Viens nav cīnītājs, turpina tēmu , im back!

Lieliskaasieviete

Slēdza Lieliskaasieviete: "Viss labi".
bumburums

Lilith
Pat neteiktu, ka obligāti tā notiek tikai šķirtās ģimenēs. Var būt šķirti un attiecības daudz veselīgākas nekā laulāti un gadu desmitiem kopā.
Tas ir tikai novērojums no personīgā burbuļa (klasesbiedrs, radu bērns un laba paziņa). Turklāt divos gadījumos nebija šķirtas ģimenes, vienkārši ģimenē katrs savas intereses izvirzīja priekšplānā, nevis bērna pamatvajadzības (nē, tie nebija pulciņi un baletstundas).


Change your mind and the rest will follow!


bumburums
Tavs apraksts ir ļoti pat patiess. Jo sevišķi, ka bērns visu savu mūžu dzīvojis destruktīvās attiecībās, nav redzējis normālu konfliktu un strīdu risināšanas taktiku un konflikta attīstību un veiksmīgu tā izbeigšanu starp vecākiem, ir apguvis manipulāciju, izdabāšanas prasmi, nespēju atpazīt un paust savas patiesās emocijas, citu personu emociju noliegumu un melošanu par to, ir no mazotnes pieņēmis kā normu.

Viss bija pusliidz ok, atkal mazs atkritiens. Nacās vairaak komunicēt pa speciālistiem deel bērna runāšanas, vedāju pie speciālistiem, ex pieslēdzās. Un protams, bija stulbas runas par kopā saiešanu, ko noraidiiju. Vakar man bija šāda ziņa. Cilvēku nobloķēju visur.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428035