecināšanos, atriebību uz bērna rēķina? Bērns sāk ar viņiem (jebkurā vecumā) manipulēt. Izspēlēt vienu pret otru.Katram vecākam stāstīt to, ko viņš grib dzirdēt, lai dabūtu to, ko viņam vajag. Tēvam stāsta "jā, jā, māte izdarīja to un šito", mātei stāsta "bet tēvs..", vecmāmiņai sūdzās par abiem un vectēva brālim nesaka neko, jo viņš tik un tā neko nedarīs lietas labā.

Nicināt un izmantot. Jo saprot - lai ko arī runātu, par mani nerūpēsies, rūpēsies tikai par savu komfortu, ego, utt. Saprot, ka vecāki ir jāpiespiež iedot to, ko vajag. Ka no brīva prāta nedos gandrīz neko, ja tas kaut kādā veidā viņiem rada nepatīkamas emocijas.

Noteikti ir arī nesapratēji. Taču vairums ļoti labi saprot, redz abu vecāku vājumu un egoismu, abu vecāku bailes konfrontēt otru vecāku pat svarīgās lietās, jo tas var maksāt šķietamu ērtību, drošību, pārākumu, komfortu.

Change your mind and the rest will follow!

bumburums
man nav pieredze ar skirtu gimeni, tadel tiesam nezinu, ka berni jutas saja situacija. Godigi. Bet man tavs apraksts lielas loti drums. Ceru, ka tadi nav un nejutas visi skirto vecaku berni.

Cik es sevi atmonos pusaugu gados, man tāda vecàku miilestība nebija aktuaala. Gribeejaas tuseet, tikties ar draudzeneem, iet uz konciißiem. Viss samainiijaas, kad aizgaaju lielajaa dziivee.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428035